راه حل روبین‌کازان برای مشکل سردار؛ درخواست کمک از پدر

راه حل روبین‌کازان برای مشکل سردار؛ درخواست کمک از پدر

19984
18:53
15 آبان 1396
سردار آزمون 756 دقیقه است که نتوانسته عملکرد مثبتی در تیم باشگاهی‌اش داشته باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - سردار آزمون همچنان گل نمی‌زند. جایگاهش در تیم هم بازی به بازی متزلزل‌تر می‌شود. او در 7 بازی اخیر تنها در یک بازی 90 دقیقه به میدان رفته است و در 4 بازی اخیر در سه بازی کمتر از 45 دقیقه بازی کرده است. گل‌نزدن سردار آزمون در این فصل، مربیان تیم را به پیدا کردن راه‌حل واداشته است.

به گزارش وب‌سایت نود، در این فصل تعداد هواداران روبین‌کازان کاهش شدید پیدا کرده‌ است  و این مساله از نظر اقتصادی به تیم ضرر وارد کرده. مدیران تیم یکی از دلایل این افت را کم شدن جذابیت بازی‌های این تیم و کم گل‌زدن مهاجمان دانسته‌اند. یکی از این مهاجمان سردار آزمون است که مربیان به دنبال راه‌حلی برای شکستن طلسم گل‌نزدنش در این فصل هستند. آخرین راه‌حل کادرفنی برای بازگشت این بازیکن به روزهای اوجش، حضور پدر آزمون در محل تمرینات این تیم بوده است.

سایت business-gazeta در این مورد نوشت: «سردار آزمون 756 دقیقه است که نتوانسته عملکرد مثبتی در تیم داشته است (آزمون در هفته سوم یک پاس گل داد). این طولانی‌ترین مدتی است که سردار آزمون تا به حال نتوانسته گل بزند یا پاس گل بدهد. مسئولان این تیم اعتقاد دارند که مشکل آزمون مسائل روحی است و این مشکل شاید با حضور پدر او در تمرینات حل شود. قرار است پدر آزمون یا راه‌حلی برای مشکل پسرش پیدا کند یا حضورش به این بازیکن ایرانی کمک کند تا از بحران خارج شود. »

بازی روبین‌کازان مقابل زنیت بازی حساسی برای آزمون بود. پیش از این خبرهایی شنیده شده بود که روبرتو مانچینی سرمربی زنیت، آزمون را در لیست خرید خود قرار داده است و این بازی فرصتی است تا این بازیکن را بیشتر زیرنظر بگیرد. آزمون اما در ادامه روند قبلی‌اش در این بازی تنها 15 دقیقه به میدان رفت و عملکرد مثبتی هم نداشت.

 

30388

نظرات کاربران
ALIREZA
مشکلش فقط بیخیالیه درگیر حواشی دیگس مث اسب سواری هرشبم ک لایو استوریهاش ب راس
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۲۹
پاسخ
6
100
mehran
با این وضعیت تو جام جهانی به جای کیروش ، باباش کنار خط وا میسته تا گل پسرش تو زمین احساس غریبی نکنه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵:۵۱
پاسخ
14
95
یه منصف
الکی گنده شده بود انصافا خدایی مهاجمای خوب دنیا توو سن کم چی کارا ک نمی کنن ولی اون توو بهترین فصلش چند تا گل میزد اصلا همین ایرانی ها گوچی فصل پیش ۲۰تازد جهانبخش ترکوند ولی امار آزمون توو لیگ روسیه مشخص واقعا البته ک بعضی وقتا خوب کار کرده بعضی وقتا و بازم میگم بعضی وقتا
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱:۱۶
پاسخ
15
82
D & A
آزمون اونقدرها هم که بزرگش کردن نیست.اون بیشتر آماده خوره و حرکت پابه توپش خیلی ضعیفه ولی چهارچوب شناس خوبیه.علت درخشش توی تیم ملی اينه که طارمی در خدمتشه و بیشتر طارمی زحمت ميکشه و این گل میکنه.مثل بازی ازبکستان،روسیه و... یه دفعه میگن از لیورپول پیشنهاد داره،یه دفعه دیگه میگن از ایتالیا پیشنهاد داره.روسیه از سرش هم زياده.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹:۲۱
پاسخ
52
174
**واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام
یعنی ادم حالش بدمیشه وقتی اینجوراظهارنطق هارومیشنوه ومیبینه ومیخونه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۱۹
62
40
Ali
نه باواصلا تیم ملی بزارکنار آزمون تو همه ی رده تیم ملی بود ودرخشیدآیاطلارمی اون موقع با آزمون بود اصلا طارمی تو هیچ رده از تیم ملی نبودونبودو فقط بزرگسالان بود وقتی آزمون دعوت شدتیم ملی طارمی کجا بود) : هیچ وقت نگفت خودش از فلان تیم پیشنهاد دارم و این رسانه ها بودند این حرفها رامی گفتند راسی اگه طارمی بازیکن تایی و حرفه ای بودپول نمی گرفت وبعدماشین بخره تیم و خودش نابودکن(:
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۰:۴۴
77
54
پرسپولیس
باید تیمشو عوض کنه اینجا موندش دیگه بی فایدست
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱:۲۷
پاسخ
10
123
علی :)
همینه اقای ازمون. بازیکن جوگیر که بشه همین میشه. عوض فوتبال بچسبه به فلان خواننده و داداش گلم و داداشیت فدات بشه و چمیدونم سه هفته با فدراسیون سوارکاری سر اسب دعوا کنه همین میشه.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۱۷
پاسخ
8
206
rednaz
مهد کودک ما حتی اینطوری نبود
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲:۲۷
پاسخ
10
166
mehdinorooz
بازیکنی که قدر خودش رو نمیدونه و دنبال حاشیه رفته بیشتر از این ازش توقع نمیره!!!!! اقای آزمون لطفا متوجه باش نماینده ی یک ملتی توی اروپا
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۵:۵۸
پاسخ
17
199