رونالدو: سال 2017 برای من فوق‌العاده بود

رونالدو: سال 2017 برای من فوق‌العاده بود

2017
10:22
12 دی 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سال 2017 برای کریستیانو رونالدو خوبی بود. ستاره پرتغالی پنج جام با رئال مادرید کسب کرد و توپ طلا، جایزه بهترین بازیکن سال فیفا و بهترین بازیکن فصل اروپا را از آن خود کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سال 2017 برای کریستیانو رونالدو خوبی بود. ستاره پرتغالی پنج جام با رئال مادرید کسب کرد و توپ طلا، جایزه بهترین بازیکن سال فیفا و بهترین بازیکن فصل اروپا را از آن خود کرد.

به گزارش وبسایت نود، رونالدو که تعطیلات زمستانی را در زادگاهش مادیرا سپری کرده است در مورد سالی که پشت سر گذاشت، صحبت کرد:

سال 2017 از همه نظر سال فوق العاده ای بود. حس فوق العاده ایست که به عقب نگاه کنم و ببینم در حالی که اولین لگدهایم به توپ را در خیابان های مادیرا زدم و بعد از آن چه موفقیت هایی کسب کردم. نعمت استعداد به من اعطا شده است و سخت تلاش کردم تا بیشترین استفاده را از آن داشته باشم. البته بدون همکاری افراد بسیاری که در سطح حرفه ای به من کمک کردند به این سطح نمی رسیدم.

ستاره پرتغالی که بیش از 300 میلیون هوادار در شبکه های اجتماعی مختلف (توئیتر، فیسبوک و اینستاگرام) دارد  از هواداران و نزدیکانش نیز تشکر کرد:

از هوادارانم به خاطر حمایت ها و انگیزه ای که به من دادند تا سخت تلاش کنم و در مقابل همه چالش ها بهترین عملکردم را داشته باشم بسیار سپاسگزارم.  این لحظه را تقدیم خانواده ام می کنم که همیشه در لحظات خوب و بد کنارم بودند. همین طور دوستانم که زمانی که بچه ای مملو از رویاهایم بودم به من باور داشتند. از مربیان و هم تیمی هایم و همه تیمهایم شامل تیم ملی پرتغال نیز متشکرم که فرصت هایی را در اختیار من قرار دادند.

رونالدو در سال 2017 رکوردهای دیگری را هم ثبت کرد. به طور مثال تبدیل به اولین بازیکن تاریخ شد که در سه فینال چمپیونزلیگ گل می زند یا آن که اولین بازیکن تاریخ بوده است که در همه بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گل می زند.

1140

نظرات کاربران
CR7 SR4
اقای حمید مسی چقدر دلت پره حرس نخور دنیا دوروزه بهت پیشنهاد میکنم فوتبال دیدنو بزاری کنار امسالم همه ی جایزه ها ماله رئال و رونالدوس
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱:۴۹
پاسخ
2
6
Cr7-17
کریسی که من میشناسم سال بعدهم همه جوایز رو میبره و مشت محکمی به دهان منتقدین ورسانه هاوهواداران نمک نشناس اسپانیایی رئال میزنه همونطورکه همیشه زده !Hala madrid¡... !Hala Cr7
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱:۱۵
پاسخ
19
14
حامد مسی
درسته، چون دیگران زحمت کشیدن و تو مزدش رو گرفتی، البته بیشتر مدیون داورایی که حسابی در حقتون لطف کردن
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰:۵۰
پاسخ
14
16
مسی خدای فوتبال
زهی خیال خام
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲:۱۶
پاسخ
14
15
حمید مسی
آره دیگه با تبلیغات و اسپانسر و اینکه میخواستند توپ طلاهای تو با بهترین بازیکن تاریخ برابر باشه(بخدا ظلم و ناعدالتی تاریخ فوتباله که توپ طلاهای آدم محوطه جریمه با بهترین بازیساز،مهاجم،پاسور جهان برابر باشه).در سال 2017فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال مسی را بهترین بازیساز و مهاجم جهان معرفی کرد یعنی اون آقا که مهاجمه در پست خودش بهرین نشد و از بازیسازیهم که آمارش را نگم بهتره،در لالیگا مسی بهترین گلزن و بهترین بازیکن شد،مارکا(که همه میدونیم روزنامه ای مادریدی هستش)مسی را بهترین بازیکن جهان و ایسکو را بهترین بازیکن رئال انتخاب کرد یعنی این آقا بهترین بازیکن رئال هم نشد باز هم بگم...؟هیچی نگم بهتره.بذارید توپ طلا را به تو بدهند اما تو ال کلاسیکو مسی نشون داد پادشاه کیه و خیلیا را سوزاند در حالی کهت و سایه توپ را میزدی.هوادارای پنالفسایدانو گاهی اوقات بنزما و بعضی وقتا ایسکو را سیبل قرار میدن تا انتقاد از پنالفسایدانو نکنن در حالی هوادارای واقعی رئال میدونن چه خبره و در سانتیاگو برنالئو پنالفسایدانو را مورد انتقاد قرار میدن و هو میکنن.پس: رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و ۵ متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱:۰۹
پاسخ
18
19
مالک
امیدوارم سال 2018 هم برای رونالدو رئال فوقالعاده پیش بره
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲:۴۹
پاسخ
18
29
محمود
البته اینجور که من از حرفاش فهمیدم داره غزل خداحافظی رو میخونه و شاید امسال سال اخرش باشه
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹:۴۸
6
7