رقابت جذاب رحمتی، رادوشوویچ، مظاهری و نیازمند؛ ما بهترینیم!

رقابت جذاب رحمتی، رادوشوویچ، مظاهری و نیازمند؛ ما بهترینیم!

16803
09:23
25 آذر 1398
در این هفته سه دروازه‌بان بهترین بازیکن زمین شد.

به گزارش وبسایت نود، هفته پایانی نیم‌فصل را باید هفته درخشش دروازه‌بان‌ها نامید. در هفته‌ای که حامد فلاح‌زاده به خاطر اشتباهش روی گل پرسپولیس خیلی مورد سرزنش قرار گرفت، سایر هم پستی‌های او درخشیدند. تا جایی که در نمرات متریکا که بر اساس عملکرد فنی هر بازیکن ارزیابی می‌شود، سه دروازه‌بان در این هفته بهترین بازیکن زمین شدند. 

مهدی رحمتی بهترین بازیکن زمین در بازی شهرخودرو و نساجی بود. رحمتی برای ثبت کلین‌شیت هر شش شوت مهاجمان نساجی را مهار کرد که حداقل دو تا از آن‌ها با سوپرواکنش او گل نشدند. یکی را از زیر طاق بیرون کشید و دیگری هم از درون محوطه جریمه و در حالتی تک به تک زده شد که رحمتی با سرعتی عملی بالا آن را مهار کرد. مهدی رحمتی طبق آمار متریکا 2 خروج موفق و یک عملکرد دفاعی هم داشت.

شاهکار این هفته پیام نیازمند هم کمتر از رحمتی نبود. نیازمند هر 5 شوت بازیکنان پیکان را مهار کرد و 4 خروج موفق داشت. نیازمند هم در چند صحنه مهارهایی داشت که سکوهای ورزشگاه را به وجد آورده بود و در طول نود دقیقه بارها شاهد تشویق او بودیم.

در بازی بدون گل گل‌گهر و ذوب‌آهن هم دروازه‌بان تیم میزبان بهترین بازیکن زمین بود. میلاد فراهانی در حد رحمتی و نیازمند سوپرواکنشی نداشت اما با 5 مهار، مطمئن ظاهر شد. همچنین 4 خروج موفق و سه دفع خطر هم داشت. 

به جز این سه دروازه‌بان که بهترین بازیکن زمین بودند، سایر دروازه‌بان‌ها هم خوب بودند. رادوشوویچ در ادامه مهارهای فوق‌العاده‌اش در بازی با سایپا هم بعد از شیرجه‌ای که برای مهار ضربه سر سلیمانی زد، یک شادی داشت.

رشید مظاهری هم در دقیقه 94 با یک سوپرواکنش مثل همه دقایق قبل از آن اجازه مساوی کردن نتیجه بازی را به فولادی‌ها نداد تا تراکتور بعد از هفته‌ها رنگ برد را ببیند.

14001

نظرات کاربران
سامان
علی بیرو نیم فصل لژیونر میشه بخاطر همین به رادو بیشتر بازی میده،رادو هم نشون داده میتونه خوب باشه مث نیلسون که بهترین گلر خارجیه لیگ بود
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۲۷
پاسخ
11
10
amin
بهترین دروازه‌بان رادوشویچ بود
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۰۲
پاسخ
10
16
محسن
اگه مغانلو درست شوت میزد نیازمند گل میخورد توپ از دو قدمی زد تو پای نیازمند
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵:۰۱
پاسخ
9
16
علی دایی
نیازمند باید دروازبان شماره یک تیم ملی باشه
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۳۴
پاسخ
27
11
یونس**
بهترین دروازبان حال حاظر ایران رحمتی و پیام نیازمند!نیازمند حقش دروازبان اول تیم ملی باش,فعلا که از بیرو که خیلللی آماده تر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲:۵۰
پاسخ
99
74
مهدی
معلومه...
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۱:۰۸
7
7
فراز
دروازه بانی که به طرفدارهای تیمش بگه همتون کلاغین؛؛؛معلمه جاش رو نیمکته الکی گفتن مصدوم شده بیرانوند زیادی بزرگ شد هر چیزی یه ظرفیتی داره....
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰:۲۰
پاسخ
67
61
ستارگان سرخ ایران
بیرانوند عالیه ولی به نظرم بیشتر از اینکه ازلحاظ فنی مشکل داشته باشه ازلحاظ روحی روانی مشکل داره مثلاجلوی گل گهر که دوربین روی صورت بیرانوند زوم می کرد می شد استرس رو درصورتش دید ولی اگه ازلحاظ روحی و روانی مشکل نداشته باشه مثل بازی های جام جهانی و جام ملتها و بازیهاش توی جام باشگاه ها و بالاخص مقابل السد وقتی چهره ی بیرانوند رو می دیدیم سرشار از اعتماد به نفس بود همین هم باعث شد اون بازیها بدرخشه اگه کادرفنی روی این مشکل کارکنن به نظرم بیرانوند بهترین دروازه بان ایرانه البته امیدوارم درست قضاوت کرده باشم
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴:۱۷
پاسخ
34
122
عشقممم نیمار
جالبه ک رحمتی..مظاهری ..نیازمند ..توسط دیاشاه ..گلای خوشکل خوردن و فقط رادوشوویچ میمونه ک تو‌دربی ..اونم قربانی دیاشاه میشه :-) عجب بهترین هایی :-)
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳:۳۰
پاسخ
224
32
طوفان زرد آســیا
سید پیام عزیز..
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۲۵
پاسخ
61
61
محمد جواد
بی شک نیازمند بهترین دروازه بان حال حاضر لیگه
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۴۷
پاسخ
97
78
رامین
بیراوند لیگ ایران دیگه براش جذابیتی نداره
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۲۰
پاسخ
78
73
مجتبی
خخهخهخخ مگه چند تا لیگ بازی کرده اخرش هم هینجاست
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۲۲
56
55
توپ یا مرغ!!!
دروازبان فقط مرغ گیر و مانکن کشور عزیزمون برای سلامتیش بزن زنگ و
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۵۴
پاسخ
32
49
رضام ی سپاهانی
بهترین دروازبان حال حاظر ایران بدون شک پیام نیازمنده فقط ی کم کم تجربس ک داره روز ب روز بهتر میشه
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۲۸
پاسخ
64
60
کرال
فقط مظاهری و نیازمند
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷:۳۵
پاسخ
148
95
امیر
دروازه بان فقط بیرانوند.بقیه اداشم نمیتونن دربیارن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶:۱۹
پاسخ
192
209
آبی
ادا و مانکن بازی اتفاقا کار بیرانونده خشگلم
۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۲۱
83
63