رحمتی: سال‌ها فریاد زدم ولی هیچکس حرفم را گوش نکرد/برای پیش‌پرداخت استراماچونی به استقلال کمک کردم

رحمتی: سال‌ها فریاد زدم ولی هیچکس حرفم را گوش نکرد/برای پیش‌پرداخت استراماچونی به استقلال کمک کردم

13359
12:04
25 آذر 1398
دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال و کنونی شهرخودرو گفت: سال‌ها است که فریاد می‌زنم تمام زندگی من به خاطر عدم پرداخت مالیاتم مختل شده است اما کسی به صحبت‌هایم گوش نکرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سید مهدی رحمتی، خصوص اینکه روز گذشته سندی از توقیف اموال خود را روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است، اظهار داشت: واقعا مجبور شدم این کار را انجام بدهم تا همه ببینند چه اتفاقی رخ داده است. این موضوع مربوط به امروز و دیروز نیست و سال‌ها است که فریاد می‌زنم تمام زندگی من به خاطر عدم پرداخت مالیاتم مختل شده است اما کسی به صحبت‌هایم گوش نکرد.

وی افزود: مالیاتم مربوط به سال‌های 90،91 و 92 بوده که البته قرار نیست ریالی از این پول به من پرداخت شود بلکه باید باشگاه آن را به اداره مالیات پرداخت کند. تا امروز هر کاری از دستم بر آمده برای استقلال انجام دادم، چنانچه در ابتدای فصل هنگامی که آقای استراماچونی قصد حضور در استقلال را داشت برای پیش پرداخت ایشان از طریق یکی از دوستانم کمک کردم تا این مبلغ پرداخت شود. این موضوع را آقایان فتحی و خطیر هم می‌توانند شهادت بدهند و هنوز هم این پول از سوی باشگاه استقلال به دوست اینجانب پرداخت نشده است. 

رحمتی تصریح کرد: در حال حاضر هم سیستم کل زندگی‌ام به خاطر این بدهی مالیاتی به هم ریخته است، حساب‌های بانکی من مسدود شده و ممنوع‌الخروج هم هستم. اگر سفرم شخصی بود پیگیر نمی شدم چنانچه در این سالها سفر تفریحی هم نرفته‌ام و سفرها یا با تیم به صورت ورزشی بوده و یا زیارتی بوده که همه را به صورت یکبار مجوز خروج اجازه گرفته‌ام. اما از آنجایی که الان بازیکن شهرخودرو هستم و به این تیم تعهد دارم  باید موضوع را پیگیری می‌کردم چون نباید این تیم لطمه بخورد و برنامه اردویی و بازی‌های آسیایی این تیم به خاطر من دچار مشکل شود.

سنگربان فصل گذشته استقلال ادامه داد: با آقایان فتح‌الله‌زاده، افشارزاده و افتخاری و همچنین خود آقای فتحی چندین و چند بار در این زمینه صحبت کردم و حتی هر سال روی پرداخت آن به توافق رسیدیم که متاسفانه تا امروز این مشکل پابرجا باقی مانده است. متن توافقنامه‌ها هم موجود است.

وی افزود: در این‌ سالها هرگز مسائل مالی برایم در اولیت نبوده و هر جایی لازم بود به تیم کمک کردم. مثل بحث پیش پرداخت به بازیکنان که سعی کردم باشگاه به خاطر کمبود منابع مالی ، اول به بازیکنان جدید تیم پول بدهد تا آنها با فراغ بال به تمرینات اضافه شوند. مثل کاوه رضایی و .... که به هنگام عقد قرارداد از دریافت پیش پرداخت خودم صرفنظر کردم تا آن مبلغ به کاوه پرداخت شود. به هر حال مسائل مالی همیشه برایم در اولویت آخر بوده و امروز هم اگر موضوع مالیاتم را مطرح کردم برای این است که به یک باشگاه دیگر تعهد دارم و آنها نباید به خاطر من ضرر کنند.

