رونالدو: ماجرای دوران بازی من خیلی شبیه نیمار بود

رونالدو: ماجرای دوران بازی من خیلی شبیه نیمار بود

5742
22:00
07 دی 1396
رونالدو نازاریو، سفیر کنونی باشگاه رئال مادرید، که برای هر دو تیم بزرگ اسپانیا بازی کرده، در مورد مشکلاتی که باشگاه بارسلونا با برخی از بازیکنان برزیلی خود داشته صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو نازاریو، سفیر کنونی باشگاه رئال مادرید، که برای هر دو تیم بزرگ اسپانیا بازی کرده، در مورد مشکلاتی که باشگاه بارسلونا با برخی از بازیکنان برزیلی خود داشته صحبت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رونالدوی برزیلی که به مانند نیمار از بارسلونا جدا شده و بعد از مدتی راهی رئال مادرید شد، در مورد جدایی نیمار از این تیم به Esporte Interativo گفت:

من بیشتر از بارسلونا قدردان و علاقه مند به رئال مادرید هستم. هرچند در بارسلونا بهترین سال فوتبالی خود به عنوان یک بازیکن را سپری کردم [با ثبت 41 گل در یک سال] اما پایان داستانم در این تیم خوب نبود. خیلی شبیه اتفاقی بود که برای نیمار رخ داد.

روماریو و رونالدینیو هم مشکلاتی در این باشگاه پیدا کردند و زیکو، ملی پوش سابق تیم ملی برزیل در این رابطه گفت:

بازیکنان برزیلی نمی توانند در این تیم برنده توپ طلا شوند.

1771

نظرات کاربران
پسر سرخ دل
هیچ کدوم از بازیکن های الان به گرد پای رونالدو اورجینال نخواهند رسید مسی و کریس رونالدو عالی هستند اما رونالدو اورجینال یه چیز دیگه بود که فکر نکنم دیگه کسی مثل اون بیاد
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۰:۳۷
پاسخ
7
11
بارسلونا❤
خودتو با رفتن به زغال تباه کردی ...
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲:۵۷
پاسخ
37
33
محمود
کی همچین حرفی رو زده مگه ریوالدو و رونالدینیو برنده توپ طلا نشدن
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰:۲۹
پاسخ
20
38
پوریا
نه تو بارسا، رونالدینهو شروع بارسلونا بود اما آخرش چی؟
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۶:۲۴
7
7
مستاجر خدا
خیلی مستقیم داره میگی چه باند بازاری هست بارسا مثل الان که باید واسه مسی بازی کنی وگر نه مثل ایبرا اخراج میشی یا نیمار نیمار دیر فهمید
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۱۱
پاسخ
31
30