رونی: رونالدو می تواند یوونتوس را به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برساند

رونی: رونالدو می تواند یوونتوس را به قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا برساند

1316
13:46
01 شهریور 1397
یوونتوس از سال 1996 تا به الان فاتح لیگ قهرمانان اروپا نشده است، اما وین رونی معتقد است که با ورود کریستیانو رونالدو به این تیم آن ها شانس بالایی برای قهرمانی دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس از سال 1996 تا به الان فاتح لیگ قهرمانان اروپا نشده است، اما وین رونی معتقد است که با ورود کریستیانو رونالدو به این تیم آن ها شانس بالایی برای قهرمانی دارند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت fourfourtwo، رونالدو با مبلغ 112 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. یوونتوس از آخرین باری که در سال 1996 با شکست آژاکس قهرمان اروپا شدند پنج بار به فینال رسیدند که در هر پنج فینال شکست خوردند. اما وین رونی ایمان دارد که رونالدو می تواند آن ها را دوباره قهرمان اروپا کند.

او همان کاری را که در 10 سال گذشته انجام داد، در این فصل انجام می دهد. او گل های زیادی به ثمر خواهد رساند و به خاطر حضور کریستیانو تصور می کنم که آن ها قهرمان این فصل اروپا خواهند شد.

4416

نظرات کاربران
Cr7-18
بایدبه جای کریس مشی رومیگرفتن تا یکچهارم حذف بشن یا نیمار میگرفتن همه یوونتوسیهارو قهرمان شیرجه میکرد خخخخخخخ !Hala Cr7 !Hala madrid¡
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷:۵۷
پاسخ
2
7
عشقممم نیمار
رونالدو؟؟؟ عاقای رونی تخدا شوخی نکن... :-) رونالدو‌دیگ تموم شده و هیچوقت نمیتونه یووتتوسه قهرمان اروپا کنه... :-P عاقای رونی این نکته فک کنم فراموش کردی ک یووتتوس در سرنوشتش نوشته شده ک هیچوقت نمیتونه قهرنان لیگ قهرمانان اروپا شه... مگ‌یادت رفت ک یوونتوس با زیدان ...ندودو... دلپیرو..بوفون ...و خیلی از ستارهای بهتر از رونالدو‌نتونست قهرمان لیک قهرمانان اروپا شه...بعد بیاد با رونالدو تموم‌شده ک فقط یه گلزنه سادست ..قهرمان اروپا شه ...؟؟!! :-P تازه ..مث اینک رئال مادرید و عمو پرزه فراموش کردی ک با داوری ..سر همه تیمارو میبره تا خودش قهرمان شه... :-) یوونتوس طلسم شده و هیچوقت نمیتونه قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شه... :-)
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۱۸
پاسخ
20
4
حمید مسی
مگه یوونتوس کم بازیکن داره؟همین الآن یکی از پرمهره ترین تیمای اروپاست.یوونتوس تو این چند سال 2 بار به فینال رسیده و مغلوب شده.انگار مثلاً به تورینو رفته! "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸:۲۱
پاسخ
12
6
صادق
رونالدو مصداق کامل این حرفه که : شیر همیشه شیره حتی اگه پیر باشه. همیشه زهرداره حملاتش ، همیشه یه سورپرایزه برای تیمش همیشه انقدر انگیزه و خواستن تو حرکاتش هست که حتی اگر با عصا هم بازی کنه باز زهر خودشو میریزه
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۲۲
پاسخ
5
40
حامد مسی عشق آرژانتین
خخخخخخخخ، زهی خیال باطل، بدلیل حضور پنالدو و خودخواهی‌هاش ۷سال قهرمانی پیاپی رو هم از دست خواهند داد
۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰:۰۶
پاسخ
41
7