راموس بین نیمه به داور ایران - اسپانیا چه گفت؟

راموس بین نیمه به داور ایران - اسپانیا چه گفت؟

20517
15:36
01 تیر 1397
دنی کارواخال در یک مصاحبه اختصاصی به صحبت سرخیو راموس با داور دیدار ایران و اسپانیا در بین دو نیمه اشاره کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دنی کارواخال در یک مصاحبه اختصاصی به صحبت سرخیو راموس با داور دیدار ایران و اسپانیا در بین دو نیمه اشاره کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از آس، دنی کارواخال در یک مصاحبه اختصاصی با برنامه ال ترنسیتور، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که در این میان به بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا برابر ایران نیز اشاره کرد. مدافع ‌اسپانیایی گفت‌: جمله ام درباره تیم‌ ‌ملی ایران بد توصیف شد. من تنها نظر شخصی خودم را گفتم. هر تیمی می‌تواند بسته بازی کند، توپ‌ها را قطع کند و یا بازیکنان خود را به زمین بیاندازند. دروازه‌بان ایران برابر دیگو کاستا خود را از قصد به زمین زد. این فوتبال نیست و این تنها نظر من است.

کارواخال در مورد صحبت سرخیو راموس با داور دیدار ایران و اسپانیا اظهار کرد: به داور به خاطر وقت کشی ایرانی‌ها اعتراض کردیم اما در جریان بازی چیزی به او نگفتیم. سپس بین دو نیمه کمی با او صحبت کردیم و راموس به او گفت‌: "می دانم که اروگوئه‌ای هستی و از ما خوشت نمی آید اما سعی کن یک فوتبال برگزار شود و بازی دائما متوقف نشود." داور پس از صحبت‌های راموس خندید و متوجه شد که این یک شوخی است.

 

1004

 

نظرات کاربران
آرش س
هموطنان چرا قبول نمی کنین ضد فوتبال بازی کردیم؟ از محوطه جریمه بزنی زیر توپ بره وسط نیمه کار بچه هاست که از گل خوردن میترسن... دفاع جانانه به دفاع کاستاریکا جلوی برزیل میگن، با مراکش فوتبال بازی کردیم، همینطور نیمه دوم با اسپانیا.
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۸:۰۰
پاسخ
24
12
جواب
دوست من ایرادش کجاست، باید ۶ تا می‌خوردیم تا شما به بازی باز افتخار کنی؟ هر تیم باید به داشته هاش نگاه کنه، ما هم نقطه‌ی قدرتمون دفاعمون چیزی که در ادوار پیش از کی روش تمام مشکل تیم ما بود.
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۲:۲۴
2
12
CR 6+4 FCP
کاستا پاشو گذاشت رو انگشتای بیرانوند.
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۱۸
پاسخ
3
16
احسان خان
خوب این اسپانیا رو سوزوندیم
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۳۶
پاسخ
9
50
....
خیلی هوشمندانه سعی کرده داور رو تحت تاثیر قرارش بده
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۵۳
پاسخ
5
47
علیرضا م.
داور که بازی رو قشنگ براتون در آورد! کلی خطای رو به سمت شما چرخوند، 3 تا کارت زد، از جمله به خودت نداد اما برای ما کارت هاش مثل نقل و نبات بود! و مهم تر از همه، همون نیمه اول کاستا باید به خاطر حرکت زشتش روی بیرانوند و لگد کردن پاش اخراج می شد! اونوقت می دیدیم 10 نفره بازی چند چند تموم میشه داور همزبان انتخاب کردن، تازه کلی با لبخند باهاشون گپ و گفت می کرد! با ما انگار مجرم بودیم برخورد می کرد
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۶:۵۷
پاسخ
18
48
جعفری پرسپولیسی
کاستا با نوک استوکش زد به قوزک پای بیرانوند به قول خود کاستا دوربینها برای اثبات این حرکت ضدفوتبالیش کافی هستند هرچند این جمله رو برعکس و به نفع خودش گفت!! البته بیرانوند هم بزرگنمایی و اغراق کرد ولی اصل اون ضربه زده شد و ناجوانمردانه هم بود
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۱۲
پاسخ
8
55
البرز
بیرانوند نباید اونجوری خودشو زمین مینداخت...حرکتش زیاد جالب نبود
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵:۳۶
10
26
مهران
جالب بود
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۱:۲۷
پاسخ
5
35
محمد
مهم اینه کارشناسانه دنیا چی گفتن منم اگه جلو تیمی که خودمونو جلوشون از پیش برنده میدونستیم کلافه و تحقیر میشدیم(لایی پیکه)بایدم اینو میگفتم
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۱۷
پاسخ
9
80
محمدرضا
با هم شوخی هم دارن
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳:۰۱
پاسخ
4
71
ss 4 ☆☆
زنده باد ایران ترکوند با بازیش جلو اسپانیا این راموس چرت و پرت میگه...
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۵:۵۱
پاسخ
21
92
فوتبال ایرانی
همین!!! چیز دیگه ای نگفت؟!!
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۵۰
پاسخ
4
80
کامران
مگه اروگوئه با اسپانیا چه مشکلی داره که راموس گفته از ما خوشت نمیاد ؟
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۲۹
پاسخ
5
78
مافیای سرخ
در جواب بالایی : سالها قبل اروگوئه و آرژانتین زیر سلطه اسپانیا بودن
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۹:۰۳
0
86