رانیری: لسترسیتی تا همین مقطع از فصل هم معجزه کرده است

رانیری: لسترسیتی تا همین مقطع از فصل هم معجزه کرده است

917
16:10
11 دی 1394
سرمربی ایتالیایی لسترسیتی معتقد است حضور تیمش در میان صدرنشینان جدول در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر، چیزی شبیه یک معجزه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی ایتالیایی لسترسیتی معتقد است حضور تیمش در میان صدرنشینان جدول در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر، چیزی شبیه یک معجزه است. 

به گزاش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، کلودیو رانیری می‌گوید نتایجی که تیمش در این فصل گرفته تا برخلاف پیش‌بینی‌های ابتدای فصل، لسترسیتی به جای دست و پا زدن در قعر جدول، برای صدرنشینان مزاحمت ایجاد کند، یک معجزه است و اگر شاگردانش فصل را به عنوان یکی از چهار تیم بالای جدول به پایان برسانند، دست به کاری فرادنیایی زده‌اند.

رانیری 64 ساله که در اولین فصل مربیگری‌اش در لسترسیتی با کسب 39 امتیاز از 19 بازی و قبول تنها دو شکست، این تیم را به جایی رسانده است که صدرنشین مشترک جدول باشد، گفت: من فکر می‌کنم، کاری که ما انجام دادیم یک معجزه است اما اگر جزو چهار تیم بالای جدول بمانیم که کارمان چیزی فراتر از یک معجزه خواهد بود، کاری خارج از این کهکشان. کاری که ما الان داریم انجام می‌دهیم معجزه است اما تصور کنید اگر این روند ادامه داشته باشد. آن وقت یک کار باور نکردنی رخ می‌دهد. لیگ برتر این فصل دیوانه کننده شده است.

رانیری که تیمش فردا (شنبه) میزبان بورنموث است و شانس زیادی برای ماندن در کنار آرسنال در صدر جدول دارد، ادامه داد: نیم فصل اول برای ما عالی پیش رفت. کارمان باورنکردنی بوده است اما باید ادامه‌اش دهیم. خوشحالم که بسیاری از مردم می‌گویند لستر تا پایان فصل هم می‌تواند صدرنشین بماند آن هم در حالی که فصل پیش خیلی‌ها می‌گفتند لستر مرده و سقوطش حتمی است.

سرمربی پیشین چلسی درباره اهدافش در لستر تأکید کرد: من فعلاً فقط به بازی بعدی تیمم فکر می‌کنم که برابر لستر است. می‌دانم که هواداران دارند رویاپردازی می‌کنند اما نباید فراموش کنیم که جایگاه ما کجاست. در ابتدای فصل ما فقط داشتیم درباره سقوط حرف می‌زدیم اما حالا داریم درباره صدرنشینی حرف می‌زنیم.

نظرات کاربران