رونالدو: باید بیشتر از مسی توپ طلا می بردم؛ رکوردها به دنبال من می آیند!

رونالدو: باید بیشتر از مسی توپ طلا می بردم؛ رکوردها به دنبال من می آیند!

6574
14:51
27 شهریور 1398
فوق ستاره پرتغالی خودش را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می داند.

به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو در بخشی از مصاحبه اش با شبکه ITV انگلیس در مورد رقابت با لیونل مسی و جایگاه اش در تاریخ فوتبال صحبت کرده است.

رونالدو که همانند لیونل مسی فاتح ۵ جایزه توپ طلا شده گفته:«دوست دارم که توپ طلای بیشتری ببرم. فکر می کنم تا اینجا شایسته توپ طلا های بیشتری بودم. مسی بازیکن فوق العاده ای است. نام او در تاریخ ثبت شده اما فکر می کنم باید هفت و یا هشت توپ طلا ببرم تا بالاتر از مسی قرار بگیرم. من و مسی دوست صمیمی نیستیم اما در ۱۵ سال گذشته در اوج بودیم. رابطه خوبی با او دارم و می دانم که حضور او به من کمک کرده تا بهتر شوم.

می دانم که به خاطر کارهایی که کردم نامم در تاریخ فوتبال ثبت شده است. من خودم را شماره یک می دانم اما اگر از نظر عده ای از هواداران فوتبال شماره یک فرد دیگری است و من شماره دو هستم باید بگویم که این چندن اهمیتی برایم ندارد. می دانم که نامم به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ثبت شده است.

