روزنامه سان انگلیس: فغانی با کوله باری از تجربه در جام جهانی ۲۰۱۸

روزنامه سان انگلیس: فغانی با کوله باری از تجربه در جام جهانی ۲۰۱۸

3651
12:31
07 اردیبهشت 1397
روزنامه سان انگلیس گزارشی را از داور بین المللی و شایسته کشورمان نوشته و به تمجید از او پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه سان انگلیس گزارشی را از داور بین المللی و شایسته کشورمان نوشته و به تمجید از او پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود،روزنامه سان انگلیس پیش از آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گزارشی را درباره تمام ۳۶ داوری که در این تورنومنت جهانی حضور خواهند داشت، به رشته تحریر در خوهد آورد. این نشریه در جدیدترین گزارش به علیرضا فغانی، داور بین المللی کشورمان پرداخته که این گزارش به شرح زیر است:

علیرضا فغانی، یکی از ۳۶ داوری است که قرار است در تابستان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سوت بزند و او با کوله باری از تجربه به این تورنمنت پا خواهد گذاشت. فغانی داوری را از پدرش به ارث برده است. او پیش از اینکه داوری بین المللی شود ۷ فصل از لیگ برتر ایران را سوت زده است.

او در اصل یک بازیکن فوتبال در لیگ های سطح پایین ایران بوده است. او تنها پس از گذشت یک سال از قضاوتش در لیگ برتر فوتبال ایران به لیست داوران بین المللی فیفا پیوست. او در مسیر داوری خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۴، جام ملت های ۲۰۱۵، جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۵ و مسابقات المپیک ۲۰۱۶ قضاوت کرده است.

البته فغانی در لیگ اندونزی نیز قضاوت هایی داشته است. انتظار داریم از او در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کارت‌های زیادی ببینیم چون او در هر بازی میانگین ۴.۴۰ کارت داده است. فغانی در کارنامه اش قضاوت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به عنوان داور چهارم در کارنامه دارد.

 

1004

نظرات کاربران
کیومرث
آرزوی موفقیت برای تیم داوری ایران . باعث افتخار ایرانید .
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۲۵
پاسخ
3
17
ایران من
باعث سرفرازی این مرز و بوم است که داور الیت ایران در جام جهانی قضاوت میکند, قابل توجه مربیان وطنی,که آرزو به دل ماندیم که یکی از این حضرات افتخار بدهندو در امر مربیگری پایشان را از مرزهای ایران فراتربگذارند !!!
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴:۵۴
پاسخ
4
27
رها استقلالی
اگه انتخاب فقط بر اساس شایستگی باشه و مسائل دیگه دخیل نباشه.لایق قضاوت نیمه نهایی هست
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۳۵
پاسخ
5
27
mahziyar
چرا فینال نباشه؟
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰:۳۹
3
18