رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی‌کنم/ گذرنامه‌ام را پنهان کرده‌ام!

رسن: اختلاف با کالدرون؟ به این شایعات توجه نمی‌کنم/ گذرنامه‌ام را پنهان کرده‌ام!

9667
17:57
15 آذر 1398
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای وظیفه دارم عملکرد مثبتی از خودم نشان دهم و باید حرفه‌ای فکر کنم به همین خاطر توجهی به شایعاتی که درباره من ساخته شده ندارم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد برد قاطعی را روز گذشته مقابل ذوب آهن در اصفهان بدست بیاورد. بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس در این بازی  یکی از بهترین‌های میدان بود و نقش پررنگی در این برد داشت.

در ابتدا درخصوص وضعیت خودت صحبت کن و اینکه شرایطت چطور است؟ 

خوشبختانه شرایط خودم خوب است و مشکلی ندارم. در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارم و می‌توانم بگویم در بهترین شرایط قرار دارم. 

 روز گذشته در اصفهان نتیجه خیلی خوبی گرفتید. در این بین خیلی‌ها معتقدند که نقش تو در این برد خیلی پررنگ بود. 

به هر حال 9-8 سالی بود که پرسپولیس نتوانسته بود در اصفهان ذوب آهن را شکست دهد و ما برای این بازی انگیزه خیلی زیادی داشتیم. همه اعضای تیم تلاش کردند تا بتوانیم طلسم نبردن را در اصفهان بشکنیم و خوشحالم که این اتفاق رخ داد. 

 به نظر می‌رسد نقش تو در برد دیروز بسیار پررنگ بود. خودت از عملکردت رضایت داری؟

در این باره من نباید صحبت کنم چرا که به عنوان یک بازیکن همیشه وظیفه دارم که بهترین عملکرد را داشته باشم و آن چیزی را که مربی از من می‌خواهد در زمین پیاده کنم. برد دیروز هم نتیجه تلاش همه اعضای تیم بود. از کادر فنی گرفته تا کادر پزشکی، ماساژ و تدارکات همگی تلاش زیادی کردند که بتوانیم این برد را بدست بیاوریم و خوشحالم که تلاش‌های ما نتیجه داد. من هم مثل یک بازیکن وظیفه دارم که در زمین تلاش کنم و به چیزی جز موفقیت پرسپولیس فکر نکنم. امیدوارم که هواداران از ما راضی باشند.  

 از بعد از بازی با ذوب آهن خیلی از هواداران در فضای مجازی با  تو شوخی کردند و می‌گفتند که پاسپورت رسن را پنهان کنید تا او دیگر به تیم ملی کشورش اضافه نشود. خودت در جریان این شوخی‌ها هستی؟

بله؛ در جریان این شوخی‌هایی که با من شده هستم و خودم هم کلی خندیدم. اتفاقا باید بگویم که آنقدر پاسپورتم را سخت بدست آوردم که آن را دست هیچ کس نمی‌دهم. پاسپورتم را جایی پنهان کردم که دست کسی به آ‌ن نرسد و کسی آن را پیدا نکند! 

پرسپولیس فعلا در رده چهارم جدول قرار دارد و این در حالی است که شما یک بازی عقب افتاده هم دارید. نظرت درخصوص وضعیت فعلی پرسپولیس چیست؟ 

ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم روند خوبی را که داریم ادامه بدهیم. می‌دانیم که هواداران انتظار زیادی از ما دارند اما متاسفانه در برخی بازی‌ها نتایج آنطور که ما می‌خواستیم رقم نخورد. امیدوارم از این به بعد از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم چرا که فرصت اشتباه نداریم و نباید شرایط به گونه‌ای باشد که رقبا بتوانند از وضعیت ما استفاده کنند. ما تلا ش می‌کنیم که در همه بازی‌ها نتایج خوب بگیریم و امیدوارم که هواداران هم از ما حمایت کنند تا روند خوبی که داریم را ادامه دهیم.

 این هفته باید به مصاف گل‌گهر سیرجان بروید. درباره این بازی چه صحبتی داری؟ 

همه حریفان قابل احترام هستند و در لیگ برتر به نظر من تیم ضعیف وجود ندارد. من تا به حال با تیم گل‌گهر بازی نکردم اما تیم‌های ناشناخته همیشه خطرناک‌تر از تیم‌های دیگر بازی می‌کنند. مطمئنا این تیم که وضعیت خوبی در جدول ندارد با انگیزه زیادی به مصاف ما می‌آید. این را هم در نظر بگیرید که معمولا تیم‌ها در تهران خیلی دفاعی‌تر بازی می‌کنند و این مساله کار را برای ما سخت می‌کند. با این همه باید سه امتیاز این بازی را بگیریم تا اختلاف امتیازی خود را با صدر جدول از بین ببریم. البته ما یک بازی عقب‌افتاده هم داریم و می‌توانیم دوباره در صدر جدول قرار بگیریم. 

