رقابت رئال مادرید و بارسلونا بر سر سانچو

رقابت رئال مادرید و بارسلونا بر سر سانچو

4949
16:41
08 آبان 1398
جیدن سانچو مورد توجه دو غول فوتبال اسپانیا قرار گرفته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، نشریه بیلد آلمان گزارش داده که دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا برای جذب جیدن سانچو وینگر 19 ساله و انگلیسی دورتموند با یکدیگر رقابت خواهند کرد. 

این گزارش یک هفته بعد از آن منتشر می‌شود که ال‌دسمارکه ادعا کرده بود رئال مادرید روی سانچو به عنوان خرید کهکشانی خود در تابستان 2020 حساب کرده و علاقه خود را به اطلاع مقامات دورتموند هم رسانده است.

در ماه آپریل بیلد خبر داده بود، بعد از آن که رئال با سد غیرقابل فروش بودن کیلیان ام‌باپه از سوی پاریسن‌ژرمن مواجه شده، تمرکز خود را معطوف به جذب سانچو کرده است؛ بازیکنی که از دید باشگاهش، همانند ام‌باپه برچسب غیرقابل فروش نخورده است.

سانچو در جام جهانی زیر 17 ساله های 2017 به همراه انگلیس قهرمان جهان شد و در همان تابستان، با انتقالی 8 میلیون یورویی از منچسترسیتی به دورتموند پیوست.

دورتموند او را برای جانشینی عثمان دمبله ای خریداری کرد که در آن سال با انتقالی 105 میلیون یورویی روانه بارسلونا شده بود. سانچو نیز پاسخ اعتماد دورتموند را به خوبی داده و در 66 بازی، آمار چشمگیر 18 گل و 30 پاس گل را به نام خود ثبت کرده است. 

رئال مادرید در حالی به جذب سانچو تمایل نشان داده که در تابستان 2019 چیزی در حدود 160 میلیون یورو برای جذب ادن هازارد و لوکا یوویچ هزینه کرد؛هزینه ای که تا به این جا فایده ای برای رئال نداشته و این دو بازیکن روی هم رفته تنها یک گل برای کهکشانی ها به ثمر رسانده اند.

7712

نظرات کاربران
AmiR
رئال یا بارسا!!! سانچو رو در #منچستر_یونایتد خواهیم دید...
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۸:۱۲
پاسخ
10
27
یونایتدی A7
تو هیچکدوم اصلا نباید بره...دو تیم به اندازه کافی وینگر دارن...بازی بهش نمیرسه میشه مثل مالکوم و وینیسیوس
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵:۱۰
پاسخ
8
32
فقط یوونتوس
بیچاره سرنوشت شومی در انتظارشه ولی خوب تا جایی ک همه میدونن خریدای جدید ۲ سه فصل اخیر دو تیم اسپانیا درس عبرتی شده واس همه و بعیده کسی راهی این دو تیم شه
۰۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۱۶
پاسخ
57
12