رونمایی از نیلسون استقلالی ها

رونمایی از نیلسون استقلالی ها

3055
19:10
12 تیر 1393
سنگربان برزیلی تیم فلومیننزه روز شنبه برای امضای قرارداد با استقلال وارد تهران می‌شود.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سنگربان برزیلی تیم فلومیننزه روز شنبه برای امضای قرارداد با استقلال وارد تهران می‌شود.

به گزارش بیست چهارده، چند سالي بود كه استقلالي ها دلشان از درون دروازه قرص بود. سيد مهدي رحمتي با نمايش هاي خوبش به چهره محبوب هواداران اين تيم تبديل شده بود و كمتر كسي به فكر پيدا كردن جانشيني براي او بود. اما امسال با رفتن حاجي فتح الله زاده، سيد دوست داشتني آبي ها هم در يك تصميم غافلگير كننده راهي پيكان شد تا اولين شاه ماهي فصل نقل و انتقالات در تور تيم تازه صعود كرده به ليگ برتر بيفتد. بعد از جدايي رحمتي نام هايي چون عليرضا حقيقي، رحمان احمدي، حسن رودباريان و ... به عنوان جدي ترين گزينه هاي جانشيني او مطرح شدند اما حضور آنها در استقلال به دلايل مختلفي منتفي شد تا امير قلعه نويي به سراغ جذب محسن فروزان برود. سنگربان جواني كه پيش از اين به تراکتورسازي تبريز رفته بود اما در نهايت با فسخ قراردادش تصميم گرفت استقلالي شود. با اين حال علي نظري جويباري مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال از جذب يك دروازه‌بان خارجي ديگر در چند روز آينده خبر داد. هر چند هنوز نامي از اين دروازه‌بان برده نشده است اما به نظر مي رسد او «آلبرتو رافائل داسيلوا» برزيلي است. رافائل 30 ساله است و در حال حاضر در تيم دوم فلوميننزه برزيل عضويت دارد. او تقریبا دو سالی هست که گلر دوم تیم دوم فلومیننزه محسوب می شود اما فیلم بازی هایش در همین زمان توانسته نظر کادرفنی استقلال را جلب کند. اين سنگربان روز شنبه براي گذراندن تست هاي پزشكي باشگاه استقلال وارد تهران مي شود و در صورت موافقت كادر فني قراردادش را امضا خواهد كرد. اما جالب اينجاست كه پيش از اين استقلالي ها به دنبال جذب «برونو فرناندز» دروازه‌بان سابق فلامينگو برزيل بودند. گلري كه سالها پيش حتي تا آستانه بستن قرارداد با تيم ميلان پيش رفت اما اتفاقي عجيب زندگي او را دگرگون كرد. فرناندز در سال 2010 به اتهام قتل نامزدش دستگير شد و به تازگي دادگاه برزيل به جرم آدم ربايي، قتل و پنهان كردن جسد، او را به 22 سال زندان محكوم كرد، همين مسئله باعث شد كه فوتبال اين سنگربان بااستعداد به پايان برسد.

بدون شك موفقيت نيلسون در فوتبال ايران باعث شد كه راه براي ديگر سنگربانان برزيلي هم در ليگ برتر باز شود. حالا بايد ديد كه محسن فروزان و رافائل داسيلوا مي توانند مثل گذشته خيال هواداران استقلال را از بابت دروازه اين تيم راحت كنند و يا خيلي زود مسئولان استقلال به فكر برگرداندن مهدي رحمتي به اين تيم مي افتند.

 

کد/ 2018

نظرات کاربران
Ali
Bayad seyedo negah midashtid
۱۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۲۰:۴۲
پاسخ
6
4
Soheil
نیلسون یکیه . هیچکدوم ار اینا قابل مقایسه باهاش نیستن ..
۱۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۴:۴۷
پاسخ
6
7
ارمان
نىلسون رو دىگه هىچ تىم برزىلى نمى خواست اومد اىران.البته بدک نبود فقط بازى هاى اخر...
۱۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۳۴:۱۰
پاسخ
8
3
Shahab
طرف دروازه بان دوم، تیم دوم فلومیننزه است، اونوقت با نیلسون مقایسه می کنیدش؟
۱۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۲:۲۲
پاسخ
13
25
مهدی
اووووووووو کی میره ای همه را رو شما اندو رو نگهدارین این پیشکش
۱۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۴۳:۵۲
پاسخ
10
12