ردپای یک ایرانی در انتقال 9.9 میلیون دلاری ستاره برزیلی!

ردپای یک ایرانی در انتقال 9.9 میلیون دلاری ستاره برزیلی!

13594
10:44
14 تیر 1394
کیا جورابچیان در فوتبال دنیا چهره ای آشناست. بی شک او بتواند به بازیکنان ایرانی هم کمک کند، شانس حضور آنها در باشگاههای خوب اروپایی زیاد می شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کیا جورابچیان در فوتبال دنیا چهره ای آشناست. بی شک او بتواند به بازیکنان ایرانی هم کمک کند، شانس حضور آنها در باشگاههای خوب اروپایی زیاد می شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، جورابچیان در فوتبال انگلیس قدرت زیادی دارد و همه در جریان دوستی بسیار نزدیکش با آبراموویچ مالک باشگاه چلسی هستند. جورابچیان تا سال گذشته 51 درصد از مالکیت باشگاه کورنتیانس را در اختیار داشت و عامل اصلی انتقال کارلوس توس و ماسچرانو در سال 2004 به باشگاه وستهام انگلستان بود. او این روزها با بعضی از بازیکنان بزرگ دنیا کار می کند. اخیرا باشگاه گوانگژو چین موفق شد پائولینهو بازیکن تیم ملی بزریل را به خدمت بگیرد که حالا خبر رسیده کیا جورابچیان عامل این انتقال بوده است. پائولینهو از تاتنهام با قراردادی به ارزش 9.9 میلیون دلار برای 4 سال به تیم گوانگژو منتقل شد. بی شک جورابچیان که ارتباطات بسیار قدرتمندی در فوتبال انگلیس و اروپا دارد، می تواند کمک زیادی به انتقال بازیکنان اروپایی یا حداقل کمک به پیشرفت آنها کند.

 

 

2051

نظرات کاربران
jafari
ما ایرانیا همه جا هستییم.یعنی همه جااهاااا
۱۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹:۰۶
پاسخ
3
24
سعید1
اینارو ول کنید مسی بازم جام نگرفت خخخخخخ
۱۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸:۱۶
پاسخ
18
24