ربیع‌خواه: برای من ماندن در پرسپولیس از رفتن به قطر بهتر است

ربیع‌خواه: برای من ماندن در پرسپولیس از رفتن به قطر بهتر است

8068
10:50
19 تیر 1398
بازیکن تیم پرسپولیس به تمدید قراردادش با این باشگاه و رد کردن پیشنهاد یک تیم قطری واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محسن ربیع‌خواه در خصوص دیدار با ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس و تمدید قراردادش با این باشگاه گفت: ما دیدار خوبی با هم داشتیم و درباره خیلی از مسائل از جمله شایعاتی که به راه انداخته بودند، صحبت کردیم. صحبت‌های خیلی خوبی هم انجام شد و همچنین در باره مبلغ قرارداد با یکدیگر به صحبت پرداختیم که خوشبختانه تعامل خوبی هم به وجود آمد. قرار شد همچنان در خدمت پرسپولیس باشم و امیدواریم بتوانم عملکرد خوبی هم داشته باشم.

وی با بیان اینکه از شایعاتی که برای او ساخته شده ناراحت است افزود: نمی‌دانم که این شایعات از کجا درست شد و چه کسی آن را ساخت، اما می‌دانم برخی‌ها به دنبال این هستند که بگویند در پرسپولیس اختلاف‌نظر وجود دارد و در این بین برخی‌ها از این اختلافات سود می‌برند. می‌بینید که چنین شایعاتی به راه می‌افتد و اسم بازیکنان بزرگ را به زبان می‌آورند تا بخواهند در پرسپولیس تفرقه بیندازند.

بازیکن تیم پرسپولیس در خصوص گابریل کالدرون سرمربی این تیم هم افزود: به هر حال آقای کالدرون بازیکن بسیار بزرگی بوده و کارنامه مشخصی دارد و نیاز به تعریف و تمجید من نیست. همه می‌بینند که او در تمرینات چقدر انرژی می‌گذارد و نشان می‌دهد که کار برایش جدی و مهم است. آقای کالدرون در تمرینات خیلی جدی و پرانرژی است و این مسئله ما را هم ترغیب می‌کند تا با انگیزه بیشتری کار کنیم. همه ما از او انرژی خیلی خوبی می‌گیریم و خوشحالم که یک مربی پرانرژی به پرسپولیس آمده است.

ربیع‌خواه در پاسخ به این سوال که چرا به پیشنهاد تیم قطری که خواهان جذب او بود پاسخ مثبت نداد، افزود: نمی‌دانم شما این مسئله را از کجا فهمیدید؛ چراکه من دوست نداشتم این موضوع رسانه‌ای شود و برخی فکر کنند که بازارگرمی می‌کنم. به هر حال در این چند سالی که در پرسپولیس بودم، همیشه سال‌های خوبی داشتم و از نظر فوتبالی همه چیز برایم فوق‌العاده بود، به همین دلیل دوست ندارم که این شرایط فوق‌العاده زود تمام شود. به هر حال وقتی شما می‌خواهید از کشور خارج شوید و فوتبال بازی کنید، کار خیلی سخت است و شرایط متفاوتی را می‌طلبد، اما برای من ماندن در پرسپولیس خیلی بهتر بود. ماندن در پرسپولیس برای من حتی از قطر رفتن هم بهتر بود. شاید در قطر از نظر مالی برایم شرایط خیلی بهتر بود، اما این مسائل اهمیت ندارد و برای من مهم این است که بتوانم باز هم در پرسپولیس سال‌های خوب داشته باشم.

وی درباره عکسی که از محمد انصاری بازیکن پرسپولیس در حال گرفتن مصاحبه از ربیع‌خواه منتشر شده، اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما با هم شوخی داریم و او از بهترین دوستان من است که هر کسی او را می‌شناسد می‌داند که چقدر شوخ‌طبع است و برای همین اخلاق‌هاست که بین همه محبوب و دوست‌داشتنی است. او در آن صحنه می‌خواست با من شوخی کند و میکروفن را از دست یک خبرنگار گرفت تا از من مصاحبه بگیرد.

بازیکن پرسپولیس درباره اردوی این تیم در ترکیه که از امروز آغاز می‌شود، افزود: قطعا برگزاری این اردو به ما کمک زیادی خواهد کرد و می‌تواند از نظر بدنی به ما کمک زیادی کند. در این اردو مربی به وضعیت بازیکنان بیشتر آشنا می‌شود و امیدوارم ما هم در این اردو عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم و بتوانیم برای یک فصل سخت خود را آماده کنیم. باید به‌گونه‌ای از حالا خودمان را آماده کنیم که در پایان فصل شادی را به هواداران هدیه بدهیم.

