راکیتیچ: مسی برای بهترین بودن نیازی به فتح جام جهانی ندارد

راکیتیچ: مسی برای بهترین بودن نیازی به فتح جام جهانی ندارد

1454
10:43
22 خرداد 1397
ایوان راکیتیچ، هافبک کرووات بارسلونا معتقد است که فارغ از هر نتیجه ای که تیم ملی آرژانتین در جام جهانی کسب کند، لیونل مسی بهترین بازیکن دنیاست.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایوان راکیتیچ، هافبک کرووات بارسلونا معتقد است که فارغ از هر نتیجه ای که تیم ملی آرژانتین در جام جهانی کسب کند، لیونل مسی بهترین بازیکن دنیاست.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی 30 ساله، هنوز در پی فتح افتخاری بین المللی به همراه تیم ملی آرژانتین است. اما به زعم ایوان راکیتیچ، هاقبک کرووات بارسلونا که تیم ملی کشورش به همراه نیجیره و ایسلند در گروه چهارم هم گروه تیم ملی آرژانتین است، اعجوبه آرژانتینی برای بهترین بودن نیازی به فتح جام جهانی ندارد.

راکیتیچ در این خصوص در مصاحبه ای گفت:

البته که او به خاطر چیزی که هست شایستگی فتح این عنوان (جام جهانی) را دارد. فوتبال مثل تنیس نیست که او را تحت فشار بگذاریم و بگوییم که او باید به تنهایی فاتح جام جهانی شود.

او شایستگی این عنوان را دارد ولی 32 تیم دیگر هم هستند که رویای مشابهی دارند. اگر کسی بهترین است، بهترین است، چه هیچ جامی نبرده باشد و چه 50هزار جام فتح کرده باشد. یک جام جهانی تاثیری در جایگاه لیونل مسی در فوتبال نخواهد داشت.

لیونل مسی تاکنون در سه جام جهانی شرکت کرده است اما هرگز نتوانسته به همراه کشورش به عنوان در خوری دست یابد.

1721

نظرات کاربران
مستاجر خدا
ترس تمام وجودش و گرفته. مدیاسی هم خوشحال خواهد کرد کاتالان خوشحال خواهد شد طرفدارها هورمونیل مدیاسی هم خوشحال خواهند شد
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۷:۳۸
پاسخ
22
9
saeed
مگه هورمونهاشو تو میزنی یا داداشت چرا اینهمه چرت و پرت میگی
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۰۸
5
14
Sam
نمیدونم چرا فینال جام جهانی رو موفقیت نمیدونن. فقط تصور کنید رونالدو تا فینال جام جهانی رفته بود. چه مانوری روش می‌دادن هواداراش. کلا موفقیت‌های مسی با پله و مارادونا مقایسه میشه و موفقیت‌های رونالدو با مسی.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۵۰
پاسخ
5
20
حامد مسی
شاید یه عده صحبت از کارنامه کنن. کارنامه واسه مدرسه و کالجه نه فوتبال. مسی بدون تردید بهترین فوتبالیست تاریخه. نزدیکترین فرد فقط مارادونا بود. فوتبال یعنی زیبایی. و زیبایی فوتبال رو بدون شک امثال مسی، مارادونا، اینیستا و بازکنان مشابه درست می‌کنن. البته بعد اخلاق رو هم نباید فراموش کنیم که مارادونا توش شرمنده بود. همه‌ی اینا می‌شه فوتبال. تاریخ قضاوت خواهد کرد که مسی بهترین فوتبالیست تاریخه و برای اثباتش نیازی به جام جهانی و امثالهم نداره.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶:۱۰
پاسخ
11
23
Ebi
پس با این فلسفه ما هم بهترین تیم و بازیکنای ما ،همه مرد سال فوتبال جهان هستن!!!
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۱۹
پاسخ
11
13
JJ
ساده است چجوری نفهمیدی؟! بقول خودش یک نفر اگه از لحاظ مهارت های فوتبال بهترینه فرقی نمیکنه یک جام برده باشه یا ده هزار تا هرچند که با سی و اندی جام رسمی که برده در این زمینه هم بی نظیره و ضمن طلای المپیک آرژانتین رو بعد از ربع قرن فینالیست جهان کرد شوخیه مگه پسر؟!
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۱:۲۴
0
4