راه حل تکراری استقلال جواب نداد؛ فقط 20 درصد موفقیت

راه حل تکراری استقلال جواب نداد؛ فقط 20 درصد موفقیت

30287
15:25
07 آبان 1396
اصرار استقلال به ارسال‌های خسرو حیدری، این فصل نتوانسته کمکی به استقلال بکند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اصرار به ارسال‌های خسرو حیدری، این فصل نتوانسته کمکی به استقلال بکند.

به گزارش وبسایت نود، از دربی 79 تا 82، سه گل پیاپی استقلال در دربی تهران روی سانترهای خسرو حیدری بدست آمده بود. بازیکنی که با سانترهایش، گره حساس‌ترین بازی فصل را باز می‌کرد و دربی 79 ، بعد از 4 مساوی بدون گل پیاپی سرانجام سانتر او باعث شد گلی در دربی تهران زده شود. سانترهای خسرو، نقطه قوت استقلال بود اما به نظر می‌رسد دیگر برگ برنده قدیمی، کاربردی ندارد.

پرسپولیس در دربی تهران، خیلی زود به گل رسید و بیشتر دقایق مسابقه، از تک گلش دفاع می‌کرد. استقلالی‌ها هم برای زدن گل مساوی، دل به سانترهای خسرو حیدری بسته بودند. حضور محمد انصاری در سمت چپ، باعث شده بود خسرو مجبور باشد سانترهایش را تحت فشار انجام دهد و از 10 سانتری که مقابل پرسپولیس فرستاد، 8 سانتر توسط مدافعین پرسپولیس برگشت داده شد و فقط دو توپ به بازیکنان خودی رسید. دو سانتری که یکی از آن‌ها هم فقط به صورت اتفاقی، به چشمی برخورد کرد و به اوت رفت.

این بازی، بار اولی نیست که این فصل استقلال بعد از گل خوردن روی سانترهای خسرو حساب می‌کند و به نتیجه نمی‌رسد. در بازی هفته اول با صنعت نفت آبادان هم استقلال خیلی زود از حریفش گل خورد و سانترهای خسرو، راه حل آن‌ها برای زد گل مساوی بود. حیدری در آن بازی هم 10 بار توپ را روی دروازه فرستاد که هیچکدام از سانترهایش به بازیکنان خودی نرسید.

به نظر می‌رسد جادوی کاپیتان دوم استقلال هم مثل کاپیتان اول این تیم، تمام شده و آن‌ها برای روزهای گره خوردن بازی، باید دنبال راه حل جدیدی باشند. راهی که بعد از ده بار تلاش، بیشتر از 20 درصد بتواند توپ را به مهاجمین برساند.

 