2051

نظرات کاربران
Takzang1984
سلام ای کاش میرفتی همون تیم قطر ...البته دست احمدزاده رو هم میگرفتی با خودت میبردی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۳۷
پاسخ
33
1
ایوب قرمز خورموج
به خدا اگه به سفر قطر میکردی همه برات آرزوی موفقیت میکردیم
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۴
پاسخ
13
17
kian❤
یه پسر با اخلاق و باحال
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱:۴۷
پاسخ
7
26
ایمان۰۴
منظورت اینکه برای فوتبال بازی کردن! بری قطر یا همینجوری!؟
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶:۲۵
پاسخ
24
45
شهریار سرخ
چرا ما ایرانی ها اینقدر نمک نشناس هستیم. ایشون تنها بازیکنیه که هیچوقت واسه پرسپولیس طاقچه بالا نذاشته و ناز نکرده. همیشه هم بدون هیچ حاشیه ای در خدمت پرسپولیس بوده.فراموش نکنیم سالی که رفتیم فینال آسیا چقدر با جون و دل تو زمین بازی میکرد.حالا یکی مثل طارمی که حتی جواب تلفن باشگاه رو نمیده رو میکنیم بازیکن بزرگ و اسطوره.اونم میدونه چجوری رفتار کنه. یادمون باشه کسی که تو سختی پیشمونه دوست محسوب میشه نه کسی که بهمون پشت میکنه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰:۱۴
پاسخ
23
84
مهدی
وای شما از کجا فهمیدید؟هرچی بگم از طنزش کم میشه اینهمه بازیکنهای بهتر وستاره ملی پوش هستن قطریا نخواستنشون اونوقت بیان دنبال تو بیخیال با چه آماری اومدن دنبالت تا حالا گل وپاس گل هیچی شوت سمت دروازه زدی؟
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰:۳۲
پاسخ
48
31
سعید
خدا وکیلی کدوم تیم بدبخته که تو رو بخواد.لابد لیگ ۲ قطر بوده
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹:۳۲
پاسخ
51
26
قلب تهران به عشق تراکتور میتپد
دمت گرم.شما جزو اسطوره های پیروزی هستی....بمون که ازت راضی هستیم پهلوان
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹:۰۷
پاسخ
54
24
علی
کاش پیشنهادت رو قبول میکردی میرفتی قطر!!!!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۲۶
پاسخ
29
29
پسا برانکو
ربیع خواه به سفر قطر کرد!!!!
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶:۰۶
پاسخ
28
68
آرش ۷۷
والا بخددا ما همه راضی هستیم بری قطر یه خرده هم ژاوی ازت یاد بگیره و یه درآمدی هم به پرسپولیس برسه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۲۰
پاسخ
47
78
عشقممم نیمار
من ازت حمایت میکنم و با قدرت ب کارت ادامه بده :-)
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۲۹
پاسخ
108
58
پرسپولیسی ام
شما از تیم خودت حمایت کن اگر راست میگی ربیع خواه هرچی باشه حاشیه نداره و ما با همین آقای ربیع خواه سه بار قهرمان لیگ شدیم و ایشون حداقل یکی از 14 بازیکن تیم بوده به جز دوران مصدومیت یا فیکس بوده یا یکی از سه تعویض تیم پس یعنی بازیکن بدی نیست حالا شاید بازی اش ساده باشه اما با تعصب و عرق بازی میکنه واسه تیم البته هر بازیکنی روز های خوب و بد داره حالا که ایشون می مونه امیدوارم بهترین بازی رو انجام بده و جواب منتقدین رو در زمین فوتبال بده انشاءالله
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶:۰۷
2
16
مهدی
شما برو دنبال غار...دو روز دیگه قیمتش برای شیشتقلالیا میره بالا...
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰:۲۴
25
24
Abedi
بله که موندنت بهتره تو قطر به بازیکن بی کیفیتی مثل تو اینقدر پول نمیدن که توی پرسپولیس میدن کلا به خاطر همینم هست همه میخوان تمدید کنن بی کیفیت ترین بازیکن پرسپولیس کمتر از 4 میلیارد نمیگیره حالا بماند قرارداد نورالهی و بشار و سید جلال و شجاع و بیرانوند
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶:۴۳
پاسخ
176
47
علی چابهار
تو بری قطر ، قطر کجا بره
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۴۲
پاسخ
106
70
محمدصالح
اون تیم قطری کی بوده؟؟ ولی بازیش ساده و بدون کار اضافی ..بد نیست
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۰۴
پاسخ
27
95
علی چابهار
بن یاس شفر
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۲۵
3
15