رادوشویچ: افتخار می‌کنم که تنها عضو خارجی پرسپولیس در این قهرمانی بودم

رادوشویچ: افتخار می‌کنم که تنها عضو خارجی پرسپولیس در این قهرمانی بودم

6139
12:18
01 اردیبهشت 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان کروات پرسپولیس از قهرمانی پرسپولیس و استقبال هواداران این تیم از جشن قهرمانی‌شان ابراز خوشحالی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان کروات پرسپولیس از قهرمانی پرسپولیس و استقبال هواداران این تیم از جشن قهرمانی‌شان ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش وبسایت نود ، بوژیدار رادوشویچ که در طول فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران چندین بار درون دروازه پرسپولیس ایستاد و اتفاقاً عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه داد، با این تیم قهرمان لیگ برتر ایران شد. وی در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های کشورش احساسات خود بابت این قهرمانی را بروز داد.

وی در گفت‌وکو با سایت «دالماتینسکی» کرواسی، در خصوص قهرمانی شاگردان برانکو ایوانکوویچ گفت: پرسپولیس پس از 9 سال قهرمان ایران شد. ما این قهرمانی را به هواداران‌مان تقدیم کردیم که 100 هزار نفر از آنها برای جشن قهرمانی به ورزشگاه آزادی آمده بودند. جو ورزشگاه فوق‌العاده بود و تعداد زیادی از هواداران هم بیرون ورزشگاه ماندند. آنها دلیل فوق‌العاده‌ای برای جشن و شادی داشتند و افتخار می‌کنم که من تنها عضو خارجی این تیم در این قهرمانی بودم.  

دروازه‌بان کروات سرخپوشان با اشاره به نقش پررنگ برانکو و دستیارانش در این قهرمانی اظهار داشت: این موفقیت حاصل کار فوق‌العاده کادر فنی پرسپولیس است که ایوانکوویچ آن را رهبری می‌کند. امیدوارم فصل آینده هم بتوانیم داستان قهرمانی‌مان را تکرار کنیم و این فصل را هم به بهترین شکل ممکن به پایان ببریم.

 

2020

نظرات کاربران
s.s.
کجا از اینجا بهتر،
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵:۲۹
پاسخ
0
3
سید
نشسته رو نیمکت پولشم میگیره هر وقت بیاد تو زمین با کیفیت هست محبوبم هست جام ومدال هم میگیره .به مدافعا هم نمیگه خدا ازتون نگذره
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱:۲۶
0
2
سعید۶۴
واقعادروازبان خوبیه وامیدوارم توپرسپولیس بمونه،درکناراینهامن خودم دیدم خیلی باتعصبه وخیلی روپرسپولیس حساس وتعصب داره،من تاحالاندیدم یه بازیکن خارجی روتیمش اینقدرباتعصب وحساس باشه امیدوارم موفق وسربلندباشی وسال بعدحداقل بازیهای حذفی روتودروازبان تیم محبوبم باشی عشقه من فقط پرسپولیس وبرانکو
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۹:۳۲
پاسخ
2
55
پرسپولیس کبیر
رادو خوشتیپ،مرسی که هستی.راضیم ازت
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳:۱۶
پاسخ
1
85
جام دهم
حتی میتونه دروازه بان اول پرسپولیس باشه شیرجه های عالی و عکس العملهای خیلی سریع داره دمش گرم امیدوارم حفظ بشه تو تیم دقت کردین دیروز توپ رو قل دادن سمت رحمتی نتونست بگیره؟!! بعد سر دفاع داد میزد که چرا اجازه دادی توپ رد شه!!!!! انگار هر توپی رد بشه فرض بر اینه که حتما باید بره تو گل! ... پس شما چیکاره ای تو دروازه!؟؟؟
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷:۴۹
پاسخ
3
141
mahdi
رادوشوویچ ؛ غیرت و تعصب از نوع خارجی
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸:۵۶
پاسخ
4
124
amir 6dar4
#غیرت از نوع خارجی
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳:۴۸
پاسخ
3
132
ایلیا
شیرینی قهرمانی فصل بعد چند برابر این فصل خواهد بود بزرگترین تو دهنی که میشه به پر ادعاها داد. به امید قهمرمانی جام قهرمانی آسیا و قهرمانی مجدد جام خلیج فارس
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴:۱۶
پاسخ
7
136
صالح
خیلی باحالی کیفیت بالایی هم در 5 بازی که واسه پرسپولیس انجام داد نشون داد
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰:۵۹
پاسخ
3
175
م
ما هم افتخار میکنیم که بازیکنه با کیفیتی مثل تورو داریم که سعی میکنی تعصبتو رو زمین نشون بدی و محبوبمون شی . نه مثل بازیکنه خارجیه بعضی تیما که فکر میکنن با توهین به تیمه رقیب محبوب میشن, درحالی که فقط اخلاقو میبازن و از چشم میوفتن ( مدیونید اگه فکر کنین پادوانی رو میگم)
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴:۱۴
2
84
سیدعلیرضا شجاعی
حرکات نمایشی که قبل از بازی انجام دادی خیلی قشنگ بود مخصوصا او حرکت به سبک هیگوئیتا
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷:۴۱
1
96
ایدا سادات16قرمز
رحمتی عقاب 40 متری خور
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۸:۰۰
پاسخ
14
181
amir
دروازبان خیلی خوبیه...امیدوارم سال بعد نگهش دارن باز ازمون خطا نکنن!!!!!
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۵:۱۴
5
151