رفیعی: مدیران پرسپولیس بروند تا خیانت نکنند/ آقایان نمی‌دانند لیست بزرگسال 18 نفره است!

رفیعی: مدیران پرسپولیس بروند تا خیانت نکنند/ آقایان نمی‌دانند لیست بزرگسال 18 نفره است!

32414
17:39
25 تیر 1398
بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: ای کاش مسئولان باشگاه پرسپولیس اگر نمی‌توانند خدمت کنند بروند تا خیانت نکند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سروش رفیعی با تصمیم گابریل کالدرون از لیست پرسپولیس برای فصل آینده خط خورد تا این بازیکن همراه با شایان مصلح زودتر از سایر بازیکنان به تهران برگردد.

رفیعی در این باره گفت: دو سال پیش پستی در صفحه شخصی گذاشتم و به هواداران گفتم که مجبورم با عشق و علاقه پرسپولیس را ترک کنم و قول دادم که خیلی زود به این تیم برخواهم گشت. من برگشتم و خیلی دوست داشتم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم و از بودن در این تیم لذت ببرم اما متأسفانه امروز باز هم مجبور شدم پرسپولیس را ترک کنم چرا که مسئولان ما درک نمی‌کنند که تیم پرسپولیس چطور تیمی است. 

وی ادامه داد: مسئولان موقعیت و بزرگی پرسپولیس را درک نکردند. هواداران این تیم را درک نکردند چرا که اگر پرسپولیس را درک می‌کردند آدم‌هایی را بالای سر این تیم می‌گذاشتند که حداقل اصول اولیه فوتبال را بدانند اما متأسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز نمی‌دانند که در لیست بزرگسال باید 18 بازیکن حضور داشته باشد. امروز من و شایان مصلح از پرسپولیس جدا شدیم. من نیم‌فصل سال قبل اینجا بودم و از این به بعد با امید کارم را انجام می‌دهم اما ای کاش این‌طور نباشد که بازیکنی مثل شایان مصلح با هزار درد به تمرینات بیاید و با پنجره بسته به فینال آسیا برود اما 10 روز مانده به شروع لیگ به او بگوید خداحافظ. ای کاش بدانیم که پرسپولیس چطور تیمی است و اگر نمی‌توانیم خدمت کنیم زودتر برویم تا خیانت نکنیم و بفهمیم که چه افرادی برای این تیم اشک ریختند و چه کسانی حرص خوردند. کسی را بازیچه دست دیگران نکنیم. 

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: ارزش لوگوی پرسپولیس و ارزش پرسپولیس همیشه در قلب و وجودم دارم و از همه حمایت‌های هواداران ممنون هستم و به امید روزی که پرسپولیس را روزی افرادی مدیریت کنند که لیاقت آن را دارند.

1870

نظرات کاربران
علیرضا م.
ایشون همون فردی نیست که وقتی به تیم ملی دعوت نشد گفت بازی های ملی رو نگاه نمی کنم و برام اهمیت نداره؟! آقای رفیعی، چی رو به چی فروختی؟! شما همون رو تموم شدی... ضمنا، به وضوح اگر هنوز توی قطر می تونستی پول در بیاری،‌همونجا بودی، پس منت حضور بدون آمادگیت توی یه تیم رو روی سرشون نذار.
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۶:۵۶
پاسخ
230
113
محمدرضا
واقعا اخلاق کجا رفته تا شما بودی خیانتی نبود یهو تا حذف شدی مدیر خائن شد؟ شاید درست بگه اما زمان گفتن هم خیلی مهمه.
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۳۰
پاسخ
130
145
مجید
بازیهای پرسپولیس نریم استادیوم خودش میره
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۰۳
پاسخ
76
51
کارتن بازنشسته
بگم استنلی کیروش بیاد خخخ
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷:۱۲
پاسخ
182
47
ایران پرسپولیس
برو به سلامت داداش انشالله موفق باشی
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۴۰
پاسخ
30
160
محمد جواد
احتمالش میدادم...پس درسته ..قراره رامین رضائیان بیاد...من هر دورو دوست دارم..ولیحس میگنم بخاطر اختلافی که با رامین داشته کنار گذاشته شده تا رامین اومد حاشیه نسازن!
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵:۱۰
پاسخ
119
20
سرخدل
بابا سروشو نگه داریم بنفع تیمه الان کمی آماده نیست ولی آماده میشه، یکی وساطت کنه سروش نره، هوادارا میخوانش با هر شرایطی که داره گروهبان یا زنوزی الان گروهشونو میفرستن واسه شکار سروش
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۴۸
پاسخ
48
133
علی78
سروش جان با اینکه من خیلی دوستت دارم ولی باید واقعیت رو بپذیری و امیدوارم بازیکنای دیگه براشون درس عبرت بشه واقعیت اینه که تو اولین فصلی که ا.مدی پرسپولیس تبدیل شده بودی بهترین بازیکن ایران ولی به همین پیشرفت قانع شدی و به بهانه اینکه شرایط سنی ای که داری دیگه نمیتونی تو اروپا بازی کنی به خاطر پول به پرسپولیس پشت کردی و رفتی به تمی که یکی از ضعیف ترین تیمای قطر بود اونجا دیگه فوتبالت تموم شد اگه همون موقع از پرسپولیس نمیرفتی صد در صد امسال با توجه به استعدادی که داشتی به یکی از بهترین تیما ترانسفر میشدی پس مقصر این وضعیتت خودت هستی امیدوارم موفق باشی قطعا فرشاد احمدزاده هم سال بعد به مشکلات تو دچار میشه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۳۲
پاسخ
11
133
hamid
سروش خان یادت باشه هر چی مستر کالدرون عرض کنن :)))))
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۴۵
پاسخ
76
56
حمید
کنعانی زاده حاشیه داره وسوتی میده واحمدزاده تو بدترین شکل تیم ول کرد نباید باشون قرارداد میبست
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۵۴
پاسخ
13
131
سنندجی
سروش استقلالی بود ولی ح ه او رو به جعلپولیس آورد .
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۲۳
پاسخ
169
38
علی سرخدل
به جای سروش و شایان باید عرب و نبی و کاشانی از مدیریت میرفتند درسته که سروش افت کرده ولی هنوز هم جز آماده ترین ها تو پست خودشه فقط یکم باید از اعتماد به نفس کاذبش کم کنه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۰۵
پاسخ
28
158
محمد
سروش عزیز امیدوارم هرجا رفتی موفق باشی الان دور دورنامردیه
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۳۳
پاسخ
28
152
ملی
کلا هر وقت که اسمشو خط میزنن میشن بی لیاقت.. وقتی از تیم ملی کنار گذاشته شد هم هزارتا از این کلمات به کیروش نسبت داد... حالا هم ه از تیم کنار گذاشتنش اینجوری رفتار میکنه. رفتار به شدت غیر حرفه ای .. فکر میکنه که شماره 7 پرسپولیس ارث پدریش هست و تا هر وقت بخواد میتونه بمونه... تو فوتبال ایران هنوز کامل جا نیفتاده که پیرهن یه تیم در صورت عملکرد خوبه که میشه حفظش کرد
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۴۷
پاسخ
127
53
شیاطین سرخ
خیانت از این بزرگتر که برانکو رو فراری دادن؟؟؟
۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹:۲۰
پاسخ
31
145