رسمی؛ قرارداد هری کین با تاتنهام تا سال ۲۰۲۴ تمدید شد

رسمی؛ قرارداد هری کین با تاتنهام تا سال ۲۰۲۴ تمدید شد

3693
18:19
18 خرداد 1397
قرارداد ستاره انگلیسی تاتنهام تمدید شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - قرارداد ستاره انگلیسی تاتنهام تمدید شد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه تاتنهام اعلام کرده هری کین قرارداد خودش با این باشگاه را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرده است. بنا بر گزارش رسانه های انگلیس دستمزد کین با این قرارداد به ۲۰۰ هزار پوند در هفته می رسد. 

کین ۲۴ ساله که محصول آکادمی تاتنهام است در فصل گذشته موفق شد ۴۱ گل برای این تیم بثمر برساند. کین در سال ۲۰۱۷ موفق به زدن ۵۶ گل برای تاتنهام و تیم ملی انگلیس شد تا بالاتر از بازیکنانی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین گلزن فوتبال اروپا در این سال شود. 

مهاجم انگلیسی تاتنهام که در ۴ فصل اخیر در ترکیب منتخب فصل لیگ برتر انگلیس قرار گرفته بهترین گلزن تاریخ تاتنهام در این لیگ محسوب می شود. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
کهکشانی
هر بازیکنی ک لیاقت نداره بیاد تو پادشاه فوتبال اروپا بازی کنه ک...بمونه تاتنهام تنها انگیزشون اینه ک سهمیه حضور تو لیگ قهرمانان بگیرن هر سال:))
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۹:۵۷
پاسخ
30
17
آریا برزن پرسپولیسی
بزرگترین اشتباه رو کرد من خودم مونیخی هسم اما کین باید میرفت یونایتد
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۲۲
پاسخ
43
16
قهرمان سرخ اسیا
واقعا هرکین تنها بازیکن انگلیسه که در حد کلاس جهانی بازی میکنه امیدوارم انگلستان قهرمان جام جهانی بشه
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۴۷
پاسخ
16
40
ایرانی
انگلستان؟؟؟ چی داره که قهرمان بشه؟ براقهرمان شدن باید6تابازیکن مثل کین داشته باشن اخه باوجودبرزیل کی ارزومیکنه انگلیس قهرمان بشه؟
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۶:۲۸
18
12
بهرام
کلوپ گفته بود ترجیح میدم بازیکن انگلیسی جذب کنم حتی اگه قدرتش یکم کمتر مایکل اوون هم گفته بود رفتن به بارسا و ریال برای انگلیسی ها مثل بقیه بازیکنها نیست واقعا همینطور بازیکن کشورهای جهان سوم ترجیح میدم به هر قیمت و به هر شکل برای بارسا و رئال بازی کنن هم آب و هوای اسپانیا خوبه هم لیگ آسونی داره هم بازیها فشرده نیست تو رئال و بارسا هم باشی حتما جام می‌بری ولی انگلیس لیگ سخت هوای سرد بازیهای فشرده و هیچ تضمینی نیست تو ۶ تیم اول باشی و جام ببری ولی اگه فوتبالیست بودم لیگ انگلیس رو ترجیح میدادم چالشش و سختیش لذت بخش یه جام انگلیس به سه جام اسپانیا میارزه منظورم جام داخلی
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۳:۵۷
پاسخ
6
50