روزبه چشمی:‌ شرمنده هواداران شدیم

روزبه چشمی:‌ شرمنده هواداران شدیم

1370
20:14
09 آذر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال از اینکه تیمش پیروزی برابر سایپا را با تساوی عوض کرد، بسیار ناراحت است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال از اینکه تیمش پیروزی برابر سایپا را با تساوی عوض کرد، بسیار ناراحت است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، روزبه چشمی پس از تساوی تیمش برابر سایپا با ابراز ناراحتی از این نتیجه گفت: با خستگی که ما داشتیم طبیعی بود که نتوانیم تا دقیقه آخر پیروزی را حفظ کنیم. از اردوی تیم‌ ملی و تیم امید به لیگ می‌آییم و از لیگ دوباره به اردو می‌رویم. سازمان لیگ هم هر 4 روز یک بازی برای ما گذاشته و ما مجبوریم که با آن برنامه پیش برویم.

وی ادامه داد: با تمام خستگی که داشتیم بازی را اداره کردیم و گل زدیم اما روی یک اتفاق ساده گل مساوی را خوردیم و شرمنده هواداران شدیم. خودمان هم از اینکه گاهی گل‌های ساده می‌خوریم ناراحتیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی جبران کنیم. 

 

کد/2020

نظرات کاربران
رشاهی
فدای سرتون!
۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۶:۱۰
پاسخ
1
4
حمید
دو سه بازیکن امروز خودشون نبودن و بر عکس دو سه تا خوب بودن. بعد از گل برنامه کمرنگ شد و موقعیت های حمله رو بی دلیل به فاز دفاعی می کشوند تیم. باید برای همه بازی برنامه داشت. البته خستگی بازی نفت هم مزید بر علت بود. خسته نباشید.
۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۶:۵۷
پاسخ
1
7
ss
در حد استقلال نیستی بازیکن اگه گلزن باشه باید چندتا موقعیت واسه خودش درست کنه مهدی طارمی چطوری موقعیت سازی میکنه امروزم اگه گل نزد پنالتی حداقل خودش گرفت مظلومی هم دیگه شورشو در آورده
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۶:۵۵
پاسخ
26
5
4
شما اصلا فوتبال نگاه می کنی؟
۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۶:۱۸
3
9
عباس
روزبه جان ، پوگبای استقلال خیلی هم مهم نیست هدف گرفتن دو جام است که انشاءالله با تلاش همه شما و حمایت آبی دلان تحقق می یابد.به امید سربلندی اس اس.
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۵:۲۷
پاسخ
4
19
مریم
فدای سرتون
۰۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۹:۳۰
پاسخ
3
19