رجب‌زاده: قصد خداخافظی ندارم

رجب‌زاده: قصد خداخافظی ندارم

3040
14:44
21 خرداد 1397
کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بحثی که با نمازی مطرح شد موضوع بازیکن - مربی بودنم بود نه خداحافظی.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بحثی که با نمازی مطرح شد موضوع بازیکن - مربی بودنم بود نه خداحافظی.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی رجب زاده اظهار کرد: در جلسه‌ای که با نمازی سرمربی تیم داشتم صحبت از همکاری در کادر فنی بود و این که به عنوان بازیکن – مربی در ذوب آهن باقی بمانم اما موضوعات مطرح شده روز گذشته من را شوکه کرد. صحبت از خداحافظی من نبود و نمی‌دانم چرا به سرعت در تمام رسانه‌ها موضوع خداحافظی من مطرح شد.

وی افزود: هنوز این موضوع قطعی نشده و در جلسه هم‌فکری که با مدیر عامل و سرمربی تیم خواهم داشت به جمع بندی می‌رسم که در این مقطع چه چیزی بیشتر به نفع تیم ذوب آهن است و آن را انجام خواهم داد.

کاپیتان با تجربه ذوب آهن تاکید کرد: البته که دوست دارم بازی کنم و تلاش خود را برای راضی کردن مسئولان به این قضیه خواهم کرد اما تصمیم سختی پیش رو دارم.

رجب زاده در خصوص نقل و انتقالات صورت گرفته در ذوب آهن گفت: خوشبختانه امسال تاکنون بازیکنان خوبی جذب تیم شدند و تیم خوبی در حال بسته شدن است و امیدوارم بتوانیم در فصل پیش رو عملکرد خوبی داشته باشیم.

 روز گذشته باشگاه ذوب آهن در معرفی کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه نام مهدی رجب زاده را به عنوان مربی اعلام کرد.

 

2051

نظرات کاربران
زنده‌باد برانکو
در جواب عشقت نیمار: اگه منظورت از فینال آسیا تورنمنت چهارجانبه امجدیه هستش باید بگم سطح اون جام با جام ولایت یکی هستش. هنوز جمله تاریخی منصوریان تو کنفرانس بعد بازی رفت مقابل العین یادمون نرفته : ۵۰ درصد راه صعود رو رفتیم.ههههه ادمین بی طرف بچاپ
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۰۱
پاسخ
3
8
عشقممم نیمار
ههه ب گفته رسانه ها تو‌میخای بعد ۲۲سال از فوتبال خدافظی کنی..‌ ولی یه تیمی هست ک‌ لقبش طوفان سرخ اسیاست ولی هنوز این طوفانه...فینال اسیارو‌ندیده... ههه الحق ک لقب طوفان سرخ اسیا..برازندشه... ههه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۳۸
پاسخ
25
21
قهرمان آسیایی که آبرو ایران رو برد
داداش شما که فینال آسیا رو دیدید نام تیم های اون دوره رو هم نام ببر یکم بخندیم فینال آسیا خخخخ اگر نام تیم هارو نمی دونی برو به کاپی که گرفتید پرچم کشور تیم های اون دوره هست ببین کلا چه تیم های داغونی حضور داشتن خخخخ چهارجانبه آسیا شد افتخار خخخخ داش مهدی رجب زاده یادمه یک تیم بی افتخار(که 4 جانبه آسیا شده افتخارشون)یک دروازه بانی داره بهش می گفتن عقاب آسیا چنان با سر لایی زدی بهش که دیگه ثابت شد پنگوئن آسیا هم نبوده خخخ مثل قهرمانی آسیایشون سوزش
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵:۱۰
3
9
Hamed
حداقل یک فصله دیگه میتونه بازی کنه.خداییش با اینکه سنش بالاست ولی با تمامه توان و با کیفیت بازی میکنه
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰:۳۲
پاسخ
0
27
نادر
اینکه شما قصد خداحافظی نداری تو این دوره زمونه خریداری نداره مهم ان است که انها از شما خداحافظی میکنند..بای بای ی ی ی
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۱۲
پاسخ
34
3