روایت رضایی در مورد جدایی از سپیدرود و شایعه خداحافظی‌اش از فوتبال

روایت رضایی در مورد جدایی از سپیدرود و شایعه خداحافظی‌اش از فوتبال

6149
11:07
06 دی 1396
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دلایل جدایی‌اش از تیم سپیدرود و همچنین شایعه خداحافظی او از فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دلایل جدایی‌اش از تیم سپیدرود و همچنین شایعه خداحافظی او از فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، غلامرضا رضایی درباره وضعیت خود و بحث فسخ قراردادش با باشگاه سپیدرود اظهار داشت: کار من با باشگاه سپیدرود تقریباً به طور کامل تمام شده و فسخ قراردادم انجام شده است. 

وی در مورد دلایل جدایی‌اش از تیم سپیدرود و اینکه چه تصمیمی برای آینده دارد،‌ گفت: فعلاً تصمیم خاصی نگرفته‌ام و معلوم نیست چه کاری انجام خواهم داد. به اندازه کافی هم در مورد سپیدرود حرف زده‌ام. فکر می‌کنم الآن اهمیتی ندارد در مورد آن زمان صحبت کنم. من در سپیدرود با هیچکس مشکلی نداشتم و فقط تشکر می‌کنم که باعث شدند من یک تصمیم خوب در زندگی‌ام بگیرم و اکنون هم از تصمیم خودم (جدایی از سپیدرود) بسیار راضی و خوشحال هستم. 

مهاجم پیشین تیم ملی درباره اینکه شنیده می‌شود احتمال دارد او از فوتبال خداحافظی کند،‌ تصریح کرد: هر کسی یک روز وارد فوتبال می‌شود و یک روز هم خداحافظی می‌کند،‌ اما من همان‌طور که گفتم هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. چند پیشنهاد لیگ برتری هم داشتم، ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است. من همیشه دوست داشتم شخصیتم حفظ شود و به هیچ وجه هم حاضر نیستم برای چیزهای جزیی خیلی مسائل را زیر پا بگذارم. دلایل جدایی من از سپیدرود هم همین مسائل بود. شاید این چیزهایی که می‌گویم برای خیلی‌ها ارزش داشته باشد، اما برای من پوچ و بی اهمیت است. الآن هم انقدر در زندگی خودم خوشحال و راضی هستم که در زمان بازی کردنم، نبودم. 

رضایی در پاسخ به این پرسش که «آیا در نقل و انتقالات نیم‌فصل به تیمی ملحق خواهد شد یا خیر؟» گفت: فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و همان‌طور که گفتم تصمیم خاصی نگرفته‌ام. 

 

 

 

 

 

2081

نظرات کاربران
cnm
باید بجای طارمی جذب بشه برای تیم پیروزی که اینروزا به یک مهاجم خوب و باتجربه نیاز داره
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹:۲۷
پاسخ
15
2
سکینه
عجب بازیکنی بود یادس بخیر
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵:۱۹
پاسخ
3
8
صدرا سپیدرودی
خدافظی کن داداش لیگ برتر نیاز به افراد درجه یک داره یا میتونی بری دسته ۲ بازی کنی
۰۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۹:۲۸
پاسخ
9
5