رای نهایی شیخ سلمان کشور بی‌طرف است؛ این تصمیم AFC غیر قابل تغییر است!

رای نهایی شیخ سلمان کشور بی‌طرف است؛ این تصمیم AFC غیر قابل تغییر است!

5483
11:02
14 اسفند 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه الریاضیه مدعی شد که رئیس AFC در جلسه انتخاب رئیس فیفا در زوریخ با مسئولان فدراسیون عربستان اطمینان داده است که بازی‌ها آنها با ایران به کشور سوم منتقل می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه الریاضیه مدعی شد که رئیس AFC در جلسه انتخاب رئیس فیفا در زوریخ با مسئولان فدراسیون عربستان اطمینان داده است که بازی‌ها آنها با ایران به کشور سوم منتقل می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، پس از آنکه عربستانی‌ها بهانه‌جویی کردند تا به ایران برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا نیایند در نهایت AFC ضرب الاجلی را مشخص کرد و قرار شد بازی‌های دو کشور تا 25 اسفندماه به تأخیر بیفتد تا تصمیم نهایی را بگیرد.

در این راستا امروز روزنامه الریاضیه عربستان ادعا بزرگی کرد و نوشت: شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ترس فدراسیون عربستان را از بین برد زیرا در جلسه انتخاب رئیس جدید فیفا که در جمعه گذشته در زوریخ برگزار شد به آنها اطمینان داده است که برگزاری بازی‌ها در کشور ثالث قطعی است و غیر قابل برگشت است.

این منیع به نقل از منابع آگاه AFC افزود: در جلسه فوق‌العاده فیفا که هفته گذشته جمعه برای انتخاب ریئس جدید فیفا برگزار شد، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ملاقات با مسئولان فدراسیون عربستان تاکید کرده است که تصمیم کمیته اجرایی مسابقات برای انتقال بازی‌های باشگاه های ایران و عربستان به کشوری سوم در تاریخ 15 مارس پابرجاست و قطعی است.

این منبع در ادامه نوشت: شیخ سلمان تاکید کرده است  در جلسه‌ای که قرار است در تاریخ 15 مارس(25 اسفند) در کوالامپور برگزار شود تصمیم انتقال بازی‌ها به کشوری سوم غیر قابل تغییر است و تنها در صورت برگشتن روابط سیاسی به روال عادی این تصمیم تغییر می‌کند.

 

2020

نظرات کاربران
saeed
انصراف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان اسیا بهترین گزینه است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۵:۲۳
پاسخ
0
5
محمد
آقای کفاشیان بخنننننننننننننند.بخننننننننننننننند ک بدبختمون کردی.بخند ک خنده خیلی بهت میاد.بخند ک رفیق فابریکت(شیخ سلمان) تو زرد از اب دراومد.بازم اگه بخوان رای گیری کنن احتمالا بهش رای میدی.بخند ک خنده بر هر درد بی درمان دواست.... آقای نسبتا محترم اگه چیزی از غرور ملی سرت میشه لطفا واسه 1 بارم ک شده ب جای خندیدن ی کاری انجام بده. لطفااا.
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۹:۴۰
پاسخ
0
8
JAFAR
اینا همش حدس و گمان ویا جنگ روانی هست ک عربا راه انداختن.... باید تا صدور رای نهایی صبر کرد
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۶:۵۴
پاسخ
0
6
01
باید از لیگ قهرمانان کنار بکشنن ایران خیلی راحت می تونه عضو یوفا بشه اینطوری از شر ع ر ب ها هم خلاص می شیم.
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۰:۵۷
پاسخ
0
7
Narij
يعني من مرده اطلاعات فوتبالي جغرافياي دوستان هستم! عضو يوفا ميشيم؟ مگه خونه خالست؟ يه ميكرون از خاك ايران مگه تو اروپاست؟
۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۸:۳۹
0
0
فاطمه
اونا خیال کردن با این کارا تیمای ما ضعیف میشن ولی نمیدونن وقتی پای غرور ملی وسط باشه ایرانیا از همیشه بهتر عمل میکنن عربستان چوب این اشتباه بزرگشو میخوره به امید پیروزی بیشتر تیم های کشورمون
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹:۴۸
پاسخ
2
18
مهدی
اقای کفاشیان براتون متاسفم 1 اینکه به این بی کفایت رای دادین و جایگاه ایران رو تو فیفا متزلزل کردین 2 برای عدم مسیولیت پذیری خودتون .شما باید از حقوق ملت ایران دفاع می کردین ..پس این همه پو ل میگیرید برا چی؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۹:۴۸
پاسخ
0
27
Saber
همش تقصیر خودمان است..همینو بس.....
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۲:۵۸
پاسخ
1
28
مهدی
کفاشیان تحویل بگیر .
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۱:۱۸
پاسخ
2
47
behrouz
برای کفاشیان متأسفم که به این خائن رأی داده
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۷:۰۳
پاسخ
2
57
hosein
اگر AFCبازی های تیم های ایرانیرو ب کشور سوم منتقل کنه ایران باید از این جام کناره گیری کنه
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵:۲۶
پاسخ
3
60
حسین
اگه فدراسیون ما هنگ نکنه و این همه مدرک از دخالت سیاسی در فوتبال عربستانو به فیفا بفرسته ، بدون شک برنده این موضوع ایرانه
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۴:۲۸
پاسخ
3
54
عباس
این یک توهین ودهن کجی بزرگ به کشور عزیزمان هست امنیت ایران بزرگ را زیر سوال میبرند به هیچ وج نباید قبول کنند
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۱:۵۶
پاسخ
3
73
4444
واقعا مسخرس :/ اگه قرار باشه تو کشور سوم برگزار بشه بازی همون بهتر که کنار بکشیم از لیگ قهرمانان تا حداقل از اعتبار AFC و شیخ سلمان کم بشه :/ تا دوباره از این تصمیم های عجیب غریب نگیرن :/
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۹:۲۰
پاسخ
7
70
* حمید * تاجی دو ستاره
کنار کشیدن راهش نیست! باید مستقیم با فیفا در ارتباط باشن!
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۷:۱۳
0
3
66666666666666666666666666666666666666
آقای کفاشیان باز هم بخند
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۶:۱۳
پاسخ
3
70
کفاشیان
هههههههههههههه این یه پیروزی برای ماس چون تو عربستان نذاشتن هههههههه
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۲:۲۲
5
28