رحمتی: تیم برتر میدان، تیم گل ریحان بود/ استقلال روی تجربه توانست به پیروزی برسد

رحمتی: تیم برتر میدان، تیم گل ریحان بود/ استقلال روی تجربه توانست به پیروزی برسد

6152
22:32
08 مهر 1398
مربی تیم فوتبال گل‌ریحان گفت: با احترامی که برای تیم سخت‌کوش استقلال قائل هستم، اما فکر می‌کنم تیم برتر میدان، تیم گل ریحان بود.

به گزارش وب‌سایت نود، کیانوش رحمتی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: تیم حریف خوب بازی کرد. با احترامی که برای تیم سخت‌کوش استقلال قائل هستم، اما فکر می‌کنم تیم برتر میدان، تیم گل ریحان بود.

وی در خصوص قطع شدن برق که روی تمرکز بازیکنان تأثیر گذاشته بود، گفت: بله، قطعی برق روی تمرکز تمام بازیکنان تأثیر گذاشت.

مربی تیم فوتبال گل ریحان البرز درباره اعتراض کادرفنی این تیم به داور مسابقه اظهار داشت: قبل از آن صحنه که اعتراض کردیم، مشکلی ایجاد نشد، اما بعد از آن مشکلاتی پیش آمد. اعتراض آقای محمد نصرتی هم به حق بود، چون یک خطای صد درصد روی بازیکن ما گرفته نشد و همان صحنه منجر به گل استقلال شد.

رحمتی در واکنش به مشکلاتی که وجود دارد و این مشکلات بر فوتبال ایران حاکم شده است، گفت: اینجا نمی‌شود درباره خیلی مسائل صحبت کرد. از نظر خودم امروز، روز خوبی نبود. اگر دنبال پیشرفت هستیم، خیلی مسائل باید حل شود. خیلی پله‌ها را باید برویم و دست به دست هم بدهیم تا پیشرفت حاصل شود. بازیکنان، مربیان، باشگاه‌ها، فدراسیون، سازمان لیگ، کمیته داوران و همه باید کمک کنند تا به پیشرفت برسیم.

وی با اشاره به میزبانی تیم گل ریحان از استقلال تصریح کرد: ما به صورت اسمی میزبان بودیم، اما هیچ حمایتی ندیدیم. در شهرستان‌ها می‌بینیم که چگونه از حریفان ما حمایت می‌شود، اما در ورزشگاه خودمان حمایتی نداشتیم. متأسفانه در وی‌آی‌پی ورزشگاه خودمان به مربی تیم ما انواع بی احترامی‌ها صورت گرفت و این خوب نیست.

مربی تیم گل ریحان در خصوص رعایت نشدن قانون 10 درصد میهمانان که باعث شده بود استقلال حمایت بیشتری داشته باشد، تاکید کرد: بله، این موضوع رعایت نشد و هواداران دو تیم به صورت آزاد وارد ورزشگاه شدند. فکر می‌کنم موضوع مهم بازی آن چیزی بود که بازیکنان ما پیشرفت‌شان در این شش هفته اخیر، به خوبی در طول 90 دقیقه بازی امروز نشان دادند. مسائل حاشیه‌ای هم روی این بازی تأثیرگذار بود که منجر به اخراج بازیکن ما شد. البته استقلال هم روی تجربه توانست به پیروزی برسد.

رحمتی درباره اخراج محمد پاپی و اعتراض آنها به این تصمیم داور، اظهار داشت: معتقدم که علی دشتی هم باید صد درصد اخراج می‌شد و کارت زرد دوم را دریافت می‌کرد. داور مسابقه پاپی را جریمه کرد و معتقد بود بازیکن ما از حمله جلوگیری کرده، اما آن سمت انگار خطای دشتی جلوگیری از حمله نبود! دشتی باید حداقل کارت زرد می‌گرفت و اگر خطای او در محوطه جریمه بود، صد درصد باید اخراج می‌شد. ما چیزی که در زمین را دیدیم را گفتیم و امیدوارم کارشناسی خوبی در این خصوص صورت بگیرد.

4416

نظرات کاربران
hb
هر تیمی گل بخوره قبلش خطا باشه از کوره در میره
۰۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱:۰۲
پاسخ
4
4
میکاییل
ولی چه اسم زیبا و پر انرژی داره این تیم.گل ریحان.به به!
۰۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱:۱۱
پاسخ
0
8
Majid تاجی
تیم گل ریحان حریف قابل احترامی بود و شجاعانه جنگید. منکه ازشون خوشم اومد.
۰۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۲۰
پاسخ
1
45
ایداسادات25بهمن1380
با داور بردن
۰۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۴۰
پاسخ
58
60
کاشیما قهرمان
واقعا متاسفم برای مربی هایی که با باخت تیم شون می‌پرند سر داور و کمک داور و میخانه با دعوا و جنجال نتیجه را برگردونند ... آقای نصرتی و رحمتی امروز
۰۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۵۴
پاسخ
7
112
خطاب به قعرمان ایران
اتفاقاً کالدرون هر ساعت و هر دقیقه ...
۰۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸:۴۵
7
59
قهرمان ایران
استرا و قلعه نویی هر روز .
۰۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۳۴
106
11