رسمی؛ کریس اسمالینگ با قراردادی قرضی به رم پیوست

رسمی؛ کریس اسمالینگ با قراردادی قرضی به رم پیوست

1269
17:24
08 شهریور 1398
بندی برای دائمی کردن قرارداد برای طرف ایتالیایی پیش بینی نشده است.

به گزارش وبسایت نود، کریس اسمالینگ مدافع میانی 29 ساله منچستریونایتد با امضای قراردادی یک ساله، به شکل قرضی به آاس رم پیوست.

رم برای عقد این قرارداد 2.7 میلیون پوند به منچستریونایتد پرداخت کرده و البته این قرارداد بند دائمی شدن ندارد. اسمالینگ در ژانویه 2010 از فولام به منچستریونایتد پیوست و در آغاز فصل 11-2010 به ترکیب شیاطین سرخ ملحق شد. در طول 9 فصل، اسمالینگ 323 بازی برای منچستریونایتد انجام داد و 18 گل هم برای شیاطین سرخ به ثمر رساند. او به همراه منچستریونایتد 2 قهرمانی لیگ برتر، یک قهرمانی جام حذفی، یک قهرمانی جام اتحادیه، 3 قهرمانی کامیونتی شیلد و یک قهرمانی لیگ اروپا را تجربه کرد. 

اوله‌گونار سولسشائر سرمربی منچستریونایتد امروز (جمعه) با بیان این که اکنون 6 مدافع میانی در اختیار دارد، تایید کرده بود که نمی‌تواند به اسمالینگ قول بازی کردن را بدهد. با ورود مگوایر، اوله ترجیح داده تا از زوج مگوایر-لیندلوف در قلب دفاع بهره گیرد و اسمالینگ از ابتدای این فصل دیگر پیراهن یونایتد را به تن نکرده است.

سولسشائر در ادامه صحبت های خود درباره مدافعانش جدایی متئو دارمیان را نیز محتمل دانست اما بر ماندن مارکوس روخو (که به میلان، مارسی و موناکو لینک شده) تاکید کرد.

رم در تابستان کاستاس مانولاس را با قراردادی 32 میلیون پوندی به ناپولی واگذار کرد و به شدت به دنبال یک مدافع میانی می‌گشت. جالوروسی قبل از انتقال اسمالینگ برای جذب دژان لوورن (لیورپول) و دنیله روگانی (یوونتوس) تلاش هایی کرده که با شکست مواجه شده بود.

7712

نظرات کاربران
pogba
خدایا شکرت!
۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۰۰
پاسخ
1
16
فقط یوونتوس
مدیران رم بجای اسمالینگ خشن روگانی رو میگرفتن ک یه پول حسابی گیر یوونتوس میومد
۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۳۵
پاسخ
16
3