رضائیان: همه تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی کی‌روش باشم

رضائیان: همه تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی کی‌روش باشم

426
10:20
03 دی 1393
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ اگر در لیست نهایی تیم ملی باشم با همه وجود برای موفقیت کشورم تلاش می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ اگر در لیست نهایی تیم ملی باشم با همه وجود برای موفقیت کشورم تلاش می‌کنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رامین رضائیان درباره اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی گفت: خوشبختانه شرایط اردویی تیم ملی خوب بود و امکانات مناسبی هم برای ما مهیا شده بود و این اردو هم برای هماهنگی بازیکنان جوان و آماده لیگ بود تا تیم ملی بتواند در جام ملت‌ها نتیجه خوبی بگیرد.

وی درباره اینکه چقدر فکر می‌کنی در لیست نهایی تیم ملی باشی افزود: اگر در لیست نهایی بودم که با همه وجود برای تیم ملی تلاش می کنم و در تمرینات هم چیزی کم نگذاشتم و همه تلاشم را کردم و اگر هم نبودم که مانند همه مردم برای موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها دعا می کنم.

بازیکن تیم راه آهن درباره وضعیت این باشگاه هم اظهار کرد: وضعیت خود من هم مشخص نیست و باید با باشگاه در این باره حرف بزنم چون امسال چیزی از باشگاه نگرفته‌ام و مشکل مالی دارم اما هر چه حمید استیلی بگوید قبول می‌کنم، هر چند که در این مدت مربیانی با من تماس گرفتند و به من لطف داشتند اما باید ببینیم هر چه صلاح و خیر باشد همان بشود.

 

2051

نظرات کاربران