رقم پیشنهادی رم برای جذب مدافع تاتنهام مشخص شد

رقم پیشنهادی رم برای جذب مدافع تاتنهام مشخص شد

2164
18:16
23 تیر 1398
رم حاضر نیست بیش از 20 میلیون یورو برای آلدرویرلد بپردازد.

به گزارش وبسایت نود، رم بالاخره درباره میزان پیشنهاد خود به تاتنهام برای جذب توبی آلدرویرلد، مدافع بلژیکی اسپرز به جمع بندی رسید. 

آلدرویرلد که وارد سال پایانی قرارداد خود با تاتنهام شده، در قرارداد خود یک بند آزادسازی دارد که به تیم های خواهانش این امکان را می‌دهد تا با پرداخت 25 میلیون پوند (27.9 میلیون یورو) او را از نایب قهرمان اروپا جذب کنند. 

با این حال بنا به گزارش گاتزتا دلواسپورت، رم قصد ندارد چنین مبلغی را برای مدافع 30 ساله بپردازد و تلاش دارد تا با رقمی 20 میلیون یورویی (18.4 میلیون پوند) این انتقال را نهایی کند. جالوروسی عقیده دارد که تاتنهام با توجه به رسیدن به سال پایانی قرارداد آلدرویرلد، ریسک مجانی از دست دادن او را به جان نخواهد خرید و می‌توان با رقمی کمتر از رقم ذکر شده در بند فسخ، تاتنهام را راضی نمود. 

مفاد شخصی این قرارداد نیز از سوی رم تنظیم شده و مطابق آن، آلدرویرلد سالانه 2.8 میلیون یورو از رم دستمزد خواهد گرفت. این به آن معناست که او کمتر از آن چه اکنون از تاتنهام دریافت می‌کند، درآمد خواهد داشت اما پیشنهاد یک قرارداد 4 ساله، موجب جلب نظر آلدرویرلد شده است. مذاکرات میان جالوروسی و اسپرز همچنان ادامه دارد.

7712

نظرات کاربران