رضا عنایتی: حس خاصی به صبا دارم

رضا عنایتی: حس خاصی به صبا دارم

2826
11:50
15 تیر 1395
مهاجم تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه این تیم دیرتر از سایر تیم ها برای لیگ شانزدهم آماده می‌شود، گفت: امیدوارم بتوانیم در این زمان کم به آمادگی کامل برسیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه این تیم دیرتر از سایر تیم ها برای لیگ شانزدهم آماده می‌شود، گفت: امیدوارم بتوانیم در این زمان کم به آمادگی کامل برسیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، رضا عنایتی با ابراز رضایت از پیوستنش به صبای قم گفت: من در این تیم بازی کرده بودم و حس خاصی به این تیم دارم. وقتی با من صحبت شد تا به این تیم بپیوندم به خاطر علاقه و گذشته خوبی که در این تیم داشتم قبول کردم و خیلی زود با این تیم قرارداد امضا کردم.

وی تاکید کرد: امیدوارم بتوانم با حضورم در صبا به این تیم کمک کنم و برای این تیم مثمرثمر باشم.

مهاجم صبای قم در خصوص وضعیت این تیم برای شروع لیگ گفت: متاسفانه به دلیل مشکلاتی که در صبا وجود داشت دیرتر از سایر تیم ها شروع کردیم و زمان زیادی برای کارهای بدنسازی و هماهنگی های تاکتیکی نداریم اما مطمئن هستم بازیکنان شرایط را به خوبی درک کرده و می دانند که باید در این زمان اندک هم  به گونه ای خود را آماده کنند که شروعی موفقی در لیگ شانزدهم داشته باشند.

عنایتی در مورد حضور مرفاوی به عنوان سرمربی صبا نیز گفت: مرفاوی مدت ها در این تیم کار کرده بود و شناخت خوبی از صبا دارد اگرچه از آن زمان تا امروز بازیکنان زیادی از این تیم رفته و نفرات جدید به این تیم پیوستند اما مرفاوی شناخت کاملی از شرایط صبا و دیگر موقعیت های این تیم دارد و به همین دلیل کار برای او به مراتب از سایر مربیان راحت تر است.

وی تاکید کرد: به اعتقاد من همه باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم در لیگ شانزدهم عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهیم.

مهاجم صبای قم در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم قم شرایط صبا را به خوبی درک کنند و در طول فصل تیم شهرشان را تنها نگذاشته و با حمایت از تیم به بازیکنان روحیه مضاعف برای موفقیت در لیگ شانزدهم را بدهند.

 

2051

نظرات کاربران