رضاییان: بحث استعفای من شایعه است

رضاییان: بحث استعفای من شایعه است

868
14:40
18 آبان 1394
مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی تاکید کرد که صحبتی با رئیس هیئت مدیره باشگاه در خصوص استعفایش نداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی تاکید کرد که صحبتی با رئیس هیئت مدیره باشگاه در خصوص استعفایش نداشته است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مسعود رضاییان درباره مشکلات مالی باشگاه ملوان انزلی اظهار داشت: کار کردن در این شرایط سخت است اما ملوان سال‌ها با این مشکلات روبرو بوده و بازیکنان و مربیان قدیمی از این تیم طلب دارند. اولویت ما بازیکنان فعلی ملوان هستند و اخبار خوبی شنیده شده که در روزهای آینده مبلغی هر چند ناچیز بین بازیکنان تقسیم شود.

وی افزود: اگر می‌خواستیم تسلیم بی‌پولی شویم، تیم شکل نمی‌گرفت و ملوانی در کار نبود. کسانی که برای ملوان ریسک کرده‌اند، هدف‌شان حفظ نماینده شمال بوده است.اگر قرار بود تلاشی صورت نگیرد، سرنوشت ملوان مانند تیم‌های برق شیراز و شاهین بوشهر می‌شد.

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی در واکنش به شایعه کناره‌گیری‌اش از مدیرعاملی ملوان به دلیل مشکلات مالی گفت: مدت زیادی است که با احمد دنیامالی رئیس هیئت مدیره باشگاه صحبت نکرده‌ام. هر زمان که او از خارج از کشور بازگردد، دوست دارم در اولین فرصت جلسه هیئت مدیره تشکیل شده و مسائل باشگاه تشریح شود. باید مشکلات بررسی شود تا کمی به حداقل برسد.

رضاییان خاطرنشان کرد: بحث استعفای من شایعه‌ای بیش نبوده و هیچ صحبتی با دنیامالی نکرده‌ام. شاید در حال حاضر در ذهنم مسائلی وجود داشته باشد اما مرد روزهای سخت هستم و دوست ندارم پاپس بکشم. حداقل اینکه اولین نفری نخواهم بود که به خاطر مشکلات کنار بروم.

وی در خصوص اظهارات مازیار زارع مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان ملوان محتاج 100 هزار تومان پول هستند، عنوان کرد: ما به بازیکنان تا اینجای فصل پول داده‌ایم که برخی از دانه‌درشت‌های ما تا 65 میلیون تومان پول گرفته‌اند. یکی از بازیکنان جوان ما قراردادش 6 میلیون تومان بوده که 2 میلیون به او داده‌ایم. وقتی 2 میلیون از قرارداد 6 میلیونی را می‌‌دهیم، معنایش پرداخت 33 درصدی قرارداد این بازیکن است.

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی افزود: با بچه‌های تیم استقلال خوزستان که صحبت می‌کردم، متوجه شدم که مبلغ قراردادها پایین است اما 36 درصد قرارداشان را دریافت کرده‌اند. در واقع وقتی قراردادها پایین باشد، راحت‌تر می‌توان پول بازیکنان را پرداخت کرد. پیش از فصل، فردی به عنوان مالک پا پیش گذاشت اما نتوانست به همکاری ادامه دهد. او سنگ بزرگی در باشگاه انداخت که درآوردن این سنگ سخت است. به عنوان مثال قرارداد برخی از بازیکنان بالا بسته شده که پرداخت آن در توان باشگاه نیست.

رضاییان با اشاره به قرارداد بازیکنان تیم استقلال خوزستان گفت: طبق صحبتی که با اعضای این تیم داشتم، متوجه شدم 37 برابر ملوان به بازیکنان پرداختی داشته‌اند، با این تفاوت که میزان قرارداد بازیکنان پایین است. وقتی قراردادها پایین باشد، راحت‌تر می‌توان پرداخت کرد.

 

 

2051

نظرات کاربران