روزنامه قطری در تمجید از مهاجم ملی پوش کشورمان؛ بازگشت عالی طارمی می تواند به الغرافه کمک کند/ عکس

روزنامه قطری در تمجید از مهاجم ملی پوش کشورمان؛ بازگشت عالی طارمی می تواند به الغرافه کمک کند/ عکس

3527
18:53
11 فروردین 1397
روزنامه استاد الدوحه قطر به تمجید از مهاجم ایرانی الغرافه قطر پرداخت و او را یکی از مهره هایی دانست که می تواند تیمش را در بازی پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه استاد الدوحه قطر به تمجید از مهاجم ایرانی الغرافه قطر پرداخت و او را یکی از مهره هایی دانست که می تواند تیمش را در بازی پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روزنامه استاد الدوحه قطر به تمجید از مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان که در این فصل برای الغرافه قطر بازی می کند، پرداخت و بازگشت عالی او را به میادین پس از گذراندن دوران کوتاه مدت مصدومیتش برای الغرافه را عالی دانست.

این روزنامه قطری نوشت: الغرافه طارمی را در آخرین دیدارش در لیگ قطر مقابل العربی به خاطر مصدومیت نداشت و او پس از آن به اردوی تیم ملی ایران دعوت شد و در بازی اول تیم ملی ایران مقابل تونس حضور نداشت ولی در دومین بازی کشورش مقابل الجزایر بازی کرد و موفق شد یکی از ۲ گل تیمش را به ثمر برساند. بازگشت او به میادین که با درخشش همراه بود می تواند الغرافه را در بازی این هفته خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات کمک کند.

 

2081

 

نظرات کاربران
asad
حیف که ما پرسپولیسیا قدرشو ندونستیم اخه منشا کجا و طارمی کجا؟
۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۱:۱۰
پاسخ
12
42