رونالدو: تا چند سال دیگر کریس‌رونالدو و مسی به فلوریدا می‌آیند

رونالدو: تا چند سال دیگر کریس‌رونالدو و مسی به فلوریدا می‌آیند

5718
12:25
16 فروردین 1394
اسطوره فوتبال برزیل آرزو می‌کند کریس‌رونالدو و لیونل مسی روزی راهی لیگ حرفه‌ای آمریکا شده و برای تیم فورت‌لادوریل بازی کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره فوتبال برزیل آرزو می‌کند کریس‌رونالدو و لیونل مسی روزی راهی لیگ حرفه‌ای آمریکا شده و برای تیم فورت‌لادوریل بازی کنند.
به گزارش وبسایت نود، رونالدو، اعجوبه سال‌های نه چندان دور فوتبال برزیل که سال گذشته عضو کمیته سازماندهی  مسابقات جام جهانی 2014 در کشورش بود و اکنون برای تیم فورت‌‌لادوردیل آمریکا بازی می‌کند، باورهای خاصی دارد.

او در مصاحبه‌ای عنوان کرده احتمال می‌دهد زمانی تیم کنونی‌اش آنقدر قابلیت کسب کند که بزرگانی مثل کریس‌رونالدو پرتغالی و لیونل مسی آرژانتینی را جذب کند.

رونالدو برزیلی اظهار داشت: آمریکا بعد از چین کشوری است که فوتبال در آن بیشترین رشد جهانی را دارد. بازیکنان مشهور زیادی می‌خواهند به آمریکا، به خصوص به جنوب فلوریدا به خاطر کیفیت برتر زندگی در آنجا بیایند. واقعا چه کسی پیدا می‌شود که از این زندگی بی‌دغدغه راحت بگذرد؟

این ستاره ادامه داد: فورت‌لادوریل اکنون در حال تبدیل شدن به تیمی بزرگ است و تا چند سال دیگر این امکان هست رونالدو و مسی هم اینجا بیایند.

وی در مورد وضعیت حضورش در تیم قدیمی ایالات متحده نیز عنوان کرد: اکنون در حال تمرین و آماده سازی هستم و ممکن است در چند بازی حضور پیداکنم.
1140

نظرات کاربران
آبی
نه باو...عمرا...اونها با رئال و بارسا خدافظی میکنن...تو یه تیم بزرگ...
۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۱:۴۸
پاسخ
2
9
arash-FCB
ارزو بر پیران عیب است
۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۶:۰۶
پاسخ
8
14
علی بارسایی دو آتیشه
رونالدوی اورجینال پنالدو تا گوشه دلار رو ببینه همین الانشم میاد پیشت ولی سلطان لئو مسی کبیر رو بیخیال اون فوتبالش رو از بارسای کبیر شروع کرده و همونجا هم به امید خدا تمومش می کنه و باز نشسته میشه در مثل کاپیتان کارلوس پویول.
۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۲:۲۲
پاسخ
11
7