برای موفق شدن تنها استعداد کافی نیست. برای رسیدن به اینجا تلاش زیادی کردم. از خودگذشتگی های زیادی کردم تا به این موفقیت ها برسم. من به کسب موفقیت اعتیاد دارم. این چیز بدی نیست. همین مسئله به من انگیزه می دهد.  من به دنبال رکوردشکی نمی روم بلکه رکوردها به دنبال من می آیند!»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
استراشاه«جونی»آمد،فرانکو الفرار
بهترین بازیکن تاریخ فوتبال بدون شک و بحث
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۳۵
پاسخ
79
35
امیر تراختورچی
کار این پنالدو به جایی رسیده که در تمام مصاحبه هاش سعی میکنه با آوردن اسم مسی جلب توجه کنه....جالبه مسی در مصاحبه هاش. اسمی ازش نمیبره..
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۳۵
پاسخ
39
72
شهربانو
رونالدو توپ طلا نبرد جز یک بار ۴بار پرز توپ طلا گرفته رونالدو ۱ بار فقط
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۰۰
پاسخ
35
60
لیونل مسی
این رونالدو همش درگیر مسیه،فکرکنم شبام خواب مسی رومیبینه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷:۱۳
پاسخ
36
67
امیر
واقعا جالبه ک مسی و رونالدو ۱۵سااااال بهترین های دنیای فوتبال بودن و برخلاف خیلی ها ذره ای حاشیه نداشتن!!!!واقعا کار بزرگی بود.آفرین
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۵۰
پاسخ
4
47
مسی بهترینه
بهترین بودن رو که تو نباید بگی جناب رونالدو مشک آنست که ببوید!!.. مسی یه چیز دیگه اس و بهترین هم براش کمه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷:۴۴
پاسخ
25
61
M.A.M
چه پرووییه مسی همیشه بهتر از رونالدو بوده همینو بس
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷:۵۴
پاسخ
27
61
محمود
کلا ادمایی که از نقطه ضعف به رقیبشون نگاه میکنن همش اسم رقیب رو میارن و همش در مقام مقایسه هستن
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۲۰
پاسخ
22
50
هموطن
اصلا نه مسی و نه کریس بهترین بازیکن تاریخ نبودن و نیستن،حتی دومی هم نیستن!!!چون اول مارادونا و دوم پله و سوم زیدان و چهارم رونالدو اورجینال و .... اصلا این دو تا تو ده تا هم نیستن.همش برای تبلیغات جایزه گرفتن.توهم زیادی داره کریس.!!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۴۷
پاسخ
73
11
پرچم ژاپن نماد ظلم ستیزی در فوتبال
از سال۲۰۰۶تاالان هر وقت غیر از میی هرکسی توپ طلا برده در واقع این جایزه رو بی ارزش کرده هیچ فوتبالیستی در حال حاضر و همینطور قبلا در سطحی نزدیک به مسی فوتبال بازی نکرده و نخواهد کرد مودریچ رونالدو و هرکس دیگه ای نباید به خاطر‌بردن توپ طلا خودشون رو با مسی مقایسه کنن رونالدو سال قبل نقطه ضعف یووه بود و بعد سالها عنوان آقای گلی رو از مهاجمای یووه گرفت در بنظرم اگ بنزما جای رونالدو بود شاید یووه سال قبل قهرمان اروپا میشد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۳۶
پاسخ
38
28
Man
بابا دورانت تموم شده .دوران مسی هم تموم شده.یه توپ طلا هم اضافه گرفتی حق ریبری خوردی.دیگه خواب توپ طلا ببینی.نمیخوای قبول کنی .اسپانسر ها نگهت داشتن
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۱۷
پاسخ
9
33
Reza
عشق است کریس رونالدو...بهترین بازیکن تاریخ...سلطان فوتبال دنیا..از همه لحاظ بهترینی بهترین
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴:۰۸
پاسخ
101
63
کاستاکورتا
بهترین بازیکن تاریخ و سلطان فوتبال دنیا البته برا پنالدوفن های دبستانی که حتی سنشون نمیرسه بازیهای امثال رونالدوی اورجینال و رونالدینیو و آنری و زیدان و توتی و باتیستوتا و برکمپ و..... دیده باشن!!!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۴۸
7
44
Man United / A.C.Milan
به یاد محمدعلی کلی افتادم... کاری ندارم توپ طلاهای رونالدو و مسی حقشون بوده یا نه ولی خداییش بهتر از این دوتا به هیچ عنوان توی این 11 سال اخیر نداشتیم شاید ریبری اسنایدر ژاوی و اینستیا در یک سال طوفانی عمل کردند ولی در کل خیلی خیلی خیلی فاصله دارن با این دوتا... سلطان کاریزما کریستیانو رونالدو!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰:۳۴
پاسخ
66
55
Hassan
من خودم فوتبال مسی رو دوست دارم و رونالدو رو هم جزو بهترین مهاجمان دنیا میدونم. ولی در مورد توپ طلا حق امسالی مثل ریبری و روبن که تو بایرن سه گانه گرفتن یا ژاوی و اینیستا که هم دوبار سه گانه گرفتن هم دوبار پشت سر هم اسپانیا رو قهرمان اروپا کردن و از اون مهمتر برای اولین بار اسپانیا رو قهرمان جهان کردن، خورده شده. ولی با همه ی این حرفها فوتبال یک بازی گروهیه و هیچ بازیکنی نمی تونه ادعا کنه به تنهایی و بدون بازی خوب بقیه تیم میتونه یک تیم رو برنده یا حتی قهرمان کنه.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳:۴۴
پاسخ
5
84
رئالی
اگر اونجوریه مودریچ یسال حق رونالدو رو خورد از طرفی ام مسی دوسال حق ژاوی و اینیستا رو خورد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۱۱
66
28
مصطفی پاشا گواردیولا
من خودم خبره ام الکی هم نظر نمیدم به ترتیب مسی ورونالدو بهترین های بازیکن تاریخن مسی یه دلیل هوش ذکاوت حرکات جالب فوتبالی رونالدو به خاطر پشتکار اراده وقدرتش اگه پله مارادونا رونالدو برزیلی در این دوره ک فوتبال مدرنیته شده ساختار تیم ها قوی تر تغذیه ها نامناسب تر و حواشی بیشتر شده به اون خوبی بودن نمیتونستن الان باشن اما تفاوت مسی ورونالدو نمونه اش مصاحبه الان انسان هر چقد خوش تیپ هم باشه اما اخلاق ضعیف باشه غرور زیادی داشتن ارزشی نداره برعکس مسی با همه بازیکنا حریف وخودی دوست وهیچ ادعایی نداره
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۵۸
پاسخ
39
54
سپهر
لیونل مسی بازیکن خوش اخلاق!!! یه شوخیه مگه نه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۱۸
68
19
محمد جواد
اتفاقا اگه مارادونا و پله و غیره توی این دوره بودن احتمالا ثبات بیشتری داشتن . امکانات بیشتر ، تیم ها حرفه ای تر ، بازی ها و آنالیزهای بهتر . در کل این اگر ها و اگرها هیچوقت رنگ و بوی واقعیت نمی گیره پس نمیشه رو امری که اتفاق نیوفتاده اظهار نظر کرد .
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳:۴۸
25
34