رمضانی: بازیکنان استقلال باهوش هستند و می‌دانند کار تمام نشده است

رمضانی: بازیکنان استقلال باهوش هستند و می‌دانند کار تمام نشده است

532
11:15
07 بهمن 1398
سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: برای اینکه یاد و خاطره مرحوم ناصر حجازی را زنده نگه دارم در دیدار مقابل الکویت کُت او را پوشیدم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سعید رمضانی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل الریان قطر در مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. بازیکنان تمرین ریکاوری را در دبی انجام دادند و امروز نیز یک جلسه تمرینی در دوحه قطر خواهیم داشت تا به خوبی آماده بازی فردا شویم.

وی افزود: الریان تیم قدرتمندی است، اما بچه‌های ما باهوش هستند و می‌دانند کار تمام نشده است. ضمن اینکه کادر فنی برای این بازی برنامه خاصی در نظر گرفته است تا به امید خدا با عبور از این مرحله وارد مرحله گروهی شویم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره سفر خسته‌کننده آبی‌پوشان از دبی به تهران و در نهایت از تهران به دوحه گفت: با وجود خستگی و سفر خاص ما به دبی، همه تلاش کردند برابر الکویت نتیجه خوبی کسب کنیم، این بار نیز سفر ما به دلیل حضور در تهران و در نهایت با پرواز به دوحه، در شرایط خاصی رقم خورد، اما بازیکنان تلاش می‌کنند که این مسائل تأثیری در اهداف آنها نداشته باشد.

رمضانی در مورد اینکه در بازی با الکویت کویت کُت مرحوم ناصر حجازی را برتن کرده بود، گفت: دوست داشتم در اولین دیداری که روی نیمکت استقلال می‌نشینم، یاد و خاطره ناصرخان را زنده نگه دارم تا با اجازه بزرگان روی نیمکت بنشینم. به همین دلیل، کُت مرحوم حجازی را پوشیدم. خدا را شکر در بازی با الکویت نیز نتیجه خوبی کسب کردیم.

2051

نظرات کاربران
قشقایی کبیر
ان شاالله به یاری خدا فردا تیم استقلال برنده بشه و در ادامه از گروه A هم صعود کند ...
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۱۱
پاسخ
0
1
علیرضا اص
کار تازه واستون شروع شده. الکویت در حد مقدمه هم نبود
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶:۰۸
پاسخ
16
0
سرخ
همون الکویت اگر با ما بازی داشت لقب بارسلونا ی آسیا را بهش میدادیم
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۰۰
0
0