رد پیشنهاد معاوضه نیمار و پوگبا از سوی منچستریونایتد

رد پیشنهاد معاوضه نیمار و پوگبا از سوی منچستریونایتد

9409
00:43
04 تیر 1398
منچستریونایتد علاقه ای به جذب نیمار ندارد.

به گزارش وبسایت نود، پیشنهاد معاوضه نیمار و پل پوگبا توسط منچستریونایتد رد شده است.

ایندیپندنت مدعی شده است باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن طی پیشنهادی به منچستریونایتد خواستار معاوضه نیمار با پل پوگبا شده ولی این پیشنهاد از سوی باشگاه انگلیسی رد شده است.

این پیشنهاد از این جهت ارائه شده که هم پوگبا و هم نیمار به دنبال ترک باشگاه های فعلی خود هستند. پاریسن ژرمن نیز تلاش دارد با فروش نیمار بازیکنی کلاس جهانی را جایگزین وی کند. اما پیشنهاد آنها رد شده است.

هرچند سیاست یونایتد در این فصل از نقل و انتقالات، جذب بازیکنان جوان و نوظهور بوده ولی وودوارد همچنان به خرید ستارگان بزرگ علاقه مند است، اما رد شدن این پیشنهاد از سوی یونایتد، دو علت داشته است؛ نخست آنکه یونایتد علاقه ای به پرداخت رقم دستمزد نجومی نیمار ندارد. حقوقی که تقریباً 900 هزارپوند در هفته است. دوم آنکه وودوارد شخصاً تمایل زیادی دارد تا پوگبا را در یونایتد حفظ کند.

در عین حال به نظر می رسد هیچ کدام از این دو بازیکن، یونایتد و پاریس مقصد دلخواهشان نباشد. گفته می شود نیمار خواهان بازگشت به بارسلونا است و پوگبا هم ترجیحش به حضور در رئال مادرید یا بازگشت به یوونتوس است.

1878

نظرات کاربران
محمدرضا
به نظرم از شر سانچز خلاص میشدن اومدن نیمار میتونست دوباره به جمع مدعی ها برشون گردونه. به نظرم اشتباه بزرگی کردن نیمار الان مثل بوگاتی تصادفیه ارزشش اومده پایین اما وقتی روپا بشه قیمت پیدا میکنه اما پوگبا مثل یه بنز آخرین مدله الان بالاترین ارزشو داره و به مرور هی ارزشش کمتر میشه و نشون داده بازیکنی نیست که بخواد به تنهایی یک تیم رو قهرمان کنه.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷:۴۹
پاسخ
4
28
پرسپولیس یوونتوس ایتالیا
خخخخخخخخخخ منچستر نیمار رو نمیخواد
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵:۰۶
پاسخ
17
28
کوهمره.جروق
خیلی خوب بوده چرا قبول نکردن
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱:۲۶
پاسخ
16
16
Perspolis-ManUtd
هر دوشون سرطانن که وبال گردن تیمهاشون موندن.به خصوص نیمار
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱:۰۴
پاسخ
14
27
سایه
منچستر شده کشتارگاه ستارگان
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۶:۱۲
پاسخ
30
14
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
اصن این نوع انتقال و معاوضه به هییییچ عنوان ن جذابه و نه فایده ای داره.امکان نداره نیمار درمنچسترموفق باشه اصن کلاس بازی نیمار با لیگ انگلیس بهم نمیخوره واصلااینده خوبی درانتظارنیمارنخواهدبود.واما پوگبا اول اینکه کاملا به ضررپوگباست یک بازیکن ستاره دربالاترین سطح فوتبال دنیا داره بازی میکنه وحالا بره تولیگ تک قطبی!!بنظرتون چه اتفاقی درانتظارپوگباست؟دقیقا بلایی ک سرنیماراومدسرپوگبام میاد.کلانظرمن اینه مخالف حضورستارگان درپاریسم نهایتا جای ستارگان پاب سن امثال کاوانی دنی آلوز تیاگوسیلوا ودیماریاس ک بهترین تصمیموگرفتن.ن جای ستاره۲۰وچن ساله
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۰۳
پاسخ
1
24
امید
منچستر بهترین کار رو کرده..نیمار به درد منچستر نمیخوره..به درد هیچ تیمی نمیخوره
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۷:۳۳
پاسخ
4
23
عشقممم نیمار
چقد جالب ..پیشنهاد نیمار ب منچستر کبیر ..مث این‌ میمونه ک ب طرف بگن ..تو‌ الماس( نیمارم) رو‌ ببر ..تو‌ طلات( پوگبا) بده ب ما ..ولی طرف الماس قبول نمیکنه :-) یخاطر دستمزد؟؟ اخه مگ‌ الان کدوم بازیکن در سطح‌ نیمارم در دنیا وجود داره ک حاضر نیستید چنین دستمزدی ب نیمارم بدید ؟؟:-P ارزش چنین دستمزدی داره ..لااقل منچستر یه تنه قهرمان لیگ جزیره میکنه :-P در ضمن‌..۱۰۰تا پوگباهم .یه نیمارم نمیشه :-P
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۶:۴۰
پاسخ
59
5
لیورپولی
میبینم عشقتو کسی بر نمیداره . خخخ
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳:۴۱
0
6