روزهای خوب نفت مسجد سلیمان با مرزبان/ گذر از بحران

روزهای خوب نفت مسجد سلیمان با مرزبان/ گذر از بحران

1221
17:29
10 آذر 1397
علیرضا مرزبان نتایج قابل قبولی همراه با نفت مسجد سلیمان گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، در یکی از بازی‌های هفته‌ی چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته نفت مسجد سلیمان موفق شد با یک گل از سد میهمان خود پیکان تهران بگذرد و به رده‌ی دهم جدول رده بندی صعود کند.

مسجد سلیمانی‌ها لیگ را با عبدالله ویسی آغاز کردند و در ادامه‌ی رقابت‌ها و از هفته‌ی ششم علیرضا مرزبان جایگزین او در این تیم شد. مرزبان در حالی هدایت نفت مسجد سلیمان را بر عهده گرفت که این تیم اصلا شرایط خوبی نداشت و در رده‌ی پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته بود. مرزبان در پنج بازی اولی هم که در لیگ روی نیمکت نفت نشست انتظارات را برآورده نکرد و تیم او در این 5 بازی متحمل 4 شکست و یک تساوی شد. 

از هفته‌ی یازدهم و پیروزی خارج از خانه‌ی نفت مسجد سلیمان مقابل استقلال خوزستان روند رو به رشد این تیم همراه با مرزبان آغاز شد. مسجد سلیمانی‌ها بعد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان، مقابل صنعت نفت آبادان متوقف شدند و بعد از آن بازی هم در دو بازی پیاپی توانستند از سد سپیدرود رشت در رشت و پیکان تهران بگذرند و خود را از بحران خارج کنند.

شاگردان علیرضا مرزبان در حالی با 14 امتیاز در در رده‌ی دهم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند که مرزبان همراه با آن‌ها روند رو به رشد خوبی داشته و موفق شده در 4 بازی گذشته‌ی این تیم 10 امتیاز کسب کند.
1870

نظرات کاربران
یاور
سلام آرزوی موفقیت برای دوست خوش تکنیک خودم تو تیم نفت مسجد سلیمان دارم به امید درخشش حسین دوستار دوس داشتنی
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵:۱۳
پاسخ
0
7