رضا مهاجری:‌ با تمرکز می‌توانیم روز سختی برای سپاهان رقم بزنیم

رضا مهاجری:‌ با تمرکز می‌توانیم روز سختی برای سپاهان رقم بزنیم

1566
14:48
12 اردیبهشت 1398
سرمربی ماشین‌سازی امیدوار است تیم داوری مثل بازی‌های گذشته تیمش در نتیجه بازی اثرگذار نباشد.

به گزارش وبسایت نود، رضا مهاجری درباره تقابل تیمش برابر سپاهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی برابر سپاهان که تیم شایسته و هواداران و کادر فنی خوبی دارد برای ما سخت است اما این سختی انگیزه ما را بیشتر می‌کند. در هفته گذشته توانستیم روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کردیم که اگر بازیکنان ما تمرکز لازم را داشته باشند، روز سختی برای سپاهان می‌شود. تیمی که دغدغه سقوط یا گرفتن سهمیه آسیایی را ندارد، باید از اعتبار خود دفاع کند. این بازی برای کسانی که در کورس قهرمانی هستند اثرگذار است. ما تلاش خود در بازی‌های پیش رو انجام می‌دهیم تا حق به حق‌دار برسد.

او ادامه داد: ما فردا در این بازی از فرصتی که برای تیم ما پیش آمده استفاده می‌کنیم. ما محمد اهل شاخه را به علت سه کارته بودن در اختیار نداریم ولی بقیه بازیکنان را در اختیار داریم و از حمایت‌های مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم که کمک می‌کند تا ما فصل را آبرومندانه به پایان ببریم. ما متأسفانه در پنج بازی گذشته، چهار بازی داوران اشتباهات اساسی داشتند و در نتیجه ما تأثیرگذار بوده است که امیدوارم تیم داوری فردا یک روز خوب داشته باشد تا دو تیم بتوانند یک بازی خوب ارائه دهند تا تیمی که شایسته است به حقش برسد.

1870

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ایشالا..هم سپاهان ببری ..و هم هفته دیگ ..شیش_پولیسه ببری ..ک عشق_تقلال ..ایشالا در ماه رمضان ..قهرمانیشه جشن بگیره :-)
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲:۱۲
پاسخ
31
5
فقط سپاهان
انشاالله با خضور همیشگی هوادارای خوبمون مییییییی بریم...ادمین جان افتخار میدی بزاریی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۴۷
پاسخ
17
8
سعید 46
همه میدونن ماشین داره واسه سهمیه تراکتور میجنگه و باید سپاهان رو متوقف کنه تا در ادامه بازیها تراکتور بتونه جزو 4 تیم اول بشه و سهمیه آسیا بگیره.پرسپولیس با قهرمانی در جام حذفی و لیگ باعث میشه تیم 2و3و4 لیگ سهمیه بگیرن و درصورت اینکه سپاهان بازی با ماشین رو مساوی و به پدیده ببازه و بازی آخرش رو ببره اونوقت 4 امتیاز با 51 میشه 55 و تراکتور 2 بازی آخرش رو ببره میشه 56 و استقلال هم اگه 4 امتیاز دیگه بگیره میشه 57 و پدیده با گرفتن 9 امتیاز دیگه میشه 58 در نتیجه پرسپولیس اول میشه با 61 امتیاز تیم دوم پدیده با 58 امتیاز سوم استقلال با 57 امتیاز و چهارم تراکتور اب 56 امتیاز و تیم پنجم که سپاهانه با 55 امتیاز سهمیه نمیگیره و تراکتور و ماشین به هدفشون میرسن.
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱:۳۱
پاسخ
9
28
ققنوس سرخ
خوشبختانه این فرصتو داری که از 3پاهان امتیاز بگیری تا بازی بعدی که با شما تو آزادی داریم با هم جشن قهرمانی بگیریم!
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۴۹
پاسخ
7
28
امید
بله شما سربازان تراکتور هستید و باید با تمام توان بجنگید خخخخخ
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵:۵۰
پاسخ
13
62
عالیجناب عشق
ببری پرسپولیس قهرمانه ببازی پرسپولیس قهرمانه مساوی گنی پرسپولیس قهرمانه اخه این چه وضعشه
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۴۲
پاسخ
21
66