رادیو RMC: کورتوا در یک قدمی انتقال به رئال مادرید

رادیو RMC: کورتوا در یک قدمی انتقال به رئال مادرید

4199
01:04
27 تیر 1397
به نظر می رسد کورتوا در این تابستان راهی برنابئو خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - به نظر می رسد کورتوا در این تابستان راهی برنابئو خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، RMC Sport مدعی شده است رئال مادرید در یک قدمی خرید کورتوا از چلسی قرار دارد و در عین حال در تلاش برای جذب هازارد از این تیم انگلیسی است.

در گزارش این رسانه آمده نهایی شدن این انتقال قریب الوقوع است و رئال مادرید برای خرید کورتوا، 35 میلیون یورو می پردازد. قرارداد او با رئال مادرید 4 ساله خواهد بود. اگرچه بحث انتقال هازارد هم به مادرید مطرح است و خود این بازیکن نیز مایل به حضور در رئال مادرید است ولی چلسی اصلاً دلش نمی خواهد ستاره بلژیکی را از دست بدهد.

اما در مورد کورتوا، شرایط برای چلسی سخت تر است، چرا که خانواده این دروازه بان بلژیکی مدت هاست در مادرید زندگی می کنند و او بارها از علاقه اش برای بازگشت به این شهر صحبت کرده و در عین حال فقط یک فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد.

1878

نظرات کاربران
اولتراسور
با ۳۵ میلیون یورو کورتوا رو خریدیم..تیمی میسازیم بهتر از سال قبل
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰:۴۳
پاسخ
16
27
ربرتو باجو
عزیز در جریان قیمت دروازه بانا نیستی انگار ، توی تجارت بازیکن دروازه بان قیمتش یک سوم مهاجم هستش یعنی این سی و پنج میلیون رو شما باید حداقل صدو پنج میلیون در نظر بگیری پول زیادی هستش اما کورتوا ارزششو داره ایشالا تیممون امسال سه گانه رو بگیره هرچند باید قبول کنیم بازیکنی رو از دست دادیم که راحت فصلی پنجاه گل میزد لحظات حساس یک تنه بازی در میاورد روحیه پیروزی طلبیش و جنگندیش برای گلزنی از معمولیترین بازی ها تا مهمترینا یک شکل بود و به بقیه و رختکن این روحیه عالی رو انتقال میداد پیدا کردن جایگزین براش اصلا راحت نیست و امار گلزنی تیم بشدت افت میکنه حداقل بیست گل در سال که در نتیجه کلی تیم تاثیر زیادی داره ، باید قبول کنیم مثل کریس رونالدو و مسی ( بخاطر مدت زمان ثبات و درخششون ) دیگه خیلی بعیده پیدا بشه و کریس باید توی رئال بازنشست میشد چیزی که خودش دوست داشت ولی پرز هم بی انصافی کرد هم اشتباه کرد نحوه برخورد بارسلونا خیلی زیباتره با اسطوره هاش تا ما ، در ضمن من کریس فن نیستم من از زمان فرناندو ردوندو و کانیزارس رئالیم
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۵۹
9
9
مجید
هالا مادريد
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳:۱۸
1
15