راه جدید کی‌روش برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا

راه جدید کی‌روش برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا

21522
14:35
23 مهر 1397
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی راه جدیدی را برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا انتخاب کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی راه جدیدی را برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا انتخاب کرده است.

به گزارش وب‌سایت نود، کمتر از 3 ماه تا شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیا که در کشور امارات برگزار می‌شود، باقی مانده است. تیم ملی ایران برای دومین بار است که در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا همراه با کارلوس کی‌روش شرکت می‌کند. کی‌روش در دوره‌ی گذشته جام ملت‌های آسیا که در سال 2015 در استرالیا برگزار شد، همراه با تیم ملی ایران ناکام بود و در مرحله‌ی یک چهارم نهایی با باخت مقابل عراق در ضربات پنالتی نتوانست همراه با تیم ملی به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود کند.

حالا بعد از اینکه چند سال دیگر از حضور کی‌روش در تیم ملی ایران می‌گذرد، فوتبال ایران همراه با این سرمربی دومین برد خود در جام جهانی را بدست آورده و تیم ملی ایران از نظر امتیازی همراه با کی‌روش بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته؛ برای این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا هواداران فوتبال ایران از این سرمربی پرتغالی قهرمانی در آسیا را می‌خواهند. آرزویی که بیش از 40 سال است که فوتبال ایران آن را تجربه نکرده است.

کی‌روش برای آمادگی هر چه بهتر تیم ملی جهت حضور در جام ملت‌های آسیای 2019 در امارات راهی بهتر از حضور در جام ملت‌های آسیای 2015 استرالیا انتخاب کرده است. تیم ملی بعد از رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل و تا زمان شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیای 2015 که در کشور استرالیا برگزار شد، فقط دو بازی تدارکاتی برگزار کرد که در هر دو بازی با تک گل سردار آزمون به برتری رسید. شاگردان کارلوس کی‌روش در تیم ملی قبل از آن رقابت‌ها کره جنوبی را در ورزشگاه آزادی و قبل از شروع جام هم در استرالیا، عراق را از پیش روی برداشتند. تیم ملی با این دو بازی خود را به جام ملت‌های آسیا رساند و بعد از 3 برد پیاپی در مرحله‌ی گروهی و صدرنشین قاطع خود، با شکست مقابل عراق از رسیدن به جمع چهار تیم برتر قاره‌ی کهن بازماند و وداعی تلخ با جام داشت.

برای این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اما تعداد بازی‌های تدارکاتی ایران حداقل دو برابر دوره‌ی قبلی رقابت‌ها شده است. تیم ملی بعد از جام جهانی در تاشکند به مصاف ازبکستان رفت که موفق شد با یک گل از سد میزبان خود بگذرد. شاگردان کی‌روش فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف بولیوی می‌روند. بعد از بازی با بولیوی حدود یکماه دیگر و در اواخر آبان ماه تیم ملی در دو بازی تدارکاتی و باز هم در ورزشگاه آزادی به مصاف ترینیداد و توباگو ونزوئلا می‌رود. با توجه به اینکه تیم ملی چند روز زودتر از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2019 خود را به امارات می‌رساند، این احتمال وجود دارد مثل دوره‌ی قبلی رقابت‌ها که یک بازی دوستانه در استرالیا برگزار کرد، یک بازی دوستانه قبل از شروع جام ملت‌های آسیا در امارات داشته باشد.

1870

نظرات کاربران
تیری
تیم ملی کیروش یا تیم ملی ایران مسئله این است.... ادمین مرسی که میچاپی ای دمکرات
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۳۹
پاسخ
23
13
ابراهینی
سلام.امروز مورخه23مهرماه نودوهفت خدمتتان عرض میکنم که درجام ملتهای آسیا با کیروش فقط ازمرحله گروهی صعودمیکنیم ودرنراحل حذفی از جام ملتها حذف میشویم تا همه بدونن که با کیروش به هیچ جا نرسیده ایم ونخواهیم رسید حتی اگر 20سال دیگر هم سرمایه مارا به یغما ببرد وسرمربی تیم میلی باشد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۲۳
پاسخ
48
26
Esi
ما با کی روش به هیچ موفقیتی نمی‌رسیم این خط _ اینم نشون.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۰۲
پاسخ
49
35
ظهور نزدیک است.....
اگر ایران با کیروش قهرمان جهان هم بشه نباید تعجب کرد چون هشت ساله سرمربیه چه برسه جام ملت ها
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۴۱
پاسخ
58
30
حسینt
هیچ موفقیتی در کار نخواهد بود چون این مربی با ستارگان مادرید هم موفق نبود فقط پول بگیر نق بزن شیوه اوست.هرجا بوده حاشیه درست کرده عاشقان سینه چاکش نگاهی به گذشته بیندازن لطفا
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۳:۲۴
پاسخ
75
63
emad
به امید قهرمانی ایران .
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۵۱
پاسخ
46
186
امیر ۶
ما هم امیدواریم تیم ملی مون موفق باشه ولی این تیم ملی ایران نیست‌.قاعدتا موفقیتشم برامون مهم نیست.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۳۴
90
43
فيفا
همه ايرانى ها دوست دارند تيم ملى قهرمان اسيا بشود.... ولى با اين مربى از خود راضى و دستيارانش از خودش بدتر امكان پذير نيست.... حتى قهرمانى با ايشون بدل خيلى ها نخواهد چسبيد....
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۵۹
94
62
پرسپولیسی
اخه سرمربی محترم تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران با بیانیه دادن که تیم نتیجه نمیگیره همشه حاشیه تنش روان ۸۰ میلیون ایرانی رو به هم ریختی با این حرکات بچه گانه کسی هم نیست جلوی شما رو بگیره
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰:۵۴
پاسخ
138
145
afshin
درجواب پرسپولیسی باید گفت آخه برادرمن این گزارش چه ربطی به نوشته شما داشته؟اینجاکیروش یک کلام حرف زده که شما سریعا عقده گشایی میکنی؟ درجواب این رائول هم میتوان گفت زمان سرمربی بزرگ وشجاع وهمراه با فوتبال شناورروهم یادمونه همان زمان که برانکو قهرمان آسیاشد! واقعا خجالت هم خوب چیزیه چقدر کینه وحسد و بدخواهی برای دیگران لطفا به پزشک مراجعه کنید ادمین الانم نمیخوای چاپ کنی؟
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷:۱۴
20
21
رائول
کیروش تا هزار سال دیگه هم توانایی جام گرفتن نداره، چون دانشش رو نداره
۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۴۷
94
79