رومرو: می خواهم در منچستریونایتد بمانم

رومرو: می خواهم در منچستریونایتد بمانم

2914
01:59
20 خرداد 1397
رومرو با وجود فرصت های کم برای حضور در ترکیب، می خواهد در الدترافورد بماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رومرو با وجود فرصت های کم برای حضور در ترکیب، می خواهد در الدترافورد بماند.

به گزارش وبسایت نود، سرخیو رومرو دروازه بان آرژانتینی که در تابستان 2015 به منچستریونایتد پیوست، در مدت سه ساله حضورش در الدترافورد تنها 38 بازی برای شیاطین سرخ انجام داده که از این تعداد هم، فقط هفت بازی در لیگ برتر بوده است، با وجود فرصت های کم حضور در ترکیب اصلی، اما این دروازه بان خواهان ماندن در منچستریونایتد است:

در حال حاضر در منچستریونایتد ماندنی هستم. مورینیو تلاش زیادی کرد تا قراردادم را تا سال 2022 تمدید کند، نمی توانم اکنون رهایش کنم. اگر یونایتد بخواهد من را به فروش برساند و پیشنهاد مناسبی به دستشان برسد، این کار را می کنند ولی فکر نمی کنم این موضوع در حال حاضر عملی باشد.

رومرو در مورد مصدومیتش و غیبت در جام جهانی نیز چنین گفته است:

با خورخه سمپائولی در این باره صحبت کردم، به او اطمینان دادم که طی ده روز در دسترس خواهم بود، اما زمان بندی او و کادرفنی متفاوت بود. آن ها دروازه بانی را می خواستند که هر روز در تمرینات تیم حضور داشته باشد. به هر حال دوران حضورم در تیم ملی به آخر خط نرسیده، در تلاش برای بازگشت هستم.

1878

 

نظرات کاربران
جواتی
رو نیمکت همچین بمون تا بپوسی
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹:۵۸
پاسخ
4
3
حامد مسی
بی ادب
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۵۶
0
0
فوتبالی**
بعضی از بازیکنها خودشون میدونن اگه توی ترکیب اصلی باشن سوتی های زیادی میدن و هیچ تیمی خواهانشون نیست به همین خاطر درآمدزایی از طریق نیمکت نشینی رو پیشه گرفتن دروازه بان های لیورپول هم میتونند به اسطورهای نیمکت نشین تبدیل بشن
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۷:۵۳
پاسخ
17
15