2051

نظرات کاربران
علی
رحمتی بازیکن قابل احترامیه ؛ اما . مالیات از رو حقوق کسر میشه . اگر از قراردادت کم شده و پرداخت نشده که خدا از اعث و بانیش نگذره ولی اگه جدای مبلغ قرار داد قرار مالیات رو هم باشگاه بده که خدایی نامردیه ، هم حقوق بده و مالیات حقوقی رو که داده؟
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۲۰
پاسخ
0
9
بولینگ بازان عبدو
آقا سید خودت میدونی وضعیت استقلال رو فعلا دست یه وزارت خونه افتادیم که اولویتش تیم سوگلی ش پرسپولیسه.!!.وگرنه این استقلال رو به صاحبان اصلی ش یعنی هواداران بدهند تمام هواداران مشکل مالی رو حل میکنن و به این ها نیاز نداریم..فعلا باید با این بدبختی و ظلم بسازیم
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۵۶
پاسخ
93
26
......
مثل همون موقع که شماره حساب دادن کلا 10 میلیون تومان جمع شد؟ببین کی از سوگولی بودن حرف میزنه انقدر از استقلال حمایت کردن و این آش انقدر شور شده که همه دارن اعتراض میکنن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۴۰
5
28
سیروس
دمت گرم مهدی خان
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۲۶
پاسخ
1
39
اسماعیل
این چه وضعشه؟! کجای دنیا مالیات بازیکن رو باشگاه می ده؟! واقعاً این چه وضعشه؟! تو اروپا بازیکن همون موقع 40 درصد قراردادش رو می‌ده مالیات. اینجا چندرغاز می‌خوان مالیات بدن اونم باید باشگاه بده!!!! مسخره س.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۴۱
پاسخ
7
38
آبی
واقعا درود بر غیرتت
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۱۹
پاسخ
2
35
مجتبی رومیان
عشقی به قران مهدی رحمتی با این حال الان سید حسینی تو تیمون عالی کار میکنه اما وقتی تو را میبینم حسرت میخروم که ای کاش مهدی بود تو ترکیب
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶:۰۵
پاسخ
2
47
عشقپولیس
سید بازیکن قابل احترامی هست
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۲۲
پاسخ
9
86
حامد
کارگر و کارمند خودشون مالیات میدن اون وقت فوتبالیست و هنرمند مالیات نمیدن خنده داره واقعا
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۵۸
پاسخ
46
74
آبیه آبی
اگر فوتبالیست هم مثل کارمند بانشستگی و بیمه و.... داشت حرف شما ۱۰۰٪ درست بود اما فوتبالیست که مالیات درامد نگرفتش هم تو ۹۰٪ مواقع بدهکار میشن اگر مصدوم بشن مثل خیلی از ملی پوشها مجبورن دستفروشی کنن تو خیابون اینجوری یکطرفه بهشون تاختن مردونگی نیست
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۳۵
28
34
علی
این مسئله واقعا وجود داره، مالیات فوتبالیستا فقط یه بار مالی اضافی رو دوش فوتباله و هیچ تاثیری نداشته. مثلا بازیکن اگه بخواد قرارداد دو میلیاردی ببنده دو پونصد تو قرار می نویسن که مالیاتش واسش هیچ بشه، از اون بدتر هم بند توافق با باشگاه مبنی بر پرداخت مالیات توسط خود باشگاست، واقعا چنین بندی مسخرست، یه باشگاهی مثل پرسپولیس و استقلال که دولتین مالیات به کی می دن، مثل اینه که از این جیب ور داری بزاری اون جیب، اینجور مالیات دادن فقط دردسر جدید واسه باشگاه هاست بازیکن هم که عین خیالش نیست.....خودمون رو مسخره کردیم
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۰۸
0
32
محمدرضا
عشقی داداش مهدی ایشاله کارت درس بشه
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۴۶
پاسخ
8
77
علی
خیلی مردی اقای رحمتی موفق باشی تو شهرخودرو . بعید میدونم دیگه استقلال دروازه بانی مثل تو گیرش بیاد
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۳۹
پاسخ
9
87
شهرام فولادی
سید تو اونقدر بزرگی توجانشین خلف ناصرخانی تواسطوره آبی هستی
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۴۴
پاسخ
19
62
آبیه آبی
سید عزیز و دوست داشتنی هست کاپیتانمون بوده خیلی هم دوسش داریم اما کسایی مثل خدابیامرز تختی و ناصر خان جانشین ندارن اندازشون از فوتبال و ورزش گذشته اونیم که ورزشی نیست دوسشون داره
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶:۱۸
1
12
مجتبی جباری۲ پر۳پولی۳ صفر
تعصب تو و خیلیایه دیگه به استقلال پولکیه !!!بعد رفتنت چه آرامش خاصی به تیم برگشته البته اگه جناب خلیل زاده خرابش نکنه
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۹:۵۷
پاسخ
88
8
یوهان کرایوف
به قول پیروز قربانی خدارو شکر که تو استقلال نیستی وگرنه رفتن استراماچونی رو هم تقصیر تو می انداختن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۲۷
پاسخ
8
82
لر
ان شاالله به خیر و خوشی مشکل حل بشه سیدمهدی رحمتی ...
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲:۱۷
پاسخ
7
106
عشقممم نیمار
اره .هرکاری برای عشق_تقلال کردی ک اخریش همین بود ک ب خاطر مالیاتت ..شمشیر از روبستی ک عشق_تقلال از اسیا حذف کنی :-P بهت حق میدم ..گل دیاشاه..خیلی دردناک بود برات :-)
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۳۶
پاسخ
222
11
چونی هستم یک پول پرست
دیاشاه حححححححخخخخخخ
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۱۲
23
58
Do_se_tare
کاش تو‌ استقلالی نبودی،کاش کلا ده تا هوادار داشتیم ولی یکی مثل تو هوادار استقلال نبود
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶:۵۱
5
93