رایولا: ارزش بالوتلی 100 میلیون یورو است

رایولا: ارزش بالوتلی 100 میلیون یورو است

3570
23:14
14 فروردین 1397
رایولا اعتقاد دارد بالوتلی صد میلیون یورو می ارزد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رایولا اعتقاد دارد بالوتلی صد میلیون یورو می ارزد.

به گزارش وبسایت نود، قرارداد بالوتلی با باشگاه نیس فقط تا پایان فصل اعتبار دارد و این مهاجم ایتالیایی می تواند با قراردادی آزاد در تابستان راهی تیم دیگری شود. بر همین اساس رایولا مدیر برنامه وی عنوان کرده با چند باشگاه انگلیسی و ایتالیایی در حال گفتگو است تا شرایط را برای انتقال موکلش فراهم سازد:

ماریو آماده بازگشت است. او بازیکن پخته ای شده و یکی از ده مهاجم برتر دنیاست. ارزش ماریو 100 میلیون یورو است ولی قراردادش رو به اتمام است، بنابراین معامله پرسودی برای هر تیمی است. در حال مذاکره با باشگاه های ایتالیایی و انگلیسی هستم، با یوونتوس، رم، ناپولی و اینتر صحبت داشته ام.

بالوتلی از 2016 که به نیس پیوسته در مجموع موفق به زدن 39 گل برای این تیم شده است.

1878

نظرات کاربران
مصطفی بارسایی 66آتیشه
رایولافقط داره بازارداغی میکنه ولی عجب دلال خبیثی است میخادموکلش هرجورهست غالب کنه همش دروغه
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱:۱۷
پاسخ
1
13
بهرام
رایولا تومور بدخیم فوتبال فقط تو انتقال نیمار جاش خالی بود
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۱:۱۴
پاسخ
2
30
کیوان.بارساپولیس
عمرا اگه بیشتر از سی میلیون بیارزه..تازه ریسک ریسک حواشی بالای این بازیکن که تو تیمهای بزرگ اکثرا با مربی و دیگر بازیکنها به مشکل میخوره رو حساب کنید...رایولا واقعا یه دلال خبیثه...اقا میشه یکی برای من توضیح بده که اصلا چرا بازیکنها علی الخصوص بازیکنهای سطح بالا باید نیاز به ایجنت (دلال) داشته باشند؟یعنی واقعا تیمی برای اینجور بازیکنها پیدا نمیشه بدون ایجنت؟کار ایجنت دقیقا چیه؟بود یا نبودش چه تاثیری داره؟از سایت خوب نود خواهش میکنم یه گزارش کامل راجع به این پدیده ایجنت در فوتبال حرفه ای منتشر کنه که اصلا اینها کی هستند و تو فوتبال چه کاره هستند؟از کی و چه جوری وارد اینکار شدند؟دمتون گرم.با تشکر از سایت خوب نود و عادل خان عزیز
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۹:۵۵
پاسخ
6
26
عجب
پسر خوب مگه میشه یه بازیکن خودش بره تو هرباشگاه مذاکره کنه و چونه بزنه رو قیمت و بگه فلان باشگاه هم فلان قیمت منو میخواد و بازار گرمی کنه؟!!اصلا مگه قرارداد بستن و بازاریابی یه کار اماتور هستش که یه بازیکن بتونه خودش این کار رو بکنه؟!!شک نکن مثلا اگه بیل که با ۱۰۰میلیون رفت ریال خودش میخواست اینکارو انجام بده و پای پیجنت در کار نبود ابن عدد به زیر ۵۰میلیون میرسید چون حرفه فوتبالیست بازاریابی و چونه زدن نیس.
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۸:۳۷
0
17
سارا اس اسی
79.4 میلیون یورو ارزش داره
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۴:۵۳
پاسخ
3
17
توريني
خخخخخ 42.254 هزار ارزش داره
۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴:۱۱
3
7