 چندی پیش شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه کالدرون اعتقاد زیادی به تو ندارد. این مساله را شنیده‌ای؟ 

من اصلا این مسائل را بررسی نمی‌کنم و به شایعات هم توجهی ندارم. من همینی هستم که می‌بینید. من بشار رسن هستم و همیشه تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را از خودم نشان دهم و هنوز هم این کار را انجام می‌دهم. من به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای وظیفه دارم عملکرد مثبتی از خودم نشان دهم و باید حرفه‌ای فکر کنم. به همین خاطر توجهی به این مسائل ندارم و برای من این شایعات مهم نیست. 

گرفتن مطالباتت از پرسپولیس به کجا رسید؟ 

در این مورد مدیر برنامه‌هایم پیگیر کارهاست. تقریبا می‌توانم بگویم که او هفته‌ای 3-2 روز به باشگاه می‌رود تا وضعیت مطالبات من از پرسپولیس را مشخص کند و امیدوارم که این مساله هرچه زودتر برطرف شود. 

4416

نظرات کاربران
پرسپولیس
علت اصلی این نتایج ضعیف حاشیه بودکه متاسفانه عده ای ازهواداران تیم هم ناخواسته درایجاداون دخیل بودن هواداربرانکودیگه رفته پس الان دیگه کالدرون سرمربیه تمام،دیگه انقدبرانکورونکوبیدسرکالدرون
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۰۵
پاسخ
7
97
محمد
قابل توجه کسانی که قبل و بعد از فصل جدید مربی موفق پرسپولیس آقای برانکو را فراری دادند و دست سه فصل قهرمان ایران را توی پوست گردو گذاشتند دیگه با رسن کاری نداشته باشید ، تیم استقلال اینقدر خرج کرد و روی نیمکت سه تیم دیگه بازیکن داره، فقط همین بازیکن و دروازبان خارجی را تصفیه حساب فصل های گذشته را بکنید . اینقدر به تیم محبوب خودمان اعتماد کامل داریم دوباره قهرمان می شود
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۰۲
پاسخ
8
83
AZADI
معلومه که خیلی از فوتبول سرت میشه ایول خوشم اومد عالیه...مرد حسابی سه تیم رو نیمکت داریم؟؟؟ما پولداریم که بازیکن اصلیمون سیصدهزارتا میگیره یا شما که دروازه بان ذخیرتون هشت میلیارد میگیره و یه مهاجم میارید قدم میزنه پونصدهزارتا میگیره؟؟؟؟کری مبخونید بخونید ولی دیگه چرت و پرت نگین...فرق این دوتا زمین و آسمونه...ادمین بچاپ مردم آگاهیشون زیر خط فقره مرسی
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۵۹
81
10
M.I.B
شب گذشته بیش از هرچیزی به ارزش فنی بازیکنان خارجیمان پی بردیم (بشار و رادو) باشگاه باید قدر آنها را بداند و سعی کند بازیکنان خارجی دیگری که جذب میکند مثل همین دو نفر بامعرفت باشن
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۳۱
پاسخ
6
173
صابخونه
هفته ای ۲ ، ۳ بار مدیربرنامت میره باشگاه هنوز دستتون پولی نشده... آقای مندحسن انصاریفر... قابل توجه شما..
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱:۱۹
پاسخ
7
122
من بی پرسپولیس زیستن نتوانم
خیلی شگفت انگیزه ، قرارداد بازیکن با کیفیتی همانند قلی زاده که یه انگشتش می ارزه به این خارجیها دویست هزار دلاره ، ولی تیمها میرن چند برابر پول میدن و این درجه چهار و پنج ها، رو میارن ایران ! ، امیدوارم هر چه زودتر تیمها بخش خصوصی واگذار بشن تا جلوی این ریخت و پاشهایی که جز از جیب مردم نیست گرفته بشه
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۳۲
پاسخ
143
23
محمد
بدجورمیسوزی شیشتایی
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۴۴
6
64
امید از تفت
بشار باید تا عید نوروز ممنوع الخروج بشه
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۰۳
پاسخ
9
101
یاس کبود پرسپولیسی
متاسفانه از ابتدای این فصل حاشیه با پرسپولیس عجین بود. اون از ابتدای فصل و دو قطبی برانکو و کالدرون و شعار علیه مدیریت و بازیکنانی مثل احمدزاده و...، در ادامه شایعه اختلاف کالدرون با کریم بعد با سید جلال الانم با بشار. بماند ک هنوز هم عده ای تو دو قطبی برانکو و کالدرون گیر کردند (جدا از بحث فنی، فکر پول اومدن برانکو طلبکار و رفتن کالدرون رو نمیکنند). متاسفانه باید گفت پرسپولیس این فصل از بی فکری هوادارانش و خالی کردن پشت تیم توسط هواداران ضربه خورد. از قبل از شروع فصل بارها در این مورد نوشتم و سعی کردم ک تیم ضربه نخوره ولی... امیدوارم لااقل تو ادامه فصل طرفداران پرسپولیس به خودشون بیان و آب تو آسیاب دشمن نریزند،
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۴۶
پاسخ
5
120
علی666
بشار همون بازیسازی بود که قبل بازی دیروز کمبودش تو تیم حس می شد.الان کالدرون بازیش دید و فرق محمدنادری با بشار فهمید
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۱۳
پاسخ
2
139