22330

نظرات کاربران
بردیا
به نظرمن خسرو یکی از بهترین های ایران بوده ولی الان دیگه باوجود رامین وصادق و حسین ماهینی باید از قوتبال خداحافظی کنه
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۴۷
پاسخ
1
8
عباس
آسیا مال اوناست که تخصص دارن تواسیا
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹:۲۸
پاسخ
2
8
رائول
کلا چندین ساله که سیستم استقلال همینه : سانتر از کناره ها
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۷:۵۴
پاسخ
0
11
amin shams
قدیمیا میگن تا ما یادمونه زرینچه سانتر میکرد بعدش نوازی حالا هم خسرو حیدری ۲۰ سال تاکتیک استقلال همینه عوض هم نمیشه فقط ادمش عوض میشه در آینده هم جانشینی برای حیدری پیدا میکنن و به این تاکتیک ۲۰ سال دیگه ادامه میدن
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۵:۰۱
پاسخ
0
13
آرسن لوپن
سانتر از جناحین واقعا یه نوع تاکتیک خوبه که تیم های صاحب نام دنیا بایرن ؛ بارسا ، رئال و تمام تیم های انگلیسی مد نظر دارن استقلال هم خوب بازی کرد و به جزء سانتر بارها و بارها توسط حرکات شجاعیان و اسماعیلی تونست موقعیت سازی کنه تنها ایراد نبود یه مهاجم تمام عیار در خط حمله بود در نظر بگیرید جابر انصاری اگر از اول تو ترکیب اصلی بود آیا نیمه دوم با توجه به تطابق با جو ورزشگاه نمیتونست از 5 موقعیت بدست اومده تو نیمه دوم استفاده کنه مطمئنا این بازی کن با توجه به خوصوصیات منحصر به فردش با این نوع بازی دو سه موقعیت گلزنی رو هم در نیمه اول بدست می آورد.تنها ایراد استقلال که نمیدونم چطور آنالیزور های این تیم متوجه اش نمیشن حضور علی قربانی تو خط حمله اس مهاجمی که باخت دربی - باخت روبروی سایپا تساوی روبروی ذوب آهن نتیجه توان کم هجومی اونه استقلال با علی قربانی مثل یه مار خطرناکه که قبلش زهرش رو گرفته باشن فقط میتونه زبونش رو بیاره بیرون ولی قدرت حمله و گل زنی نداره. به عبارتی دیگه اگه علی قربانی رو از یه تیم دسته یکی به بزرگترین باشگاه پایتخت و آسیا نیآورده بودنش شک نکنید هنوز مربی قبلی تو این تیم مربی گری میکرد.
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷:۲۱
پاسخ
129
17
مهدی
با چه حساب کتابی 6 تایی ها رو میگی بزرگترین باشگاه پایتخت و آسیا نه که انصاری تا الان تونسته ده تا گل بزنه که تو بازی اونم مقابل یکی از چهار تیم برتر آسیا بزنه
۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۲:۱۰
2
19
پرسپولیس من
خخخخخ.... بارسلونا..... تورو خدا خودتونو با این تیما قیاس نکنید..... راس الخیمه امارات و المریخی سودانم دیگه نمیکشن زیرش
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲:۲۵
3
27
بردیا
کدوم حرکات اینکه خودشو به زمین بزنه یا یا بره رو اعصاب داور که یه بازیکن از پرسپولیس را اخراج کنه شجاعیان با چهار میلیارد نباید اینطوری بازی کنه
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳:۵۴
2
25
Amir
علی قربانی نوک نفت بود ن لیگ یک اون موقع خوشحالم بودین ک ی مهاجم خوب و ارزون خریدین.. چیشد؟ -))))
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۹:۴۰
7
21
سینا
داداش احتمالا کانال اشتباهی زده بودی ی مسابقه دیگه رو تماشا کردی... ولی خدایی شجاییان اگر بره سینما خیلی موفق تره :))))
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴:۲۰
5
33
زانیار
اره شجاعیان و اسماعیلی خوب دایو میزدن :)
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲:۲۲
3
38
دیاکوخان
هرچند از نوع بازی تیمم وحضور ربیع خواه راضی نیستم واولین دربی ه که بعد ازبرد با آسمون نپریدم ولی جناب شفر این شمایید که بزن زیرش رو هنوز تکرار میکنید!آیا شما هم رستوران دارید!"!!?
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴:۵۲
پاسخ
24
133
شوفر
بکش بکش بکش زیرش
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰:۲۷
پاسخ
22
154
بهاررر...
خسرو نکش زیرش جواب نمیده
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰:۰۶
پاسخ
20
157
mehrab
شفر هم بعد از اومدن به ایران در اولین مصاحبش در این مورد حرف زد و گفت ا دیگه نممیخوایم فقط از ست راست فشار بیاریم روی دروازه حریف همین موضوع باعث شد که در برابر نساجی یه پاس گل زکی پور داد در اون بازی ولی ما باید یادمون باشه ما بازیکن سمت چپ دفاعمون شش دانگ نیست و ما باید حتما یه دفاع چپ خوب جذب کنیم ولی در دربی هم مشخص بود بازیکنا عصبی شده بودن و بازی و تاکتیک تیمی رو رها کرده بودن ولی مطمئنن شفر تاکتیکشو دیکته میکنه به بازیکنا و روز های خوب استقلال بزرگ شروع میشه ..
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸:۴۹
پاسخ
157
30
ناصر
آره تو خواب..
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹:۳۹
5
34
6تایی
بد میگن پرسپولیس دفاع اتوبوسی کرده شما خودتون تاکتیک ندارید
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳:۵۱
پاسخ
23
209
ایدا سادات 25بهمن 1380
اقا از ورزشگاه خبر رسیده ک شوفر هنوزم داره سوت میزنه
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱:۵۳
پاسخ
35
236
persepolis
#بکش زیرش
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۷:۰۵
پاسخ
28
216
ربیع خواه خ
#آی_بدو
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷:۳۱
48
8
متخصصان آسیا با 6 گل خورده رکورد دار
خسرو بکش زیرش . امید محکم بزن زیرش تا به یکی بخوره بره تو گل . این است استقلال . تیمی که هواداراش نتیجه نگرفتن با این سبک گردن فدراسیون و داوری میندازن .
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵:۱۰
پاسخ
47
324
**واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام
ولی مثل عربها نمیریم تو شش قدم جمع بشیم
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵:۰۶
65
12
10-10-3
عمر فوتبالش تمومه داداش
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲:۳۲
7
62
قرمزته
شیر مادرت حلالت با این نظرت..کیف کردم
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۵۱
10
78
امیر حسین
خخخخ
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۷:۲۵
7
61
سعیددد
شيشتقلال این بازی رو نسبت به بازی قبلی که برده بود خیلی بهتربودچون بازی قبل 90دقيقه دفاع کردو1برصفرباخت از 4تيم برترآسياکارفوق العاده ای به نظرم
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴:۵۷
پاسخ
33
218
مهدی
استقلال جلو شیشپولیس دفاع کرد خخخخخخخ کدون بازیو دیدی؟
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳:۰۵
63
10