روزشمار یک‌سالگی محرومیت پرسپولیس؛ بدون شما خوشحالیم!

روزشمار یک‌سالگی محرومیت پرسپولیس؛ بدون شما خوشحالیم!

50532
15:52
31 شهریور 1397
31 شهریور سال 96، می‌توانست پایان دوران طلایی پرسپولیس برانکو باشد اما پس از گذشت یک سال از آن روز، حال پرسپولیس خوب خوب خوب است

وبسایت رسمی برنامه نود - 31 شهریور سال 96، می‌توانست پایان دوران طلایی پرسپولیس برانکو باشد اما پس از گذشت یک سال از آن روز، حال پرسپولیس خوب خوب خوب است.

به گزارش وبسایت نود، یک سال قبل پرسپولیس مهار نشدنی به نظر می‌رسید. آن‌ها در لیگ قهرمانان، به مرحله نیمه نهایی رسیده بودند و در لیگ هم با وجود اختلاف سه امتیازی با صدر جدول، شانس اول قهرمانی محسوب می‌شدند. هیچ تیمی، نمی‌توانست مقابل تیم برانکو ایستادگی کند اما افتضاح مشترک طاهری و طارمی، آن‌ها را لبه پرتگاه فرستاد. روز 31 شهریور، خبر حکم محرومیت 4 ماهه طارمی و محروم شدن پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات منتشر شد. خبری که می‌توانست به تنهایی، روزهای خوب پرسپولیس را تمام کند. برانکو بهترین بازیکن و آقای گل تیمش را برای 4 ماه در اختیار نداشت، جام جهانی در راه بود و بازیکنان زیادی از دست می‌داد و در طرف مقابل تابستان نمی‌توانست هیچ خریدی بکند. خیلی‌ها آماده بودند تا این اتفاق را، به عنوان سکانس آخر روزهای خوب پرسپولیس ثبت کنند اما دوران طلایی آن‌ها، ادامه پیدا کرد. پرسپولیس خیلی زود خودش را از مسیر سقوط، نجات داد و حالا از یک سال قبل هم قدرتمندتر به نظر می‌رسد. یک تیم آماده، که دوباره قرار است در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی کند و این بار رویای فینالیست شدن را جدی‌تر از قبل در سر دارد.

روزشمار محرومیت یک ساله پرسپولیس

31 شهریور 96: پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و مهدی طارمی، 4 ماه از تمام مسابقات رسمی محروم شدند.

4 مهر 96: پرسپولیس در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان، 4 گل از الهلال خورد و شانس فینالیست شدن را از دست داد.

25 مهر 96: با وجود نمایش خوب در بازی برگشت، پرسپولیس با تساوی 2-2 مقابل الهلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

4 آبان 96: دربی رفت لیگ برتر با یک گل، به نفع پرسپولیس تمام شد و آن‌ها دوباره در لیگ روی دور افتادند.

20 آذر 96: تیم برانکو با شکست صنعت نفت، با اختلاف 7 امتیازی قهرمان نیم فصل شد و علیپور هم با زدن دو گل به عنوان آقای گل جدید لیگ، جایگاهش را تثبیت کرد.

18 فروردین 97: پرسپولیس برای دومین فصل پیاپی، با اقتدا و اختلاف 9 امتیازی قهرمان لیگ برتر شد.

22 فروردین 97: محسن ربیع‌خواه با مصدومیتی شدید، برای مدت طولانی از فوتبال دور شد و نیم فصل اول فصل بعد را هم از دست داد.

27 فروردین 97: پرسپولیس با پیروزی یک – صفر مقابل السد، به عنوان صدرنشین از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

27 اردیبهشت 97: گل دقیقه 89 جلال حسینی، پرسپولیس را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند.

8 خرداد 97: کارت پایان خدمت عالیشاه صادر شد تا او در کنار نوراللهی، تنها بازیکنان اضافه شده به پرسپولیس پس از محرومیت باشند.

30 تیر 97: وحید امیری پس از درخشش در جام جهانی، به ترابوزان اسپور پیوست. قبل از او صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان از پرسپولیس جدا شده بودند و تعداد جدا شده‌های تیم برانکو در تابستان به 4 نفر رسید. در کنار ربیع‌خواه، که بخاطر مصدومیت نمی‌توانست آن‌ها را همراهی کند.

1 شهریور 97: پرسپولیس پس از سه تساوی پیاپی، به رده سوم لیگ سقوط کرد.

26 شهریور 97: چند روز پس از پیروزی مقابل نساجی و برگشت به فرم خوب لیگ، پرسپولیس با نمایشی رویایی 3-1 الدحیل را شکست داد و دوباره به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. آن‌ها تنها تیم مشترک نیمه نهایی دو فصل اخیر لیگ قهرمانان هستند.

