رم 3-1 یوونتوس؛ قهرمانی بیانکونری به تعویق افتاد

رم 3-1 یوونتوس؛ قهرمانی بیانکونری به تعویق افتاد

5776
01:14
25 اردیبهشت 1396
رم در دیداری تماشایی موفق شد یوونتوس را شکست دهد و قهرمانی این تیم در سری آ را به تعویق انداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - رم در دیداری تماشایی موفق شد یوونتوس را شکست دهد و قهرمانی این تیم در سری آ را به تعویق انداخت.

به گزارش وبسایت نود، در آخرین بازی از هفته سی و ششم سری آ، رم در ورزشگاه المپیک میزبان یوونتوس بود و در پایان با نتیجه 3-1 این تیم را شکست داد.

در این بازی ابتدا ماسیمیلیانو آلگری تیمش را با چند تغییر نسبت به بازی های قبل به میدان فرستاده بود اما با این وجود ماریو لمنیا موفق شد گل اول بازی را برای بیانکونری به ثمر برساند. در ادامه خیلی زود بازیکنان رم توسط کاپیتان خود به گل تساوی دست یافتند و تا پایان نیمه تیم میزبان بازی بهتری نسبت به حریفش انجام داد.

نیمه دوم را رم بهتر آغاز کرد و حملات دامنه دار این تیم باعث شد دو بار پیاپی دروازه بوفون باز شود. بعد از این دو گل تیم میهمان جریان بازی را در دست گرفت اما حملات این تیم به اندازه کافی خطرناک نبود.


شرح گل ها

دقیقه 21 (ماریو لمینا): ارسال به داخل محوطه به ضربه سر هیگواین مقابل دروازه خالی به لمینا رسید و او به راحتی گل اول بازی را به ثمر رساند.

دقیقه 25 (دانیلو ده روسی): ارسال کرنر از سمت راست با ضربه سر مانولاس همراه بود اما توپ به تیرک عمودی برخورد کرد ولی در ریباند ده روسی به راحتی دروازه بوفون را باز کرد.

دقیقه 56 (استفان الشعراوی): حرکت الشعراوی در درون محوطه جریمه با ضربه زمینی او به زاویه مخالف همراه بود و دروازه بیانکونری به راحتی برای دومین با گشوده شد.

دقیقه 65 (راجا ناینگولان): پاس محمد صلاح درون محوطه به هافبک بلژیکی رسید و ضربه محکم او از زاویه بسته، بوفون را بار دیگر مغلوب کرد.


ترکیب دو تیم 


7899

 

 

 

نظرات کاربران
حسین یوونتوس
هیچ اشکالی نداره... فقط قهرمانی یه هفته به تعویق افتاد... اتفاقا قهرمانی تو خونه باشه بهتره
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷:۰۳
پاسخ
24
21
Maziar75
ایول آ.اس.رم واقعا تیم با ثباتی رو بردن یووه امسال هم باسه بارسا دردسر ساز شده و هم احتمالا تو فینال کاردیف کار رئال مادرید رو خیلی سخت کنه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۰:۲۳
پاسخ
5
27
محمد
چقدر لذت بخش بود له شدن یوونتوس با تمام ستاره هاش در حالی که آقای گل ادین ژکو رو هم نداشتیم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲:۵۴
پاسخ
16
34
JJ1
حالا ١ هفته ديرتر (: در اصل داستان تغييري ايجاد نميشه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۹:۴۱
پاسخ
20
23
میثم تاجی بارسایی
عااااااشقتم رم... اینه تیم اول پایتخت... اینه رم توتی و ده روسی در قلب ها می مانند...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۲:۳۴
پاسخ
9
36
محمد a.s. roma
حیف که امتیاز های بی موقعی رو جلوی تیمای کوچیک از دست دادیم وگرنه الان شانس اول قهرمانی بودیم حیف شد کاش حداقل کاپیتان توتی امسال یه جام بالای سرمی برد و از فوتبال خداحافظی میکرد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۰:۲۴
پاسخ
8
41
محمدحسین
آرزوی تیم های کوچیک بردن تیم های بزرگه!
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۴:۰۱
2
0