رقابت یوونتوس با رئال مادرید بر سر ستاره دانمارکی تاتنهام

رقابت یوونتوس با رئال مادرید بر سر ستاره دانمارکی تاتنهام

2322
23:28
27 اسفند 1397
یوونتوس آماده ارائه پیشنهادی برای جذب کریستین اریکسن است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، از قرارداد کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام با این باشگاه تنها یک سال باقی مانده و با فرارسیدن ماه ژوئن، باشگاه های زیادی در پی جذب او خواهند بود. 

تاتنهام ترجیح می‌دهد تا هافبک 27 ساله را در همین تابستان به فروش برساند تا این که او را در تابستان آینده به صورت آزاد از دست دهد. کالچومرکاتو گزارش داده فابیو پاراتیچی، مدیرورزشی یوونتوس مدتهاست که بازیساز دانمارکی را تحت نظر دارد. 

همچنین گزارش شده با بازگشت زین الدین زیدان به نیمکت رئال مادرید، کهکشانی ها نیز از جمله مشتریان بالقوه این بازیکن هستند. یووه با اطرافیان این بازیکن در حال رایزنی بوده و به نظر می‌رسد اولین پیشنهاد خود را در این تابستان ارائه دهد. 

اسپرز باور دارد که اریکسن سرانجام قرارداد خود را با این باشگاه تمدید خواهد کرد و به این ترتیب کار سخت تری برای نگه داشتن او خواهد داشت. اریکسن در 38 بازی در تمامی رقابت های این فصل برای تاتنهام 7 گل به ثمر رسانده و 12 پاس گل ارسال کرده است.

7712

نظرات کاربران
یوونتوس
سبک بازیش ب یووه خیلی میخوره نره رئال بهتره با وجود اون همه هافبک
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۱:۴۷
پاسخ
3
3
رئال
اگه زیدان می گه خوبه که حتما قاتل بارسلون از آب در میاد والورده سلام . کاتالان ها سلام
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۲:۳۷
پاسخ
25
17
مسعود
بابا جو گیر نشید زیدان تو اون چند سال یه بار هم لیگ رو نگرفت اروپا رو هم به خاطر نفوذ رئال تو یوفا گرفتن نمونش پنالتی که بازی برگشت رئال یووه به نفع رئال گرفتن، اگه اون صحنه به نفع یووه می شد برای یووه پنالتی می گرفتن؟؟؟
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱:۳۵
8
8