رضاوند: بعد از گل تراکتور بازگشت فوق‌العاده‌ای داشتیم

رضاوند: بعد از گل تراکتور بازگشت فوق‌العاده‌ای داشتیم

1548
16:15
11 آبان 1398
آرش رضاوند، هافبک تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که از دست ندادن تمرکز، مهمترین دلیل پیروزی استقلال در دیدار مقابل تراکتور تبریز بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، آرش رضاوند با ابراز خرسندی از پیروزی پرگل تیمش برابر تراکتور گفت: می‌دانستیم بازی سختی در تبریز داریم، چون آنها تیمی با کیفیت هستند که بازیکنانی خوب و کادری باتجربه دارند. البته تراکتور معمولاً تهاجمی فوتبال بازی می‌کند و در چنین شرایطی کار ما برای انجام کارهای تاکتیکی و حمله به دروازه حریف راحت‌تر می‌شود. وقتی تیمی به دفاع مطلق فکر می‌کند طبیعتاً کار سخت می‌شود، ولی سبک بازی تراکتور باعث شد تا برنامه‌های‌مان را پیاده کنیم. 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا فکر می‌کردی استقلال با چهار گل تراکتور را شکست بدهد؟»، خاطر نشان کرد: ما برای برد به تبریز رفته بودیم و خوشبختانه یک تیم پرمهره را شکست دادیم. بعد از گلی که تراکتور زد، بازگشت فوق‌العاد‌ه‌ای داشتیم و مهمترین دلیل برد استقلال این بود که تمرکزمان را از دست ندادیم. بازی در تبریز سختی‌های خاص خودش را دارد، ولی فوتبالی بابرنامه انجام دادیم و در لحظات مهم بازی با تمرکز بالا فوتبال بازی کردیم.

رضاوند راجع به نیمکت‌نشینی‌اش و اینکه استقلال بعد از ورود او به زمین سه گل به ثمر رساند، تصریح کرد: من همیشه تابع تصمیم کادرفنی هستم و مهم این است که استقلال در زمین نتیجه بگیرد. خوشحالم که بعد از ورود من به زمین سه گل زدیم. البته این برد نتیجه تلاش همه‌ی بازیکنان بود که باانگیزه زیادی جنگیدند تا سه امتیازی مهم را در تبریز بگیریم.

هافبک آبی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، گفت: در حال حاضر صحبت از قهرمانی زود است، چون تا پایان لیگ خیلی فرصت داریم. مسئله مهم برای ما این است که خوب امتیاز بگیریم و بازی به بازی جلو برویم. تمرکز ما فعلاً روی نتیجه گرفتن است و تا پایان فصل ممکن است اتفاقات مختلفی رخ دهد. با این حال تنها هدف ما قهرمانی است و می‌خواهیم هواداران را خوشحال کنیم.

رضاوند در پایان با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: با تیمی روبرو می‌شویم که نتایج خوبی در این فصل گرفته است، با این حال ما میزبان هستیم و باید برنده از زمین بیرون بیاییم. گرفتن سه امتیاز این بازی می‌تواند موقعیت ما را در جدول بهتر کند.

2051

نظرات کاربران
محمد
داداشم آرش
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴:۳۵
پاسخ
0
40
Majid
استقلال با این بازیکنان با غیرت قدرت وتوان شکست صنعت نفت روداره
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۵۸
پاسخ
0
73
آبی
انتقاد سازنده دارم.از بازی دیشب تکروی اسماعیلی باعث شد استقلال ۲گل بخوره خروج دیر هنگام دروازه بان و عدم هماهنگی مدافعان گل دوم استقلال خورد...ایراد گرفتم تا درس عبرت بشه به امیدرکورد کلین شیت دوباره برای استقلال
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۱:۱۲
پاسخ
0
57
تراکتور آذربایجان
مبارک استقلالی ها باشه . به هر حال فوتبال همینه و برد و باخت داره دیشبم استقلال از موقعیت هاش خوب استفاده کرد و برنده شد ، کما اینکه چهار سال پیشم تراکتور تونست تو آزادی 4بر1 استقلال شکست بده .هنوز تا پایان فصل خیلی راه هست و خیلی بازی مونده و از الان نمیشه گفت کدوم تیم اول یا آخر میشه ولی انگار لیگ امسال فشرده تر و جذابتر از سال های قبله ... بازم تبریک میگوییم به هواداران تیم استقلال بابت برد خوبشان و همچنین تشکر ویژه داریم از طرفداران تراکتور که این همه سختی را به جان میخرن و به ورزشگاه میرن واقعا احساس غرور میکنیم وقتی میبینیم این چنین جو یادگار با هیجان و پرشورست. تراکتور همیشه تو قلب ماست و همیشه ازش حمایت خواهیم کرد
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۳:۰۸
پاسخ
4
24
وفا
فراموش کردی منصوریان درازادی ترکتوررا سه هیچ شکست داد
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷:۴۲
2
18
حسینt
جوجه آخر پاییز شمارش میشود
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۵۴
پاسخ
19
0