رسمی؛ آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

رسمی؛ آرسن ونگر در پایان فصل از آرسنال جدا می شود

10526
13:45
31 فروردین 1397
سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر سرمربی 68 ساله فرانسوی بعد از 22 سال حضور در آرسنال، این تیم را ترک خواهد کرد. باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرد که ونگر در پایان فصل این تیم را ترک می کند. آرسن ونگر فرانسوی در صحبت های خود پیرامون جدایی اش از آرسنال چنین گفت:

بعد از ملاحظات لازم و صحبت با باشگاه، این تصور را پیدا کردم که زمان مناسب برای جدایی فرا رسیده و در پایان فصل از آرسنال جدا می شوم. خوشحالم که این افتخار را داشتم تا برای سال هایی طولانی و خاطره انگیز سرمربی این باشگاه باشم. در این سال ها با جدیت و تعهد کامل باشگاه را هدایت کردم. می خواهم از هواداران، خدمه باشگاه، کارکنان تیم، مدیران و بازیکنان تشکر کنم چرا که آن ها این باشگاه را خاص کرده اند. از هواداران می خواهم پشت تیم باشند تا در اوج کار را تمام کنیم. از تمام عاشقان باشگاه می خواهم ارزش های این باشگاه را حفظ کنند.

دوستدار و حامی آرسنال تا ابد.

باشگاه آرسنال همچنین اعلام کرده است که؛ آرسن ونگر تا پایان فصل هدایت توپچی ها را برعهده خواهد داشت و این باشگاه به زودی درباره انتخاب سرمربی جدید بیانیه ای صادر خواهد کرد.

آرسن ونگر فرانسوی که 68 سال دارد در اکتبر 1996 هدایت آرسنال را برعهده گرفت و تاکنون 1228 بار روی نیمکت این تیم نشسته است، او درصد پیروزی 57 را در کارنامه اش در آرسنال دارد. ونگر در طول این دو دهه، 17 جام مختلف با آرسنال کسب کرد؛ شامل سه لیگ برتر، هفت جام حذفی و هفت جام خیریه.

