رودیگر: هازارد بعد از مسی بهترین بازیکن جهان است

رودیگر: هازارد بعد از مسی بهترین بازیکن جهان است

1618
11:38
19 شهریور 1397
آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی چلسی معتقد است که ادن هازارد و لیونل مسی بهترین بازیکنان دنیا هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی چلسی معتقد است که ادن هازارد و لیونل مسی بهترین بازیکنان دنیا هستند.

به گزارش وبسایت نود، هازارد از سال 2012 که به چلسی پیوست، به فوق ستاره این تیم تبدیل شده است، اما تاکنون نتوانسته با مسی و رونالدو برای کسب عنوان بهترین دنیا به رقابت بپردازد. با وجود آنکه رونالدو توپ طلا 2017 را کسب کرد، اما رودیگر معتقد است که مسی بهترین بازیکن دنیا و بعد از آن هازارد در جایگاه دوم قرار دارد. رودیگر در این باره گفت: 

از نظر من، هازارد بعد از مسی بهترین بازیکن دنیاست. 

4416

نظرات کاربران
رائول
خخخ... رودریگر سوتی آلمان هم حرف زد
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۳:۴۱
پاسخ
25
4
حمید مسی
رودیگر؛این حرف را نزن الانه که طرفدارای اسطوره شش قدم صداشون در بیاد.خوشم میاد 2 گروه از مسی(بهترین بازیکن تاریخ)تعریف میکنن گروه اول طرفداراش،هم باشگاهیاش،هموطنش و مدیر و سرمربیش گروه دوم کسانی که هیچ ربطی به مسی ندارن و اصلن هم باشگاهی یا هموطنش نیستن اما در مورد پنالفسایدانو فقط گروه اول حضور دارن و البته ایجنت نابغش و دشمنای مسی! "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۳۹
پاسخ
14
46
حامد مسی عشق آرژانتین
انصافا این چندمین نفره که رونالدو رو در سطح پایین‌تری از خیلی از دیگر بازیکنان تلقی می‌کنه؟ حالا واقعا چند نفر هست که بگه حتی سوم نه بلکه نفر دومه؟ حالا با انصاف جواب بدید و بگید توپ طلا و غیره بیزنس نیست.
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۵۵
پاسخ
10
51
behzad ghasemiiiiii
رودیگر: از نظر من، هازارد بعد از مسی بهترین بازیکن دنیاست. قابل توجه بعضی ها اینکه دیگه ژاوی نیست که بگید هم تیمی مسی بوده.
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵:۰۰
پاسخ
13
57
مهران
نظرت محترم ولی رونالدو یا شایدم مسی افت های مقطعی دارن ولی همیشه تو اوجن هازاد با یه سال دوسال خوب بودن نمیشه مث مسی رونالدو حالا حالاها مونده
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۵۷
پاسخ
9
48
محسن حیدری
بدون تعصب میگم رونالدو بین ده نفر برترین های حال حاضر فوتبال دنیا هم نیست
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۲۰
پاسخ
24
61