ربیع‌خواه: بعد از گل خوردن تمرکزمان را از دست دادیم

ربیع‌خواه: بعد از گل خوردن تمرکزمان را از دست دادیم

1282
21:03
28 مهر 1398
بازیکن تیم پرسپولیس می‌گوید نبود تماشاگران در مصاف تیمش مقابل پیکان حس بدی به او داده بود.

به گزارش وب‌سایت نود، محسن ربیع‌خواه بازیکن تیم پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر گفت: بعد از گلی که خوردیم تمرکز خود را از دست دادیم اما به بازی برگشتیم و توانستیم پیروز میدان شویم.

او درباره نبود تماشاگر در این بازی گفت: واقعا حس بدی بود و جای هواداران خیلی خالی بود. دوست داشتیم آنها بودند اما متاسفانه از حضور آنها محروم بودیم.

4416

نظرات کاربران
ایلیا
ما تمام بازیها باید نورالهی رو به عنوان بازیساز بکار بگیریم و یه هافبک دفاعی پشت یا کنارش داشته باشیم.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۴۵
پاسخ
0
4
علی666
از نظر من بهترین بازیکنان پرسپولیس تو این بازی کنعانی احمد و ربیع خواه بودن
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲:۲۷
پاسخ
4
5
سبحان
عالی بازی کردی و امیدوارم روز به روز بتونی قوی تر بازی کنی و با گل و پاس گل و شوت های زیبا و سرعت بازی به یک هافبک همه فن حریف تبدیل بشی . زنده باد محسن ربیع خواه با اخلاق که همیشه در خدمت تیم بازی میکنه.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۰:۴۴
پاسخ
4
7
بهنام
از یه بازیکنی که در بهترین شرایط فقط بلده پاس رو به عقب بده و هیچ وقت نتونه در لحضات حساس گره بازی رو باز کنه و با کند کردن بازی بیشتر به ضرر تیم کار میکنه بیش از این انتظاری نیست ..! یکی از نقاط ضعف امسال پرسپولیس ربیع خواه بوده متاسفانه فقط میشه نتیجه تصمیم گیری اشتباه کالدرون
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۴:۴۱
پاسخ
26
17
عدالت سرخ
کاش هر چی زودتر کمال برگرده، ربیع خواه فقط به درد دفاع آخر می خوره و بس، کالدرون یا مربی نیست یا ما فوتبال حالیمون نیست چون نبض بازی که هافبک وسط دفاعی هستش میده دست ربیع خواه که هم کنده و هم پاساش بی دقته
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۲۸
پاسخ
22
13
Sa
اگه تو بازی نکنی صد درصد بازی رو راحت میشه برد
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۴۶
پاسخ
47
22
عشقم پرسپولیس ولاغیر...
"هرچی کالدرون بگه" ❤❤❤❤❤❤
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۶:۳۳
پاسخ
5
48
یاس کبود پرسپولیسی
دوست عزیز : ممنون از شعور فوتبالیت. بازم میگم ضربه ای ک از دوستان نادان مون میخوریم مهلک تر از ضربه ای است ک از دشمنان دانامون میخوریم. چند سال قبل از برانکو، از دست بی صبری و انتقادهای بیجا این به اصطلاح دوستان ضربه خوردیم. و وقتی تیم به قهقرا رفت پشت تیم رو ول کردن. و وقتی برانکو اومد خیلی از این دوستان دیگ بازی های پرسپولیس رو نگاه نمی کردن. و گفتند : یه بار هم به مربی، به گفته :کارشناسان و پیشکسوتان زمان بدیم و حمایتش کنیم ببینیم چی میشه ک...جالبه وقتی پرسپولیس رفت صدر دوباره سر وکله شون پیدا شد. اینایی ک انقد برانکو برانکو میکنند. جالبه خود برانکو دلش از دست این جماعت خون بود. و وقتی به بردهای کم گلش انتقاد بیجا میکردند، برانکو گفت: ما اگ با رئال مادرید هم بازی کنیم یه عده توقع دارند شیش تا بزنیم.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷:۲۰
2
28
فقط یوونتوس
اینم بازیکنه
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۴۶
پاسخ
49
11
عشق فولاد خوزستان و آژاکس
کاش مساوی می کردید
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۰۲
پاسخ
61
5