راموس: در خصوص تونل افتخار برای بارسلونا کاری را که سرمربی از ما بخواهد انجام می دهیم

راموس: در خصوص تونل افتخار برای بارسلونا کاری را که سرمربی از ما بخواهد انجام می دهیم

4328
16:52
20 فروردین 1397
سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید به حمایت از گفته های زیدان سرمربی کهکشانی ها پرداخت و اذعان کرد که در صورت مخالفت زیدان برای بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید به حمایت از گفته های زیدان سرمربی کهکشانی ها پرداخت و اذعان کرد که در صورت مخالفت زیدان برای بارسلونا تونل افتخار نخواهیم زد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در هفته سی و یکم لالیگا با یازده امتیاز بیشتر از اتلتیکومادرید در صدر جدول لالیگا قرار دارد و به احتمال فراوان قهرمان خواهند شد. در هفته گذشته زین الدین زیدان سرمربی لوس بلانکوس صراحتا اعلام کرد که برای در الکلاسیکو آینده در صورت مسجل شدن قهرمانی کاتالان ها برای آن ها تونل افتخار نخواهند زد.

به نقل از وبسایت fourfourtwo، حال راموس کاپیتان رئال مادرید در این باره گفت:

اگر تونل افتخار برای بارسلونا نزنیم به این معنی نیست که به آن ها احترام نمی گذاریم. همیشه گفته ام که کاری را انجام می دهیم که مربی از ما خواسته باشد. اگر مربی بگوید خیر، سپس باید به حرف او احترام بگذاریم.

۴۴۱۶

نظرات کاربران
كينگ مسي
ريالي هاي عزيز همون تعداد ديس لايك ها براتون بسه و گوياي برتري طرفداران بارسلونا نسبت به تيمي خود بزرگ بين هست ... متاسفانه براي شما و خوشبختانه براي ما اعداد و ارقام خودش گوياي برتري بارسلونا مثل هست پس سعي نكنيد با دلايل بي منطق و من در آوردي خودتون رو سر نشون بديد ... اعداد دروغ نميگن ...!
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۵۲
پاسخ
7
20
کاتالانی
الان کاپیتان رعال که راموس باشه احترام داره؟اصلا لیاقت احترام رو داره؟ بازیکن هایی تو بارسا بودن که همشون قابل احترام هستند(جز پیکه که خاص هست)کی میتونه اخلاق مسی رو انکار کنه یا اینیستا و ژاوی و پویول کسایی که نماد شرافت تو فوتبالن پس از احترام و اخلاق صحبت نکن که بارسایی ها سر ترن کدوم بارسایی رو دیدی با بازیکن حریف درگیر بشه؟ ادمین بچاپ
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸:۲۴
پاسخ
11
41
بارسا
پیکه نماد وفاداریه
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۷:۱۴
6
20
masoud
به نظرم تصمیم زیدان درسته رئال نباید تونل بزنه واقعا اونها در این حد نیستن
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۲۸
پاسخ
39
17
....
بارسا نیازی به تونل افتخار رئال نداره.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۳:۰۶
4
24
CR 6+4 FCP
فورزا رئال.
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۰۷
پاسخ
38
10
مستاجر خدا
افتخار برای تیم بی افتخار؟ هر چی افتخار هست که برای داورها باید نوشته شه و الان برای بازیکن های حریف
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲:۱۲
پاسخ
71
21
بارسا
بارسا 91 جام رئال 80 و خورده ای جام ال کلاسیکو : بارسا 111 برد رئال 98 برد
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۵۳
13
51
رئال کریس عشق
احترام هست که احترام میاره. چرا ما رئالی ها به اینیستا احترام میذاریم ولی به پیکه نه. چرا بارسلونا تیم محترمی نیست؟ چون هنوز تیم بزرگی نشده. یه باشگاه مثل بارسلونا با چند تا جام آوردن تیم بزرگی نمیشه.یادمه زمانی که رئال توی لیگ قهرمانان به رم خورد بارسایی ها و رسانه هاش از وجود گوی های سرد و گرم و تقلب داخل قرعه ها گفتن اما همین فصل بارسایی ها به رم خوردن و صداشم در نیاوردن که ما یه زمانی چی گفتیم. رئال تیم بزرگی هست نه به خاطر جام هاش، بخاطر اینکه ذاتا بزرگ هست، بخاطر اینکه احترام میذاره و برای همه محترمه
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۱۱
پاسخ
82
48
علی
این که صداش در نمیاد بخاطر اینه که رئال هر سال به یه تیم ضعیف میخوره نه فقط یک فصل.
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲:۲۲
12
41
بارسا
احترام احترام میاره؟ بلدی پیامای مستاجر و بخونی؟
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۰۱
7
44
بارسلونا❤
بارسا قابل احترام نییییست ؟؟؟؟ تو اروپا هیچ تیمی به اندازه‌ی بارسا طرفدار نداره بزرگترین ورزشگاه اروپا هم نیوکمپه بارسا با چند جام آوردن نمیتونه بزرگ بشه ؟؟؟ بارسلونا ۹۲ جام رسمی ریال ۸۹ تا .. خیلی شماها خودبزرگ‌بین هستین مثل اسطورتون(پنالدو) تاریخ شما به دو دوره‌ی قبل از فرانکو (دیکتاتور) و بعد از فرانکو تقسیم میشه ولی تاریخ بارسا به دو دوره‌ی قبل از یوهان کرایف کبیر و بعد از اون تقسیم میشه :))
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰:۳۲
21
59