رسن از پرسپولیس چقدر طلب دارد؟

رسن از پرسپولیس چقدر طلب دارد؟

9556
17:25
23 تیر 1398
رقم طلب بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از این باشگاه مشخص شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، شار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس برای تمدید قرارداد با این باشگاه خواهان تسویه حساب مطالبات گذشته شده اما در جلسه‌ای که شب گذشته بین ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس و مدیر برنامه‌های رسن انجام شده به مدیر برنامه‌های این بازیکن عراقی اعلام شده که این باشگاه فعلاً پولی برای تسویه حساب با رسن ندارد تا این مسئله آینده پرسپولیس و رسن را در هاله‌ای از ابهام فرو ببرد.

مطالبات رسن از باشگاه پرسپولیس مبلغ 140 هزار دلار است که به دلیل بی‌پولی باشگاه پرسپولیس فعلاً این باشگاه نتوانسته این رقم را برای تمدید قرارداد با بازیکن عراقی‌اش تهیه کند.

رسن این روزها با پیشنهادهایی از برخی از تیم‌های ایرانی و حوزه خلیج فارس روبه‌رو شده و در صورتی که کارش با پرسپولیس به جدایی برسد به احتمال فراوان تیم جدید خود را به زودی مشخص خواهد کرد.

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس2019
داری پول به احمدزاده و ربیع خواه و ماهینی بدی آقای عرب ولی برای بشار رسن پول نداری؟؟اهااا ببخشید متوجه نشدیم یشار رسن کسی رو نداره ایران یا از طرف دوستان سفارش بشه!!!؟؟؟
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۳۷
پاسخ
7
44
من
جالبه باقیمونده طلب بشار رسن برای یک فصل از کل درآمد سی سال کارمندی من بیشتره
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۳۹
پاسخ
10
41
ا
آقایون هیت مدیره اولا شما قرار نیست تیم رو هدایت کنید کالدرون قرار این کار رو کنه پس وقتی میگه یه بازیکن رو نمی خواهم چرا می آورید که بعدن میگه من این بازیکن رو نیازش ندارم بازیش نمی دهم بعد مجبورید با فرشاد فسخ کنید که باید پول فسخ قرار داد رو بدهید همین باعث میشه پول باشگاه هدر برود خواهشن وقتی مربی میگه بازیکنی رو می خواهم براش بگیرید و اگر نمی خواهد نگیرید خواهشن هیت مدیره تو کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید کار انتخاب بازیکن را آقای کالدرون باید انجام دهد نه شما
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸:۴۵
پاسخ
3
38
رضا کریمی
دیگه واقعا خسته شدیم از بس که ما گفتیم و مدیرها نشنیدند! جناب عرب ، آقای کاشانی لطفا تشریف مبارکتان را ببرید از تیم پرسپولیس، ان شالله وزیر محترم یک پست نان و آبدارتر بهتون میده. شمایی که عرضه تصفیه حساب ۱۴۰ هزار دلاری با بشار رو ندارید چجوری ادعا میکردید پول برانکو آماده است و .....؟؟؟ نکنه پولی که برای برانکو آماده کرده بودید رو هم وزیر پرسپولیسی ازتون گرفت ریخت تو جیب ششتقلال؟؟؟
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۲۴
پاسخ
45
78
عشق شازده
ایرج عرب با اون پولا چیکار کردید دقیقا
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۹:۱۵
پاسخ
18
73
عشقممم نیمار
اره واقعا ۱۴۰هزار دلار ظاهری ..ولی باطنی حدود ۱ میلیون :-P طارق هم‌۱۴۰هزار دلار میخاست تا بمونه ..ولی ندادن‌..ولی برای شیش_پولیس قضیه ی جوره‌ دیگست :-P اخر..نتیجه این تبعیض ها رو خواهید دید.:-P
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۵۵
پاسخ
96
44
yaser
بشاز دوست داره تو تیم قهرمان بمونه ..اما طارق دوست نداره تو تیم بدون افتخار و پر حاشیه که موجب افت فوتبالش شده بمونه .. فرقش تو اینه داداش ، همه جا حر از رشد فنی بشار و افت کیفی طارق هست ... حالا هی بیاین ربطش بدین به توهمات خودتون .. راستی رفتار فرهاد مجیدی با طارق را هم یادت بیاد ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵:۰۵
5
42
سرخ
روکه نیست ....
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵:۵۱
4
32
امید
پول هست، احتمالا رسن تو تفکرات وزیر جایی نداره، وگرنه هرجور بود مثل علیپور و بیرانوند که میخواستن برن حفظش میکردن
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۳۰
پاسخ
31
53
رامین تاجی
بی پولی؟ اونم پرسپولیس؟ پس اون چمدون های پر از یورو رو چکار کردن؟ پول برانکو رو هم ندادن که؟ فکر کنید پرسپولیس بی پول باشه، این خنده دارترین و بزرگترین دروغ سال میتونه باشه.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۲:۴۱
پاسخ
81
33
پرسپولیس_یزد
چطور تیم رقیب محاجم یک و نیم ملیون یورویی میگیره ما 140 هزار دلارم نداریم
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۰۶
پاسخ
15
73
استقلال کبیر
واقعا جای بسی تاسف داره. یاعرب نمیخواد نگهش داره یا دستور ازبالاست تا بهترش و براشون بیارن. باشگاهی که دیروز با6.5میلیاردناقابل بااپشنهای اضافی امیری و قراردادباهاش بست یاتمدیدقرارداد شجاع 4.7میلیارد براشون آب خورد 140هزاردلارکه پولی نیست. اینم نمایشی بیش نیست آقای عرب برای مظلوم نمایی وبی پولی. البته تاوزیررررررررهست پول هم برای شماهست
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۳۵
پاسخ
65
27
پرسپولیس ۶۶۶۶۶۶
اقای عرب عزیز بشار رو نگه دارین ...
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۰۶
پاسخ
20
30
ارتش سرخ آسیا
بزارید بره..ما هافبک زیاد داریم.احتیاجی به رسن نیست.بیشتر مواقع هم تو تیم ذخیره بود.بازیکن فیکسی نبود برای پرسپولیس.پارسال هم بخاطر اینکه بازیکن نداشتیم بهش بازی میرسید.وگرنه بازهم باید مثل سال قبلش ذخیره میبود..زیاد بهش احتیاجی نداریم.. فقط مهاجم خوب میخوایم.به هیچ بازیکن دیگه ای احتیاج نداریم.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۴۴
پاسخ
32
21
عظیم شیرازی
برانکو بخاطر پرداخت نشدن طلبش رفت،بشار هم پولش رو میخواد و بهش نمیدن میگن نداریم! بعد نمیدونم چرا یک تیم خاص مدام ستاره و بازیکن میخره و به راحتی مربی گران قیمت میاره! و اصلا نمیدونم و درک نمیکنم که چرا طرفداران اون تیم خاص وزیر رو پرسپولیسی میدونن!!! جالبه واقعا:)
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵:۴۵
پاسخ
5
40
Hichkasssss
اره ۱۴۰هزاردلار دلفین ها هم پروازمیکنن ماهم متوهم...
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۰۲
پاسخ
40
18
Abedi
بودیمیر 800 هزار دلار واسه نیم فصل پول گرفت بعد پول نیست واسه این بازیکن ؟؟؟ قطعا بیشتر از ایناست که نمیتونن پرداخت کنن
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۱۷
پاسخ
31
21