رمضانی:  مخالف شروع مسابقات لیگ برتر هستیم

رمضانی: مخالف شروع مسابقات لیگ برتر هستیم

559
13:29
22 اردیبهشت 1399
معاون ورزشی و سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:آیا تضمینی هست در صورت شروع مسابقات هیچ فردی در فوتبال به این ویروس مبتلا نشود؟

به گزارش وب سایت نود،  سعید رمضانی با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر و بلاتکلیفی تیم‌ها اظهار داشت: ما مخالف برگزاری مسابقات نیستیم، اما نه با این شرایطی که الان موجود است.کشورهای اروپایی که امکانات بسیار بیشتری دارند به مشکل برخورد کردند و باتوجه به این که دستور به شروع مسابقات دادند، در روند تمرینات به مشکل برخورد کردند و تصمیم به تجدید نظر در تصمیمات قبلی شان گرفتند. 

وی افزود:  فقط کافی است یک فوتبالیست ناقل ویروس باشد تا این ویروس در جامعه فوتبال شیوع پیدا کند.آیا تضمینی هست در صورت شروع مسابقات هیچ فردی در فوتبال به این ویروس مبتلا نشود؟

رمضان که با رسانه باشگاه استقلال گفت‌و‌گو می‌کرد با اشاره به روند جسمانی بازیکنان استقلال عنوان کرد: پیگیر تمرینات انفرادی بازیکنان هستیم و از شرایط تک تک بچه ها آگاهی داریم.کادر فنی ما کارش را انجام می دهد و بازیکنان هم جی.پی.اس دارند تا گزارش کامل تمرینات و شرایط بدنی آنها وجود داشته باشد. البته  از این بلاتکلیفی خسته شدیم اما هیچ چاره ای جز صبر و تحمل نداریم.

2051

سایت باشگاه استقلال
نظرات کاربران