 

22330

نظرات کاربران
مهدی پرسپولیسی
جوونم برانکو..مرسب عشقم پرسپولیس.. این قرمزه منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد.. عشقه پرهوادارترین تیم ایران‌و اسیا... شمال=پرسپولیس
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۲۸
پاسخ
0
23
آنتی شومن بزرگ
26 شهریور تنها تیم مشترک نیمه نهایی دو فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیا. اگر 4 جانبه بود تا حالا چند تا ستاره میزدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۳۱
پاسخ
0
63
￵ارش
تا اینجا امدیم امیدوارم بقیه شو هم بریم امیدوارم پرس رو فرم حوب خودش باشه
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳:۱۶
پاسخ
0
47
رادین کردستان
این نشانه شخصیت و کلاس و دانش بالای پرفسور است تا برانکو هست غمی نیست اگر برانکو را روی نیمکت تیمت داشته باشی با امیدها هم میتوان بازی کرد و موفق هم بود ادمین جان خودت اذیت نکن بچاپ این برای چندصدمین بار است فقط زحمت نوشتن را به خودم میدم و نمیچاپی
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷:۴۰
پاسخ
1
64
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
یه تیم باید شخصیت لیگ قهرمانانو داشته باشه تا ابرو داری کنه نه ابرو ریزی. یه مربی هم باید با سواد نترس باشه نه ترسو فراری. یه هوادار هم باید تا لحظه آخر تیمشو تشویق کنه نه حیا کن رها کن راه بندازه
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸:۰۴
پاسخ
2
70
سحر666
همه منتظر بدترین نتایج وضعیف ترین پرسپولیس تاریخ بودن..اما پرسپولیس درکنار هواداران وفادار ومتعصبش بافرماندهی پروفسور وبازیکنان باغیرتش این روزهای سخت رو پشت سر میزاره و انشاالله قهرمانی آسیا و هتریک قهرمانی لیگ رو هم بدست میاره..اما هرگز بی معرفتهایی که پرسپولیس رو تواین شرایط تنها گذاشتن رو فراموش نمیکنیم..پنجره باز میشه اما در باشگاه برای همیشه بروی بی معرفتها بسته میشه..
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵:۲۴
پاسخ
4
68
رومن رینز پرسپولیسی
عشقه تیم من .....با تمام مشکلات و محرومیت ها ..بازم موفق هستیم ...مثل بعضی نرفتیم بازیکن میلیاردی بخریم و به هیچ دردی هم نخورن
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۰۱
پاسخ
1
66
یاسر پرسپولیسی یاسر پرسپولیسی
روزگاری بود که مرد از نامرد جدا شد
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰:۰۸
پاسخ
1
75
امیر_سرخی_یان
فقط برانکو میتونست ناخدایی باشه که کشتی شکسته و در حال غرق پرسپولیس رو تا ساحل رویا هدایت کنه. مرسی که هستی #پروفسور
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۵۵
پاسخ
1
79
علی رضا
سلام دیگه همه فهمیدندبهترین تیم اسیا پرسپولیس است حالا دیگه اسیاتخصص پرسپولیس.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵:۴۵
پاسخ
1
79
مجید
مهم نیست کی میاد و کی میره مهم اینه که برانکو رو داریم بعضی ها هم شفر رو دارن خخخخ
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۴۲
پاسخ
2
80
6*4
این است تیم اول ایران فرقش با تیم های درجه2
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۰۸
پاسخ
1
72
ارتش سرخ
آخه پرسپولیس فقط یه تیم نیست... یه عشقه... یه عشق جاویدان که فقط و فقط تکیه گاه مردمی داره.... نه مثل بعضی تیمها که از همه جا حمایت میشن. تیم ما داره با ۱۳ بازیکن تو فوتبال دلاوری میکنه و خم به ابرو نمیاره و از هیچ رقابتی به هیچ کشوری فرار نمیکنه... این تیم پرسپولیسه به قدمت تاریخ ایرانِ کهن....
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۴۶
پاسخ
1
76
پیمان رضایی
واقعا نباید تمام تقصیرها را روی طارمی انداخت درست است که اشتباه کرد ولی مدیریت نیز خیلی مقصر بود.به هرحال دیگر گذشته است و طارمی هم برای پرسپولیس واقعا زحمت کشید و گلهای زیادی زد.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹:۵۴
پاسخ
85
38
مجتبی
با اون گندی که طارمی زد نباید بعد از تموم شدن محرومیتش میرفت و باشگاه رو تو این پنجره بسته تنها میذاشت.
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۳۰
2
43
پرسپولیس کبیر
هیچ کسی نمیتونه پرسپولیس رو متوقف کنه چون قلب پرسپولیس از شیره!
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۵۷
پاسخ
2
94