1878

نظرات کاربران
احمد
حکایت ونگر حکایت یه معلم مظلوم بود که شاگردای زیادی را از تیم های پایه گرفت و تربیت کرد ولی مدیر مدرسه همشون رو به خاطر پول فروخت
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۰۳
پاسخ
0
15
نورالکس
خداحافظ پدرهمه فن آرسنال.فوتبال پاک وباروح لطیفت ازیادهانمیرود
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۳۲
پاسخ
0
12
عمرتاجی
پدرفداکارآرسنال.مربی بادانش وسبک خاص.سازنده ستارگان بیشمارفوتبال
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹:۵۲
پاسخ
0
10
علی رئالی اس اس
هیچ وقت پرورش استعداد های جوون رو فدای نتیجه گرایی نکرد و این فوق العاده ارزشمنده.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۰۳
پاسخ
0
11
عـلـی ...
با اینکه همیشه خیلی زجر میکشیدیم .. همیشه حسرت خیلی چیزا رو خوردیم .. و ... ولی واقعا دوست ندارم ونگر بره شاید خیلی مواقع نتایج دردناک و عذاب آور بود شاید آرسنالو به اون چیزی که حقش بود نرسوند اما نمیدونم یه چیزی ته دلم هست که دوست نداره ازش دل بکنه شاید بهتر بود که تو مدیریت باشگاه یه تغییر و تحولی می شد به نظرم اگه آرسن دستش تو خرید یه مقدار باز تر بود و مدیرای باشگاه بودجه بیشتری رو در اختیارش میزاشتن نتایج هم تا حدود زیادی تغییر می کرد و دیگه شاهد این هجمه و فشار عظیم روی ونگر نبودیم. و دعوا سر خواستنش بود نه نخواستنش .. یادمون نره زمانی که آرسنال تو اوج بود تیمای بزرگی دنبال ونگر بودن از جمله رئال که اگه هر کس دیگه ای جاش بود این موقعیتو از دست نمی داد ولی با قاطعیت گفت نه .. نرفت و موند. یادمه ونگر اون موقع گفت من اینجا راحتم و کار کردن تو این باشگاه رو دوست دارم وقصد ترک این تیمو ندارم.واقعا میشد حس کرد ونگر واقعا دلی این تیمو دوست داره وگر نه خیلی راحت میتونست به پیشنهادهاش حتی فکر کنه. در هر صورت فکر میکنم اگه مدیریت بهتری داشتیم ونگر میتونست حداقل یه چند سال دیگه ای بمونه و بازم افتخار آفرینی کنه.. فقط امیدوارم که اگر رفت روزگار آرسنال شبیه اون چیزی که منچستر بعد فرگوسن دچارش شد نشه .. در آخر ببخشید اگر یه مقدار زیاد حرف زدم .. شاید خیلی احساساتی ام که فکر میکنم همش به خاطر آرسناله واقعا دوست دارم به اوج برگرده.. جذاب , بی رحم و دوست داشتنی .. درست مثل همون آرسنال 2004 ..
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۱۲
پاسخ
0
15
sadra
وقتی داشتم میخوندم گریم گرفت ممنون مرد بزرگ موفق باشی
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۳۴
پاسخ
1
17
آرسنالی
باورش واقعا سخته واسم.بیست ساله طرفدار پرو پاقرص آرسنالم.کل این سالها باتو بود مرد.نیمکت آرسنال رو بدون تو نمیتونم تصور کنم.کاش پول هایی که تیمهای دیگه خرج میکردن نصفش رو به تو میدادن واسه خرید بازیکن.چه بازیکنایی که پرورش ندادی تو این سالها.ازاین به بعد بازی آرسنالی رو کجا ببینیم.ممنونم ارسن کبیر.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۲۰
پاسخ
1
13
توپچی قدیمی
خداحافظ پیرمرد آروم از موقع رفتن گذشته بود به نظرم می تونی در جاهای دیگه باشگاه کمک کنه به هرحال ما روزای خوبت رو فراموش نمی کنیم
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۴۸
پاسخ
1
7
صادق علی دایی آقای گل جهان+اردبیل
بعد رفتن هانری از ارسنال دیگ کار خاصی نتونست بکنه
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹:۰۵
پاسخ
7
3
رضا
15 سال عاشق ارسنال بودم. ارسنال بدون ونگر بی معنیه. قدرشو ندونستن و بدرفتاری کردن باهاش . از فصل بعد تاتنهامی میشم
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۲۸
پاسخ
3
10
mustafa
تصور آرسنال بدون ونگر برام سخته
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۱۶
پاسخ
1
16
محمد
من با برگکمپ و اورمارس و آرسن ونگر عاشق فوتبال شدم بعدش عاشق هانری شدم هانری به خاطر جام از آرسنال رفت بعد از اون فابرگاس , اونم مثل کینگ تی تی گذاشت رفت آخرین عشق فوتبالیم فقط آرسن ونگر مونده بود اونم میخواد از آرسنال بره تمام دلخوشیم آرسن ونگر بود تو این فوتبال دیگه هیچ دلخوشی تو این فوتبال ندارم فوتبالی که شده فقط پول آرسن ونگر خداحافظ خداحافظ کسی که عاشق فوتبالم کردی
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۳۳
پاسخ
1
21
محمد
ارسنال بدون ونگر تعریف نشده ست.
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۴۹
پاسخ
2
13
ميلاد
فوتبال بدون ونگر اوت جذابيت نداره
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۵۰
پاسخ
13
47
Majid h67
بهترین تصمیمو گرفت چون وجهه خودش خراب می شد بیشتر از این میموند وگرنه هنوز شکی نیست بهترین مربی تو پرورش بازیکنای جوونه یه پوست اندازیم آرسنال نیاز داشت به شرطی که یه مربیه حرفه ای جایگزینش بشه
۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۱۱
پاسخ
3
55